Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Luce Summer
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Rose Summer
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Daniel Cole
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
James Cole
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Edward Summer
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Noah Cole
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Andy Biersack
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Lucifer
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Jake Walker
Ideiglenesen menedékben.. Vote_lcapIdeiglenesen menedékben.. Voting_barIdeiglenesen menedékben.. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Ideiglenesen menedékben..

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:06 am

Épp hogy sikerült meglépnem a szörnyecskék elől. Azt hiszem van egy hely ahova mehetek, mondjuk az nem itt van.
Elutaztam Afrikába...Igen tudom messze van. De itt van egy hely ahol még talán befogadnak mire kiötlöm mi legyen. Sose meséltem róla senkinek, mert tudom, hogy nem mindenki értené meg. De a sivatagban eldugva van egy kis település, egy két haverommal építettük.
A lakosai igazából bűnözők, akik azok óta igazából már megbánták a tetteiket és boldogan élnek itt. Igen ezért valószínűleg minket börtönbe dugnának, de ők új életet akartak és mivel a világban ezt nem fogadták el így igazából kreáltunk nekik egyet.
Jó kis hely. Ide is értem pont. Remélem nem az lesz az első, hogy kinyírnak...
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:13 am

MI figyelünk itt a rendért és hogy ne zargassa ezt a kis "falut" senki. MOst Jo-val épp úton vagyunk mert nem várt látogatónk van. SIetnünk kell mieltt beér a faluba.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:15 am

Hamar megtaláltuk a betolakodót és én kúrvára nem vagyok egy habozós fajta. Rávetettem magam és a torkánál fogva a földre szorítottam ezt a kis férget.
-Egy jó indokot mondj te rohadék, hogy ne öljelek meg!
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:16 am

Gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz.
-Nyugi, nyugi! Én vagyok az Edward.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:17 am

-Persze én meg egy rózsaszín unikornis aki szivárványt szarik!
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:18 am

-Bizonyítsd akkor, hogy te vagy.-állok meg mellettük.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:19 am

-Oké, oké. Csak akkor engedj felállni egy percre. Oké? ha gyanúsat csinálok tőlem megölhetsz öreg.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:19 am

-A faszt!
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:20 am

-Jo. Engedd. Úgy se tudna mit kezdeni.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:21 am

-Ch.-elengedem és leszállok róla.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:24 am

Felállok kicsit le is porolom magam.
-Emlékszetek mikor meséltem, hogy a nevelő anyám nem igazán kedvelt engem Dominickkal ellentétben.-veszem le a felsőm. Nem buzulásból, de engem anyám mindig vert, ráadásul egy vadász ostorral és a hátamon szépen megmaradtak a nyomai..Sőt van kettő kivételesen nagy a jobb lapockámnál. Azok jó mélyek lehettek hisz azok a legnagyobb hegek és pont egy x-t alkotnak.
Szép lassan megfordulok. Mivel együtt éltünk sokáig meg ismertek is így ezt már láthatták ők rajtam.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:25 am

-MI a fasz?!
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:27 am

Elröhögöm magam.
-Gondoltam, hogy nem ilyen egyszerű megszabadulni tőled.-verem hátba.-Örülünk, hogy egybe vagy. De azt hiszem van mesélni valód.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:30 am

-Röviden..valójában Dominick halt meg. És Lucifer elhitette mindnekivel, hogy én voltam és Dominick ölt meg engem. Szóval kicsit bonyolult a dolog. El kellett jönnöm, mert a végén én is ott hagytam volna a fogam.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:30 am

-Fasza, de remélem beolvastál annak a faszparasztnak.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:31 am

-Ahányszor lehetett. De most...ötletem sincs mit kezdjek. Kell egy kis idő, hogy átgondoljam.
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:31 am

-Maradhatsz amíg szeretnél ezt te is tudod.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 2:49 am

Két éve hogy itt vagyok már. Időközben kicsit gyarapítottuk a csapatunkat. De most főként úgy, hogy diktatúrákat buktattunk meg. Vagyis egész egyszerűen csak megöltük a fejeseket akik elnyomás alatt tartották a városukat és országukat.
Én mindig egy maszkot viseltem egy hosszú tépett aljú pulcsiban kapucnival a fejemen, hogy ne ismerjenek fel sőt egy boszorkány még egy gyűrűt is adott nekem, hogy a szagom se legyen felismerhető. Egy idő után elkezdtek király gyilkosnak hívni. Bevallom tetszik. Habár elég hamar híre ment így már óvatosan kell az ilyeneket megtenni mert a ruházatom alapján könnyű felismerni.
De a tény, hogy okosabb nem lettem az fáj. Nem tudom mit tehetnék...hogy juthatnék vissza.
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2022 11:04 am

Jó, hogy Edward újra köztünk van ráadásul, hogy már ennyi ideje. Bármennyire is látom szívesen látom, hogy megviselt. Abban is biztos vagyok, hogy vissza menne amint lehetne. Szoktam néha én is gondolkozni a helyzeten, de nem tudom mit tehetne. Meg, hogy egyáltalán mi tudunk-e segíteni.
Kiveszek egy üveg whiskyt a hűtőből és megkeresem Edwardot. A falut mellett van egy oázis. Annak a partján találom meg.
-Ne vágj ilyen reménytelen arcot.-nyújtom oda neki a whiskyt.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2022 11:07 am

Elveszem JOse-tól a whiskyt és jól meghúzom.
-Miért ne? Bármennyit gondolkozom...semmi...Nincs semmi ötletem. PLáne, hogy Luciferről van szó..HOgy szállhatnék szembe vele? LÁtod, egyszer megtettem és mi lett a vége....
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2022 11:11 am

-Ezért kár marni magad. A lányodnak akartál jót és meg akartad védeni. Ezt minden apa így tette volna. De ezt a lányodnak is meg kell értenie. Ha ő nem érti meg akkor sajnos nem tudsz vele mit kezdeni...
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2022 11:12 am

Sóhajtok.
-Bárcsak meghaltam volna mikor kicsik voltak....
Vissza az elejére Go down
Jose

Jose


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2022 11:14 am

-Hülye! Ezt meg ne halljam még egyszer!-mordulok rá.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2022 11:15 am

-...akkor most nem lenne ilyen gond..
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2022 11:22 am

Asszem kár volt utánuk jönnöm. Edward utolsó két mondata jól felhúzott.
Edward ellőtt jelentem meg és megragadtam a pólóját így felráncigálva a földről.
-Fogd be a pofád te nyomorék! Azt hiszed bármi változott is volna? A faszt!-üvöltöm le a fejét.-Szedd össze magad! És a hülye hisztid helyett inkább agyalj, hogy tudod megoldani a dolgot! Ha még egyszer meghallok egy ilyen hülyeséget agyonverlek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ideiglenesen menedékben.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ideiglenesen menedékben..   Ideiglenesen menedékben.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ideiglenesen menedékben..
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: