Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Luce Summer
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Rose Summer
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Daniel Cole
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
James Cole
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Edward Summer
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Noah Cole
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Andy Biersack
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Lucifer
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Jake Walker
Új infók, sürgős feladatok Vote_lcapÚj infók, sürgős feladatok Voting_barÚj infók, sürgős feladatok Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Új infók, sürgős feladatok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 8:42 pm

Nyugisan ücsörögtem az irodámban. Intézgettem a dolgaimat. Van bőven. Nath és Elis elég sok dolgot a nyakamba sózott azóta hogy itt vagyok.
Hírtelen rohanó lépteket hallottam a kinti folyosóról és a léptekből hamar egy ajtó csapódás lett. Egy hírnők. Meglepő nem szokásuk hozzám jönni.
-Segíthetek valamit?
-Fontos üzenetet hoztam. MIa Cole küldött sürgős üzenetet.-nyújtja felém a papírt.
-KÖszönöm.-veszem el a kezéből és azzal távozott is. Igen a hírnökök sokat rohangálnak.
Kinyitottam a kis papírkát. Hm. Titkos írás. Jó móka lesz szórakozni vele.
Beletelt egy órába mire rájöttem arra mit rejt az írás. MIa úgy tűnik megtalált egy szép kis drog központot. Ügyes.
Amint végigolvastam az üzenetet felkaptam a kardomat és rohantam Elishez.
Berontottam az irodába és szerencsémre Nath is pont ott volt.
-Üdv hölgyeim. Azt ajánlanám, szedjük össze az embereinket és mihamarabb induljunk.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 8:51 pm

-Na mesélj.- kapom magamra a cuccom
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 8:53 pm

-MIa szép munkát végzett.-adom át az általam már lefordított üzenetet.-Nagy fogás.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 8:55 pm

-Igen nekik hírük, ment Kirával. Egyrészről, ők is kiválóan végeztek és azóta mindketten mindig kapcsolnak le rendbontókat. De végre történik vmi izgi itt is
Vissza az elejére Go down
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 9:00 pm

-Igen. Viszont valóban szükségünk lesz minden jó emberre. Mindegyikre és minél többre. Akiket ír Mia az üzenetben, nem kis falatok. Fél óra alatt összeszedünk mindenkit és megindulunk.
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 9:02 pm

-Annyi bőven elég lesz. Akkor fél óra múlva a kapu előtt.-indulok is összeszedni az embereket.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 9:22 pm

Fél óra elteltével egész nagy tömeget szedtünk össze a legjobb vadászokból. Nem aggódom. Pláne, hogy Nath és Dimitri is jön.
-Ma nem kis dolgunk lesz. De mindent megteszünk hogy még jobbá tegyük ezt a világot. Induljunk!-azzal meg is indultunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új infók, sürgős feladatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új infók, sürgős feladatok   Új infók, sürgős feladatok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új infók, sürgős feladatok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: