Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Együtt a család - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Együtt a család - Page 2 Vote_lcapEgyütt a család - Page 2 Voting_barEgyütt a család - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Együtt a család

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:21 pm

-Megy a faszom!-lendítem meg a karom.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:24 pm

Megállítom egyszerűen csak a tekintetemmel.
-Nem fogok rád kezetemelni, de ezt viszont is elvárom.-mordulok rá. Megragadom a csuklóját és neki is megmutatom a tetoválásokat.
-A többit elmondom majd ha mind a hármótok itt lesz. De most nyugodj le fiam. Keressük meg Nate-et. Mindent elmondok majd.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:24 pm

ILyen se volt még. Csak egy nézéssel megbénított.
-Jól van. Akkor menjünk.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:31 pm

Megindultunk. Már csak egy van. Tovább is mentünk és egy Jacht-ton kötöttünk ki.
-Ha minden igaz Nate itt lesz.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:33 pm

-Valaki megjelent a Jachtomon... gyertek velem- intek az őröknek és felsétálunk a medencéhez. -Mit kerestek itt?-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:33 pm

-Téged.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:33 pm

-Itt vagyok.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:35 pm

-Elhoztam a testvéreidet, és szeretném apádként hogy most gyere velünk.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:40 pm

-Megjelensz a hajómon ezer év után és azt állítod, hogy az apám vagy és terveid vannak velem és azt hiszed hogy én hiszek neked és random veled megyek, csak mert két hülye már megtette. Ha ha vicces sztori. De oké tegyük fel hogy elhiszem, gondolom két perc múlva bemutatsz valami bizonyítékot, de semmi okom veled menni. Ehhez nagyon jó magyarázattal és tervvel kell előállnod- ülök le kényelmesen
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:42 pm

Hm úgy néz ki az egyiknek esze is van.
-rendben legyen ahogy szeretnéd.-Húzom meg a whiskymet.(igen még mindig nálam van).-HOnnan is kezdjem? Hm tisztában vagy vele mekkora erőd van?
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:43 pm

-Hát különben nem hiszem, hogy itt ülnék.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:50 pm

-Úgy értem az egésszel tisztában vagy? Mindegy még ha igen a többieknek akkor is jogukban áll tudni.-hmmm régi szépidők.- Úgy 1500 éve megalkottak engem. Igen, én lényegében egy genetikai kísérlet vagyok. A főangyal és maga az ördög véréből alkottak. Ti most lehettek olyan 1000 évesek. 500 évig kísérleteztem az erőmmel és hát közben anyátokat is felcsináltam veletek. Habár tudtam, hogy ő nem lesz anyának való arra jó volt, hogy örököljétek az erőnket. Itt van egy kis kiesés. Ugyanis akkor túl veszélyesnek ítéltek így bezártak engem. 1000 évig sínlődtem, éheztem és most itt vagyok.-mesélem el röviden a múlat.-Tehát mi így négyen, erősebbek vagyunk mint Benjamin és Lucifer a lovasaival együtt. Egyszerű a terve. Őket megbuktatni és átvenni az uralmat.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 6:56 pm

-Azért kérem a bizonyítékot a családra, illetve a terv pontosítására tökéletes helyszín a hajóm. HA tényleg ilyen erősek vagyunk akkor se fog könnyedén tapsikolva a terv. Mi vagyunk hárman. ők a négy négy lovassal, és ha csak a hű szolgákat számolom plusz tíz erősen átlag feletti képességgel rendelkező követővel. Azt nem beleszámolva, hogy lehet Lucifer mellett pokolnyi sereg áll ki, mert kedvelt uralkodó hírében áll. Szóval ezzel engem még nem győztél meg... nem vágyom rá, hogy feleslegesen ölessem meg magam egy álmokfutásért.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 29, 2023 9:16 pm

-A bizonyíték a karodon lévő fénylő tetoválás és az enyém.-mutatom meg az enyémet.-És visszatérve a pártfogóikra, valóban nem lenne egyszerű. Viszont az ő hadseregük haldoklékonyabb, és érzelmesebb mint amit alkotni tudok. Egy szörny hadsereg hasznosabb, erősebb és mindig hűségesebb lesz. Meg persze kevésbé sebezhetőek. És még egy pár dolog. A meglepetés ereje nálunk van, tekintve, hogy nem tudják hogy én kiszabadultam, rólatok meg semmit. Éés van egy nagyszerű besúgónk is.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 9:53 pm

-Ez egy kicsit már érdekesebben hangzik. Azt a bizonyos szörny sereget és a besúgót meg lehet ismerni?-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 9:55 pm

-A sereget még nem alkottam meg, de egy temetőben szívesen megmutatom neked. A besúgót bedig úgy egy hét múlva. De amúgy nincs akadálya.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:01 pm

-Rendben, akkor egy hét múlva visszatérünk erre. Mesélj kicsit erről a család storyról kérlek.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:01 pm

-MIre vagy kíváncsi pontosan?
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:03 pm

-Mi történt? Ki az anyánk és hol voltatok eddig és hogy jutottunk épen most ide?-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:18 pm

-Hmm úgy 1500 éve volt hogy engem megalkottak, kb 4-5 évig volt lehetősegem Lucifer mellet fejlődni, illetve a teremtőm mellett, időközben ismertem meg anyátokat. Úgy tudom, most ő már a "szörnyek" vezetője. Aurora. Ő az anyátok is. Ezek után én el akartam kezdeni kiépíteni a hatalmam mivel szerettem volna, hogy megfelelő helyet kapjatok a világba. De meghiúsítottak a terveim. Egyedül sajnos a Lovasokkal nagy falatok voltak már nekem. Habár elpusztítani nem tudtak, így elzártak. aurora, nem híres a gyereknevelésről így gondolom az első lehető alkalomnál kidobott titeket, én pedig 1000 éven át bezárva voltam, egészen tegnapig. A kis besúgóm tegnap kiengedett.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:22 pm

-Hmm jól hangzik. -
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:23 pm

-Akarod látni a sereget? Akkor keressünk egy temetőt.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:24 pm

-10p múlva itt van egy kis sziget. Elég mogorva szörnyecskék lakják, de buták.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:25 pm

-Tökéletes.
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 10:26 pm

-Csak nem zombikat gyártasz?-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Együtt a család - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Együtt a család   Együtt a család - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Együtt a család
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ismeretlen család...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: