Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Luce Summer
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Rose Summer
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Daniel Cole
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
James Cole
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Edward Summer
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Noah Cole
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Andy Biersack
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Lucifer
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Jake Walker
Erős szövetséges elvesztése Vote_lcapErős szövetséges elvesztése Voting_barErős szövetséges elvesztése Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Erős szövetséges elvesztése

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:45 pm

Jobban voltam, hála Dylannek. Örülök, hogy jött amint tudott, még ha nem is miattam...Mia így biztosan jó kezekben lesz.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:52 pm

-Sziaaa.-jelenek meg.- Remélem nem esett nagy bajod.-sétálok oda hozzá.-Hallottam mi történt, gondoltam meglátogatlak.-megyek oda hozzá és ölelem meg. természetesen nem ezért vagyok itt. Vissza fogom hozni az igazi Lucifert, és ha ehhez ennek a csitrinek a halála kell én nem bánom. 
A háta mögött elővarázsolok egy tőrt. Nem akármilyet. Ezzel akár Lucifert vagy Benjamint is meg lehetne ölni. Igen több év munkája volt ezt összehozni, de megéri. 
Felé fordítom és meglendítem egyenes a szíve felé.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 10:14 pm

-Csak szeretnéd!-jelenek meg pont időben ahoz, hogy megdermessze Jane-t. Nem sokon múlt, egy kicsit már bemélyedt a tőr Luce-be de még nem érte el a szívét. Kiszedtem a tőrt a kezéből.
-Nagy csalódás voltál te kis kúrva.-megyek háború mögé és szíven szúrom. -Jó rohadást.-elhátrált, és szénné éget a karúval együtt.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 10:21 pm

-Köszönöm. -esek szinte a karjaiba.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:07 pm

-Hé hé.-kapom el.-Bármennyire fogsz utálni, sose foglak magadra hagyni.-ültetem le.-Minden rendben van. Dylan is jól van. Benjamin intézkedett. Te most pihenj. Csináld azt amit eddig. Jó úton haladsz.-simizem meg.-Ha te úgy akarod, bármikor jövök. Amikor akarod.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:09 pm

-Jó..akkor most maradj...amíg alszom.-dőlök neki.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:09 pm

Elmosolyodom.
-Jól van.-ülök le mellé.-Aludj.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erős szövetséges elvesztése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erős szövetséges elvesztése   Erős szövetséges elvesztése Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erős szövetséges elvesztése
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: