Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy újabb pasi - Page 2 Vote_lcapEgy újabb pasi - Page 2 Voting_barEgy újabb pasi - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy újabb pasi

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:27 am

-Van egy vállalkozásom. Kevés ügyféllel ugyan de nem is a sokra megyek rá, hanem inkább a bevételre.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:29 am

-És ilyen titok, hogy mivel kereskedsz? Csak nem drog biznisz.- villantok egy vigyort
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:32 am

-Volt benne tapasztalatom ugyan, de nem. -lényegnél vagyunk.- Lényegében egy bérgyilkos szervezetet vezetek. Jó pénz van benne. Persze megesik, hogy néha a drog is belekeveredik, de nem gyakori.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:33 am

-Hmm ez érdekesnek hangzik. Akkor téged nem szabad megbántani.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:34 am

-Még ha így is lenne megfontolt vagyok. Jobb a békesség amíg pénzt nyerek vele, de valóban nem érdemes szórakozni velem.-lehet vissza kéne venni..-Ne haragudj. Természetesen nem fenyegetésnek szántam. Maximum egy másik udvarlódnak.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:37 am

-A pasik nem ugrálnak a luxus életszínvonalú hölgyekért, szóval ilyentől nem kell tartani.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:40 am

-Nem aggódom. Egyszer menne a közeledbe és utána soha többé nem látná senki.-vigyorgok egy gonosz mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:42 am

-Pedig elég sok férfi van a közelemben, mert luxus férfi parfümök forgalmazója vagyok.- villantok egy kacér mosolyt. Egyébként tényleg fut egy ilyen üzletem is szóval nem hazudtam vele, csak az működteti magát.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:43 am

-Amíg üzleti célból van addig nem zavar. De egy férfiről messziről látszik mit akar valójában.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:45 am

-Mindenki a saját nemén igazodik ki könnyebben.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:48 am

-Meglehet. De előtted fölösleges lenne bármit is tagadni.-mosolygok.-Hamar lebuktattam magam. Talán már csak azért is izgalmas a dolog mert nem olyan egyszerű az egész. Egy gazdag férfira hamar ragadnak a nők. De te más vagy. Már látszatra is és ez elég vonzó.-hányás visszatart. Elég gáz lenne és árulkodó ha most ölbehánynám.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:51 am

-Egy igazi nő sose ragad. De ha nem lennél gazdag ezt a helyet nem engedhetnéd meg magadnak.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:52 am

Oh ha tudnád te kis ribanc...
-Valóban. De azért vannak gazdag nők akik ragadnak. Ami elég idegesítő néha.-kíváncsi leszek a fejére majd mikor a végén rájön ki is vagyok.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:55 am

-Ribancok.... na mindegy is én lassan távozom megyek dolgozni. A legközelebbit, ha még midig vonzó vagyok a te kedvenc helyeden töltjük.- sétálok el
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 12:59 am

-Rendben kedves.-Amint elment a lopott kis gyémántokból elkezdtem először is egy kocsit keresni amit kibérelhetek és egy helyet. Több idő lesz ez majd mint gondoltam.
Amint elintéztem a dolgokat mentem is a megbeszélt helyre. Hál istennek már nem ebben a gusztustalan alakban és alakításban.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:01 am

-Na megismerted már kívül, belül?- kérdezem egy vigyorral
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:02 am

-Hál' Istennek belülről még nem. Több időbe fog telni mint gondoltam és ötször ennyi idegrendszerbe.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:03 am

-Gondolom minden vágyad beljebb hatolni a fekete lyukba.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:04 am

-Legalább látna egyet.-érkezünk meg mi is.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:05 am

-Hahaha igazán humoros.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:08 am

-Egy körre nem rossz, mert jó teste van csak be kell ragasztani a száját, mert úgy visít, mint egy csibaba, vagy mi a tököm az a patkány kutya.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:10 am

-Miért is próbálom két olyan hülye gyerekkel megértetni a helyzetet mikor ők csak a faszuk után mennek?-kérdezem magamtól.- Lényegtelen, hogy állunk a csapattal?
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:12 am

-Egy jó sex mindent megér. Mi elég sok embert összeszedtünk, de lesznek még.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:14 am

-Hát az biztos, hogy ennyi gyémántot még egy ribancért se loptam...-morgolódom, mert amúgy ezt elfelejtette a drága vizi szörnyecskénk említeni.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2023 1:29 am

-Mennyit nyávogsz...roszabb vagy mint egy hisztis picsa.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy újabb pasi - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb pasi   Egy újabb pasi - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy újabb pasi
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Újabb tag..
» Egy újabb látogatás...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Étterem-
Ugrás: