Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
James Cole
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Lucifer
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy rossz megérzés - Page 4 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 4 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 4 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy rossz megérzés

Go down 
+12
Mia Cole
Dylan
Belzebub
Luce Summer
Katherine
Benjamin
Lucifer
Bennett
Ryan
Kira
Tristan
Alistar
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:57 pm

Ezen?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:58 pm

-Parancsolsz?!-mordulok rá.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:00 pm

-Hé hé. Nyugi.-Jelenek meg Lucifer mellett.- Pihizzetek egyet, aztán próbáljuk meg. Abból baj nem lehet.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:01 pm

Morgással jelzem a nem tetszésem.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:04 pm

Megszólal a telefonom a vita közben. Előveszem a zsebemből. Esküszöm, hogy nincs meg ennek a szemétnek a száma mégis az ő nevét írja ki. Belzebub...
Felnézek a telefonból és látom, hog minden szem rám szegeződik.
-Hagyjam?
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:17 pm

-Vedd fel.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:17 pm

Felveszem.
-Halo?
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:18 pm

-Szervusz drága. Hangosíts ki szépen. Tudom, hogy mindegyik ott van melletted.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:18 pm

Kihangosítom és lerakom az asztalra.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:20 pm

-Hallom megismertétek a fiamat. Mesélt ezt azt. Mond csak Halál túléled azt a kis karcolást?-hangzik el egy kicsit gyúnyos nevetés tőlem.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:21 pm

Alistar semmit nem reagál. De tényleg semmit. Meg egy izma sem mozdult meg.
-Mit akarsz már megint?
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:22 pm

-MIcsoda modor, ezen még változtatni fogunk drága.-váltok komolyra.-Luce drága, te is itt vagy igaz?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:23 pm

-Ha tudod minek kérdezed?
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:24 pm

-Kíváncsi vagyok, döntöttél már? Elfogadod az ajánlatom?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:24 pm

Hm? Milyen ajánlat? Mikor?
Egy pillanat alatt Luce-re vándorolt minden tekintet.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:25 pm

Fenébe, nem így terveztem elmondani.
-Már válaszoltam neked, de mint akkor most is nemet mondok.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:27 pm

-Ez sajnálatos, akkor nincs más választásom...
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:28 pm

-Hm, mi lesz? Elkezdesz fenyegetőzni? Hogy bántani fogom a húgom? A családom meg ilyenek ?
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:29 pm

Elröhögöm magam.
-Nem. Nem fogok olyannal fenyegetőzni. Bármi is a válaszod a kicsi húgodat akkor is bántani fogom.-hangzik el egy kis röhögés.-De szívesen megosztom mik a terveim vele
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:32 pm

Felálltam és odasétáltam az asztalhoz. Lekaptam a telefon hátulját, kivettem a sim kártyát és meggyújtottam a kezemben. -Elég nagy enélkül is itt a feszültség....különben is csak húzza az időt. Amiket mond így is úgy is megteszi.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:33 pm

-Mit ajánlott neked?nézek Luce-re.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:34 pm

Sóhajtok.
-Egyszer összefutottam vele a pokolban. Házassági ajánlatot tett nekem.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:35 pm

Pont kortyoltam volna bele a whiskymbe de a mondat hallatán megakadt és lényegében kiköptem úgy elkezdtem nevetni.
-Ekkora gyökeret.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Bennett

Bennett


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:37 pm

-Ez baromság...miért nem erőszakolt meg és vitt magával, hogy megszüld neki a legerősebb gyereket... Már nem azért mondom, mert ezt kívánnám, de ez kibaszott logikátlan.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 2:39 pm

-Az lehetőség is megvolt neki.-rántom meg a vállam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy rossz megérzés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy rossz megérzés
Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Rossz hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: