Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Luce Summer
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Rose Summer
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Cole
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
James Cole
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Edward Summer
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Noah Cole
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Andy Biersack
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Lucifer
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Jake Walker
Az érme másik fele... - Page 6 Vote_lcapAz érme másik fele... - Page 6 Voting_barAz érme másik fele... - Page 6 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Az érme másik fele...

Go down 
+3
Amy
Noah Cole
Daniel Cole
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:40 pm

-Ma vagy hatan meg akartak ölni... Valakiknek szemet szúrtunk, hogy lopjuk a vevőkört.- találom meg Noaht fönt a kisházban babrálva. -Volt egy csaj köztük, aki úgy nézett ki mint az a sexy helyettes tanci.-
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:43 pm

-Daniel!- ordítok
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:46 pm

Épp már elképzeltem milyen lenne az ideális sellőcske az akváriumomba, erre Noah kiabálására lettem figyelmes. Felálltam a füves cigimmel a kezemben és a pohár tátrámmal és lassan nyugisan megkerstem őt.
-Mizu?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:47 pm

-Tudsz olyanról, hogy Shopit érintené a drogpiac?
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:48 pm

-Nem. Miért?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:49 pm

-Luke valami olyasmit mesélt mintha meg szerette volna ölni.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:51 pm

-Akkor kiderítem. -Húzom le a piám és dobom el a cigim.-Merre láttad? Kimegyek megnézem.
Vissza az elejére Go down
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:56 pm

-A nyomornegyednél...de elég gyorsak voltak. És ott kb tudod, hogy úgy néz ki a drogosok nagyja mint, aki krokodilozik...tehát olcsó, de halálos drogpiac. Igazából csak terepszemlét tartottam, hogy érdekes lehet e számukra ez a cuccos, bár ez drágább, de egy időre nem érzik majd magukat a halál torkán. Egy kettőt eladtam aztán lepattantam és visszafele útközben találtak meg. Láthatóan nem illettem oda gondolom, így szemet szúrtam.-
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:56 pm

-Veled megyek-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:57 pm

-Nem kell megoldom.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 8:59 pm

-De élve gyere haza.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 12, 2022 9:00 pm

-Ne foss. Nem olyan egyszerű engem kinyírni.-indulok is el. 
Bemegyek a nyomornegyed közepébe. Valóban olyan mint ahogy Luke mondta. Elkezdek sétálgatni, persze kapucniba.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:00 am

A körutam végefele jártam már...remélem  többiek nagyobb sikerrel járnak, amikor megpillantottam egy idegent, amint az egyik fix vevőnknek a kezébe nyom egy kis zacskószerűséget a kezébe. Hát ez meg ki...lapulok le. Fekete kapucniban nem látom az arcát, annyi biztos, hogy hibrid. Viszont megvan a konkurencia. De úgy néz ki mint aki keres valakit.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:00 am

Egy idő után úgy éreztem, hogy valaki figyel. Nem volt rossz megérzésem, egy démon figyel. Le kell ráznom valahogy.
Beljebb sétáltam a tömegben és megpróbáltam beolvadni a környezetbe. Remélem így elkerülöm.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:04 am

Elsétált megpróbáltam követni de eltűnt a szemem elől. Még mentem egy pár kört aztán feladtam. De legalább az már biztos, hogy ellenségünk van... évek óta nem volt a piacon vetélytársunk, viszont ahogy nézem ez nagyon terjed...
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:06 am

Egy darabig rejtőztem aztán haza indultam figyelve rá, hogy ne kövessenek. Szerencsére megúsztam. Nem sokon múlt. Noahval másnap megbeszéltük a dolgokat most viszont van más dolgom. Meglátogatnám a drága tanárnénim.
Így is tettem, egyenest a házában jelentem meg.
-Tanárnőőőőőőőő...merre vagy?-kezdek el sétálni.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:39 am

-Rég láttalak.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:39 am

-Elfoglalt voltam.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:40 am

-Nélkülem?-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:42 am

-Jah hát volt ez az. De ez hosszú. Ha velem jössz megmutatom.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:43 am

-Nem megyek. Nekem itt van munkám, jól keresek és nehogy azt hidd, hogy csak úgy eltűnsz egy évre aztán én meg tárt karokkal várlak.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:44 am

-Most mi bajod van? Visszajöttem érted vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:44 am

-De én nem akarok elmenni innen.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:45 am

-Miért? Pedig olyan jól élhetnénk. Nem kéne többet dolgoznod. Meg bújkálni.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2022 12:48 am

-Arról ne is álmodj, hogy háziasszony leszek. Főleg, hogy tudom, hogy minden kommunikáció és lelkiismeret furdalás nélkül egyszer csak lelépsz az életemből, és mikor visszajössz még azt se érted, hogy ez miért gáz. És akkor lehet, hogy vissza se jössz. Azt se tudtam, hogy élsz e még.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az érme másik fele... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az érme másik fele...   Az érme másik fele... - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az érme másik fele...
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: