Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
A tárgyalás.... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
A tárgyalás.... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A tárgyalás.... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A tárgyalás.... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A tárgyalás.... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A tárgyalás.... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Luce Summer
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Rose Summer
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Daniel Cole
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
James Cole
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Edward Summer
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Noah Cole
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Andy Biersack
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Lucifer
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Jake Walker
A tárgyalás.... Vote_lcapA tárgyalás.... Voting_barA tárgyalás.... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A tárgyalás....

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 8:54 pm

Eljöttem a gyűlésre, elvileg Json fontos dologról akar beszélni, mondjuk nekem is van egy- két megbeszélendő dolgom vele.
Szokásosan kicsit hamarabb megérkeztem és helyet foglaltam. Kissé nyugodtabb vagyok most hogy több pártfogóm van.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 8:57 pm

Szokásosan az illedelmes 5 perces késéssel érkeztem. Mindenki itt van már...majdnem, vagyis az ördöggel egyszerre sikerült érkezni. Kínosan összenézünk...mindig pont szembe ülünk.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:00 pm

Amint mindenki megékezett még a késők is végre nekiállhatunk.
-Köszönöm, hogy mind idefáradtatok. Több dolgot is szeretnék megvitatni, mint például.-tekintek Rose-ra.-Úgy hallottam, hogy egyesek elég erőteljesen pártfogókat keresnek és szeretném megtudni az indokát. Nem szeretném ha bárki azt feltételezné, hogy lázadás van készülőben. Szóval Rose, jobb lenne ha beszámolnál nekünk.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:05 pm

-Így igaz, de mielőtt félreértesz, nem szándékozom ilyesmiben gondolkozni. Csupán csak azt tervezem, hogy a fajok közötti határok kicsit megszűnjenek. Például a vérállatok közti egyesség miatt, szinte megszűntek a határaink, és segítjük egymás, minden téren. Kialakulóban van több Faluszerűség, amiben keverednek a fajok is. És nem csak vérállatok, például vannak köztük angyalok és démonok is, ők szintén segítenek az építkezésekben. Nem hinném, hogy fenyegetés lenne számodra a határok megszüntetése.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:40 pm

-Rose! A határok megszabása nem a te körödbe tartozik. A határok nem feltétlenül vannak, és amit mondtál egyáltalán nem zár ki semmit. Jelen pillanatban úgy vélem az lenne a legjobb ha minden visszaállna a helyére és te pedig visszavonulnál. Ezennel elveszem tőled a rangod, több gyűlésen nem látunk szívesen.-nehéz döntés, de muszáj, el kell kerülnöm a lehetséges lázadást.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:46 pm

Én sem tartom jó ötletnek a határok eltörlését. Először is erre való a városrész, ahol minden faj mozoghat ergo, aki együtt tud élni más fajokkal békében nyugodtan odaköltözhet, illetve a városnak , amúgy is vannak olyan részei, ahol például a vérállatok élnek, Illetve valljuk be rengeteg faj van, akik annyira nem szeretnének osztozni a területükön és fajokon belül is számos ilyen egyed van.
Vissza az elejére Go down
Marcus Fox

Marcus Fox


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2021. Nov. 04.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:51 pm

Nem értem, úgy tudtam Benjamin nem ellenünk kéne legyen.
-Én nem értek egyet. Rose nem azt mondta, hogy minden lény törölje el a határait. Én beleegyeztem ebbe. Én nem kívánom, hogy újra határok közé legyünk szabva. A vérpárducok és mi is ebbe belementünk. Mi így kívántuk és senkit nem kényszerítünk rá. Ráadásul ahhoz ís fűznék pár szót hogy Rose-t el akarod távolítani. Ha bármivel is ellened lenne vagy lennénk annak már nyoma lenne. Semmit nem tettünk amivel indokolnánk azt, hogy ezt feltételezd.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:53 pm

-Akkor hozzatok létre egy köztes irányítást a vérállatok között és ez legyen a ti dolgotok. Igazából ez a többi fajra, akkor nem tartozik, így rendben van.-
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:54 pm

-Nem engedélyezem, és tartom magam a döntésemhez.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:56 pm

-Vicces, hogy ennyitől beijed a Vadászunk. Félsz attól, hogy Rose átveszi a helyed Jason?-jelenik meg arcomon egy mosoly.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 9:57 pm

-Merészelsz?!-állok fel.-Nem hiszed, hogy egy ilyen kis taknyos átvegye a helyem?!-elszóltam magam.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:01 pm

-Milyen alapon beszélsz így egy vezetőről?-állunk fel együtt szinte mindnekivel, felháborodva.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:05 pm

Először is Rose lelkes és csak jót akar. Igen vannak dolgok például a határok, amik nagyon rég óta bevált módszerek, de minden ilyesmiről az egész tanácsnak kell döntenie szavazatok alapján és nem neked. És ezúton szeretném szavazásra bocsájtani, hogy Rose maradjon e, illetve, ha a vérállatoknak megfelel azt is, hogy ők hozhatnak e létre maguk között egy közösséget irányítással!
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:15 pm

SÓhajtok.
-Legyen. Akkor szavazzunk.- Hamar meg is lettek a szavazatok, sajnos túl egyértelműre sierültek. Victoron kívül kb mindenki Rose pártját fogta.
-A szavazatok alapján egyértelmű a döntés, bármennyire nem örülök neki.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:19 pm

Oh nem hittem volna, hogy így alakulnak a dolgok de kimondottan örülök a végkifejletnek.
-Én is szeretnék valamiről beszélni ha már itt maradhattam. Sajnos már a második esetben fordult elő, hogy a vadászok támadták meg a családomat. Úgy vélem ez azért nem elhanyagolható dolog.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:21 pm

Enyhe morgás hallatszott a társaságtól. Ez már lassan ma Jason posztját rendíti meg.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:23 pm

-Tisztában vagyok vele, és mind a két ügyben eljártunk és kivégeztük a tetteseket és továbbá a belső embereinket is átvizsgáljuk.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:24 pm

-Szerintem mind örülnénk neki ha több ilyen nem fordulna elő, és ez szerintem a te érdeked is.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:27 pm

-Nem fog.-szemtelen kölyök, tudja hol kell megakasztani az embert. Rápillantok az órára és látom, hogy belecsúsztunk a szünetbe.
-Idő van. Menjünk és szedjük össze a gondolatainkat a többi dologra.-űllok fel és azzal én távozom is.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:29 pm

Elsőképpen érkeztem oda Rose-hoz.
-Rose. Drágám. Nagy pácban voltál.-jelenik meg acomon egy kis mosoly.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:32 pm

Odamegyek Lucifer és Rose mellé is.
-Jasonre oda kell figyelnünk...- mondom Lucifernek majd tovább is sétálok. Tudom, hogy semelyikünknek se hiányzik a másik, de ha a vadászokkal gond van arra mi láthatunk rá és nekünk dolgunk az ilyenekre figyelni.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:33 pm

Nem foglalkozom a kis molylepkével.
-Szerencséd volt.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:35 pm

-Igen. Köszönöm a kisegítést.-mosolygok.-És amit mondott..-nézek Benjaminra.-...igaza van.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:36 pm

-Drága lesz kedves.-nyalom meg a szám és tovább megyek.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2022 10:40 pm

Még egy pár dolog említésre került például a szörnyek szórakozása a gyerekekkel és hasonlók aztán mindenki ment a maga dolgára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A tárgyalás.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tárgyalás....   A tárgyalás.... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A tárgyalás....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: