Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Tiszta lap Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Tiszta lap Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Tiszta lap Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Tiszta lap Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Tiszta lap Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Tiszta lap Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Tiszta lap Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Tiszta lap Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Tiszta lap Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Luce Summer
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Rose Summer
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Daniel Cole
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
James Cole
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Edward Summer
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Noah Cole
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Andy Biersack
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Lucifer
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Jake Walker
Tiszta lap Vote_lcapTiszta lap Voting_barTiszta lap Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Tiszta lap

Go down 
SzerzőÜzenet
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Tiszta lap Empty
TémanyitásTárgy: Tiszta lap   Tiszta lap Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 12:24 pm

Szerencsére a házam épen megmaradt. Volt pár penészes kaja otthon és ellepte a por a házat, de ez legyen a legnagyobb bajom. Igazából egy hónap alatt sikerült munkát találnom addig meg az eldugdosott és aztán elfelejtett pénzeimből fel tudtam magam tartani. Jelenleg egy kis kávézóban dolgozom itt a külvárosban. Nem is bánom béke van és nyugalom. Nem voltam sose egy nagy sportos alkat, de most elkezdtem boxolni és nagyon bejön. Kiadhatom magamból a démont és ha unom már a dolgokat, akkor csak sportot váltok és reménykedem, hogy bejön a dolog. Illetve megfogadtam, hogy nem lesz kapcsolatom mert nem akarom, hogy ugyan ez megtörténjen. Szóval próbálom felépíteni az életemet és egész jól haladok vele. Munkából hazafele minden nap sétálok kb 45 percre van innen és jól esik ebben a szép környezetben sétálni...sose tűnt fel, hogy milyen szép helyen lakom. Szerettem itt lakni, mert tudtam, hogy jó környék, de igazán most ismertem meg a szépségeit. Például közel hozzám van egy szép park ahová szinte minden nap kiülök kicsit, vagy eljárok futni. Ma is így tettem. Egy másik lányt pillantottam meg, nagyon boldog kisugárzása van. Ilyen korán nem sokan vannak itt, mert a gyerekek még suliban vannak, nekem meg szabadnapom van. A lány is engem figyel. Vajon felismerhet, hogy miattam haltak meg több 100an? Akkor csak nem lenne a közelemben...Különben azóta végre sikerült felszednem pár kilót és kevésbé nézek ki anorexiásnak, és a hajam is az eredeti lett.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Tiszta lap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszta lap   Tiszta lap Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2022 11:06 am

A lánynak velem szemben ezüstös levendula színe volt néhol színkeverésekkel, illetve itt ott a világoskék is látható volt. Valószínűleg valami emészti a múltjából. Szívesen segítek az ilyen embereknek, főleg ha szimpatikusak. Ő kb velem egykorú és démon. Nekik nagyon fontos, hogy megtalálják az énjük pozitív oldalát és kiegyensúlyozottak tudjanak lenni. Én meg vonzom az olyan személyeket, akik nincsenek kibékülve magukkal. Ezért van több démon barátom is. Közben felálltam és odamegyek hozzá. -Szia, leülhetek ide?-
Vissza az elejére Go down
 
Tiszta lap
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: