Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Luce Summer
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Rose Summer
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
James Cole
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Edward Summer
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Noah Cole
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Lucifer
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Jake Walker
Egy mozgalmakkal teli este Vote_lcapEgy mozgalmakkal teli este Voting_barEgy mozgalmakkal teli este Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy mozgalmakkal teli este

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 7:57 pm

Hosszú napom volt. Ráadásul sajnos Moson sem tudott velem lenni. Így kb minden perc egy órának tűnt. Már bezártam és takarítok csak és várom Masont. Mondta, hogy este visszajön. Alig várom.
Már csak az utolsó dolog van. Kivinni a szemetet. Meg is fogom a szemetet és kimegyek és kidobom a hátsó kukába. Jó szar idő van. Szakad az eső és eléggé hűvös is van. Egy picit még állok az esőben. Jó érzés felfrissülni.
Hirtelen valami kis nyüszögésre leszek figyelmes. A kuka túloldaláról jön. Odamegyek és megnézem, hogy mi az. Egy papírdobozban van egy eszméletlenül gyönyörű pici kutyus. valami husky szerű.
Szegény.
Felkapom a dobozból és beledugom a pulcsim alá.
-Nyugi. Vigyázok rád.-viszem be. Megtörölgetem kicsit és adik neki vizet meg egy kis kekszet. Sajnos kutyakaja nincs nálam, de a keksz is megteszi. Pláne egy kis tejbe áztatva. A pult alá rakom a tálakat meg kis szörgolyót is, ott van egy kis fűtő test is had melegedjen.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:04 pm

Hazaérek a megbeszélésről. Agyfaszt kaptam, őszintén csak arra várok, hogy igyak valamit és elszívjak egy cigit.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:07 pm

Mason, ahogy hallom "jó" kedvében van.
Felállok a pult alól.
-Szia.-töltöm is neki a kedvenc italát és oda is adom neki.-Mesélj. Milyen napod volt?
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:09 pm

-Szar.- fogalmazom meg lényegretörően
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:11 pm

-Eh értem, de már vége. Szóval nyugi.-mosolygok.-Ráadásul itt vagyok. Szóval légy boldog.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:12 pm

-Öhm és ki, vagy mi van még itt?- kérdezem rosszat sejtve
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:13 pm

-Háááát.-veszem fel a kis szörmókot.-Kint találtam. Megtarthatjuk?
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:14 pm

-Ha kizárólag kutya és te ganyézod felőlem.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:15 pm

-Igen. Figyelek rá.-mosolygok.-Köszi.-puszilom meg.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:18 pm

-Ééés, ha megengeded, hogy rágyújtsak most kivételesen idebent is.- semmi kedvem percenként kijárkálni míg le nem nyugszom
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:19 pm

-Hmmm, legyen. De nem lesz ingyen.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:22 pm

Végre ideértem.
-Faszom. Mi a kúrva élet van ezekkel a nyomorultakkal?!-adom ki magamból a gőzt miközben besétálok és leülök.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:27 pm

-Eskü a bár egy hülyéktől védett hely. Akik kintről jönnek mind agyfasszal vannak.- utalok Masonre és Rosera.
-Szia nyuszi.- Adok egy puszit neki és egy pohár koktélt nyomok a kezébe. -Mesélsz? -nézek rá kérdően
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 8:31 pm

Megfogom a koktélomat és egyből lehúzom. Jól esett most.
-Eleinte még nem is lett volna rossz. Aztán két perc után már legszívesebben kirúgtam volna mindenkit az ajtón. Két fogyatékos folyamatosan próbálkozott nálam. Jasonnek meg nem tetszett amit mondtam ezért kb megfenyegetett. De őt legalább felképeltem és ott hagytam. De olyan faszok.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:23 pm

-Miért van olyan érzésem, hogy nem nyírhatom ki az illetőket?- kérdezem bosszúsan
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:24 pm

-Esélyed sem lenne. Az egyik Lucifer a másik meg az angyaloknak a vezetője. De szívesen megtenném én is.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Edmund Summer

Edmund Summer


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Mar. 15.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:28 pm

Újra itthon. Sok sok éve, hogy elhagytam ezt a várost és, hogy őszinte legyek nem is akarok sokáig maradni. De van valami amiről úgy vélem egyeseknek jobb tudniuk.
Rose elé akartam menni, hogy mikor végez a gyűlésen tudjunk beszélni, de azt kicsit lekéstem. Szerencsére a szagát viszont sikerült megtalálnom így hamar ki is derítettem hova ment.
Egy egészen szépen kialakított kis bár. Hangulatos és tényleg itt van Rose is.
-Ne foglalkozz azzal a két marhával.-sétálok oda Rose-hoz.-Ők ilyenek.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:29 pm

-Neked egy régi ismerősöd se képes köszönni?-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:31 pm

-Úgy tűnik...ráadásul nem tudnak leszállni rólam.-semmi kedvem most Edmundhoz. Nincs vele bajom, sőt ő a legnormálisabb testvérem de most nincs kedvem hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Edmund Summer

Edmund Summer


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Mar. 15.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:32 pm

-Naa húgi ez nem volt kedves.-Nézek a srácra.-Igaz, elnézést az udvariatlanságomért. A nevem Edmuns Summer. Rose bátyja vagyok. Örvendek.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:34 pm

-James Cole- állok fel és rázok kezet vele. sorban utánam a többiek is kezet ráztak az új taggal. Eddig úgy tűnik, hogy ő a legnormálisabb lény, akit Rose részéről ismerhetünk
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:35 pm

-Nem érdekel mit akarsz mondani Edmund szóval mehetsz is..
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Edmund Summer

Edmund Summer


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Mar. 15.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:36 pm

-Lehetnél picit kedvesebb.-sóhajtok.-De úgy vélem van pár dolog amit jobb lenne ha megbeszélnénk. Itt a bátyaidra gondolok. Dominickra és Edwardra.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:38 pm

-Nincs mit beszélnem róluk. Az egyik egy gyilkos volt aki át akarta venni Lucifer helyét, a másik meg egy gyilkos aki adja az ártatlant.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Edmund Summer

Edmund Summer


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2021. Mar. 15.

Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2021 10:38 pm

-Kicsit rosszul látod a dolgokat. Legalábbis Edward részét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy mozgalmakkal teli este Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy mozgalmakkal teli este   Egy mozgalmakkal teli este Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy mozgalmakkal teli este
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Egy külökleges este
» Aggodalmakkal teli nap..
» Egy élvezetekkel teli éjszaka..
» Kúrva sok aggódással teli nap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Bár-
Ugrás: