Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Családos nyaralás.. - Page 3 Vote_lcapCsaládos nyaralás.. - Page 3 Voting_barCsaládos nyaralás.. - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Családos nyaralás..

Go down 
+8
Rose Summer
James Cole
Amy
Dylan
Noah Cole
Edward Summer
Daniel Cole
Luce Summer
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:13 pm

-Rendben.- Ölelem meg. -Szia.-
Kb 10 p alatt megtaláltam a szállót. Tény az alatt bejártam a környéket...szerencsére a szülők még mindig a kocsmában vannak. Rohadt éhes vagyok. Megfogtam amennyi kaját csak tudtam és felmentem a szobába.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:14 pm

Nem tudom, hogy de nagy nehezen haza találtam..hulla vagyok. Kb a kanapéig jutok el és ott úgy ahogy vagyok elalszom.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:16 pm

Ideje felkelni. Már eleget aludtam. Lemászok az emeletről és Danielt találom kipurcanva a kanapén. Eléggé büdös, mármint gondolom amiatt mit szívott.
-Egek....Rose teljesen ki lesz akadva...
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:18 pm

Már ideje haza menni. Amint belépünk a házba tömény fűszag csapja meg az orrom és hát a nappaliban fetrengő Daniel szerintem eléggé árulkodó. Legalább csinálták volna sunyiban.
-Ajaj..-előre tudom rose reakcióját.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:21 pm

Edwardal összenézünk. Menteni kell a menthetőt. -Nincs itthon semmi kaja. Nem megyünk el boltba?- nézek Rosera. -Közben ehetnénk egy nyuszi fagyit.-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:21 pm

-Uuuuh.-csillan fel a szemem.- Menjünk.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:22 pm

Remélem közben Edwardek rendbe tudják tenni a két fiam.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:24 pm

Úgy vélem Nath megoldja a kölyköket, én gyorsan kinyitottam a létező összes ablakot és ajtót.
-Remélem így megteszi
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:26 pm

Daniel...- rázom fel. -Húzás fürdeni testvéreddel egymás után... Olyan fű szagtól bűzlik minden.- Lököm ki az ágyból be a fürdőbe. Bemegyegy Noahhoz  is. -Te is húzzál fürdeni.... mielőtt még anyátok megtudja. És kérem a ruhákat ezeket egyből ki kell mosni...-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:28 pm

HIrtelen az sem tudtam, hogy hol vagyok. Kb annyi van meg, hogy lezuhanyoztam aztán bementem a szobába ledőlni.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:29 pm

-Köszi.- nézek Natra és Edwardra. -Daniel nagyon ki van ütve.-
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:30 pm

-Majd apádnak is köszönd meg, az ajtóból ment el nyuszifagyizni anyáddal.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:30 pm

-Szép mentés volt.-röhögök. KÉt gyökér.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:32 pm

Rosék hamar visszaértek és szerencsére Rose semmit sem vett észre. SZerencse. Mi is pihentünk egyet aztán eljött egy újabb este.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:33 pm

A szobámban voltam éppen mikor hirtelen megéreztem, hogy valaki mögöttem áll. Egyből megfordultam. Jake volt az.
-Nem kéne itt lenned...A tesóim el fognak kapni.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:34 pm

-Tudom, de visszahoztam valamit.-nyújtom felé a nyakláncát.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:35 pm

-Oh köszi.-veszem el tőle.-Hamár itt vagy...miért csináltad?
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:37 pm

-Ki tudja?-valóban nem tudom, talán megkedveltem egy kissé.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:37 pm

-Értem...Köszönöm mindenesetre.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:38 pm

HIrtelen megütötte az orromat egy nem kívánatos személy szaga, ráadásul Luce szobájából jön a szag.
-Noah? érzed?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:39 pm

-Igen...
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:39 pm

Meg is indultunk Luce szobájába.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:40 pm

Hallom a lépteket. Az ikrek.
-menned kell...igyekezz.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:41 pm

-Fölösleges miattam aggódnod. De lehet igazad van.-sétálok oda hozzá és megcsókolom újból.-Ég veled.-azzal távozom is.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 12:42 pm

Mire berontottunk Luce szobájába nem volt ott senki csak Luce. -Most komolyan? még ezek után is?- nézek Lucera
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Családos nyaralás.. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családos nyaralás..   Családos nyaralás.. - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Családos nyaralás..
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: