Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Luce Summer
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Rose Summer
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Daniel Cole
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
James Cole
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Edward Summer
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Noah Cole
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Andy Biersack
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Lucifer
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Jake Walker
A vár ledöntésének első lépése... Vote_lcapA vár ledöntésének első lépése... Voting_barA vár ledöntésének első lépése... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A vár ledöntésének első lépése...

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:10 pm

Kira-val kitaláltunk egy tervet. Igazából egyelőre az a terv, hogy beosonunk és megkeressük azokat akiket bezártak. Meg Noah-t.
Őt lenne a legfontosabb. Szerencsére ebben jók vagyunk szóval Noah-t. Meg is találtuk egy hamar. Nem is vele volt a probléma hanem egy két emberrel aki figyelt rá.
Őket több idő volt egyesével, feltűnés nélkül megölni.
Egy hosszú folyosón szerencsénk volt. Nem tudom, hogy Noah szándékosan jött e erre de szinte kihalt volt az egész. Rajta és azon az egy emberen kívül (meg rajtunk kívül) senki nem volt erre.
A figyelője mögé osontam és egyszerűen egy kis tőrrel átszúrtam a szívét.
-Hali. Hiányoztam?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:13 pm

-Nekem nagyon.- csillan fel a szememben a remény.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:15 pm

-Gyere.-nyújtom oda a kezem.-Egyél. Kelleni fog az erőd, hogy kiszabadítsunk mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:17 pm

-UUUh hát igen.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:18 pm

Noah evett és látszatra is jobban lett.
-Te jártas vagy itt. Merre vannak a többiek?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:20 pm

Tudom merre vannak, de arrafelé nagyon sok az őr.... és ők nem a mieink
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:21 pm

-Nem baj. Te mész előre. Tereled a figyelmet amíg mi mögéjük osonunk.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:24 pm

-Rendben.- röhögöm el magam
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:25 pm

-Hidd el nekünk jobban megy ez.-És igazam is lett. Amint meglátták Noah-t rá koncentrált mind, így mi gyorsan tudtunk irtogatni.
-Ahogy látom elfogytak. Engedjük ki a többieket is.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:27 pm

-Remélem még van nálatok kaja mert nekik még nagyobb szükségük lesz rá
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:31 pm

-Van.-ahogy vártuk természetesen nem voltak a legjobb formában. A két boszi látszatra sem tudott volna lábra állni.
-Nekik sokat nem fog segíteni a vérem, de itt van ez.-veszek elő két bogyót. Igen a vadászoknak megvan a trükkjeik. Ezek lényegében ilyen gyorsan ható gyógy bogyók. Kb öt perc és mindent visszanyernek a boszik ha megeszik. Természetesen mindenre ez sem jó, de most arra tökéletes, hogy lábra álljanak és kicsit harcoljanak.
-Ha felépültek, intézzétek el azokat akik nem a tieitek. A szöszit bízzátok rám.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:33 pm

-Szívesen csatlakoznék én is... én voltam a kutyusa...mordulok-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:35 pm

-Megértem, de őt most bízd rám.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:37 pm

-Egye fene...menjünk gyilkolászni?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 10:40 pm

-Hajrá.-vigyorgok,- Utána találkozunk.-el is indultunk. Én elindultam megkeresni ezt a ribit.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:09 pm

Egy kis kiegészítés... még az elején említettem, hogy nekünk csip van a testünkben...azzal én tudok vészjelezni. Mindenkinek, annak is akiről Charlotte nem tud, mert máshol tartózkodott. Azt hiszem ideje összeszedni a bandát és ezt a boszikkal tökéletesen elkezdhetjük.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:46 pm

Elkezdett felkavarodni a hangulat és nem feltétlenül a jó irányba. Francba. Az egyetlen szerencsém hogy a teleportalos gyerek nálam van.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:47 pm

-Meg vagy te ribi.-sétálok be az irodába.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:48 pm

-Azt hiszed nyertél? -jelenik meg egy tőr a csávó szíve előtt.-Ha életben akarod tudni, azt ajánlom rakj magadra egy bilincset mihamarabb.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:50 pm

-Oh, örömel.-rakok magamra (persze csak az egyik karomra) egy bilincset.-Megfelel?-veszek közben elő egy tört.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:51 pm

Röhögök.
-Most így mit akarsz kezdeni? Gyenge vagy és sebezhető. -vifyorodom el és közelebb sétálok. -Szép lassan foglal megölni.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:56 pm

-Tökéletes.-lépek közelebb egy lépést. Pont a torkához kaptam volna a tört. Abban a pillanatban pont elteleportáltunk mind a hárman. Ő távolabb volt pár lépésre mint mi ketten. Valszeg hamarabb kapcsolt pláne így, hogy bilincs van rajtam. Tom-nak meg nem volt más választása.
-Tom.-vágom le róla a nyakkörvet- keresd meg Danielt.
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:58 pm

-És te? A bátyáid megölnek ha egyedül hagylak..
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:58 pm

-Őket keresd meg. Én vigyázok magamra.
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitimeKedd Okt. 17, 2023 11:59 pm

-Jól van. Meg ne hallj.-azzal tűnök el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vár ledöntésének első lépése... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vár ledöntésének első lépése...   A vár ledöntésének első lépése... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A vár ledöntésének első lépése...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Az első gyűlés...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: