Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Az üzlet, az üzlet Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Luce Summer
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Rose Summer
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Daniel Cole
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
James Cole
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Edward Summer
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Noah Cole
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Andy Biersack
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Lucifer
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Jake Walker
Az üzlet, az üzlet Vote_lcapAz üzlet, az üzlet Voting_barAz üzlet, az üzlet Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Az üzlet, az üzlet

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

Az üzlet, az üzlet Empty
TémanyitásTárgy: Az üzlet, az üzlet   Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:29 pm

-1kiló.- nyomom a kezébe a táskát. -A többi infót telefonon kapod.-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Az üzlet, az üzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az üzlet, az üzlet   Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:48 pm

-Kösz.- veszem át a csomagot. Határon kívülre még nem vittem, de jó pénzt lehet vele szedni. Viszont most sietnem kell, mert el kell kezdenem lenyelni. Nincs másképp esélyem átjutni a repteres ellenőrzéseken. Haza értem el is kezdtem. Pár órával később szarul voltam és úgy voltam vele, hogy én ezt feladom. Aztán jobb lett és tovább nyeltem. Ekkor kaptam a telefont.. -A cél Oroszország. A reptérig fuvar visz. 2 óra múlva ott van érted a lakásod előtt.- Beültem a taxiba, ami megjelent. A vezető arcát nem láttam. A reptér előtt a kezembe nyomott egy jegyet, aztán elhajtott. Az ellenőrzéseken simán átmentem. A gépről leszállva is minden rendben volt. Ezek szerint nem keltetem gyanút. Nem sokkal utána újabb hívás.: -dgfeu-432 rendszám. Szállj be.- A taxi egy hatalmas magánterületre vitt. Kiszálltam hívtak.: - A 32esben a 2es a tied.- Bementem kitermeltem magamból az árut és vártam. Két óra múlva kopogtak. Beengedtem a pasit. Elővette a bőrőndnyi pénzt és a kezembe nyomta. Odaadtam én is a csomagot és távozott. Szerintem ennyi pénzt én még nem is láttam egyben. És innentől szabad vagyok.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

Az üzlet, az üzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az üzlet, az üzlet   Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 9:00 pm

-3as befutott.- Hívom fel Chalottet.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Az üzlet, az üzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az üzlet, az üzlet   Az üzlet, az üzlet Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 9:10 pm

-Remek. Többet akarok tudni róla és a hátteréről.-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Az üzlet, az üzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az üzlet, az üzlet   Az üzlet, az üzlet Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 3:39 pm

Eltelt két év. Nekem rendszeresen vannak melóim. Gazdag lettem. Elkezdtem pénzmosással is foglalkozni, meg minden jóval. Aridamék ezekre a területekre úgy se látnak rá és a két kis vakarcsal és cégükkel se találkoztam még, szóval minden jó.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az üzlet, az üzlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az üzlet, az üzlet   Az üzlet, az üzlet Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az üzlet, az üzlet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy kis üzlet...
» Üzlet Luciferrel
» Üzlet vagy halál?

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: