Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
"Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_lcap"Fer" küzdelem - Page 2 Voting_bar"Fer" küzdelem - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 "Fer" küzdelem

Go down 
+4
Lucas
Adam
Melui
Aridam
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:06 pm

-Megvagyunk.- lépek oda Danielékhez. Szétszórva itt állunk mind a part környékén. -Ha lehet nem kéne a szigetre jutniuk.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:07 pm

-Azt majd megoldjuk. De mi is menjünk . Szorít az idő.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:13 pm

Szép kis sor állt a part mentén mire odaértünk.
-No lám milyen szép kis fogadtatás.-vigyorgok. KÖrbenézek és meg is látom a kis kedvencemet akitől az infókat kaptam.
-Szerbusz drága!-integetek neki.-Az infóért cserébe megígérem, hogy nem lesz túl hosszú a halálod.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:15 pm

-Te hülye fasz...-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:17 pm

-Fogd be!-nézek Noahra. EZt a kis kúrvát fogom előszőr kicsinálni az biztos.
-Ha csak társalogni jöttetek akkor kotródjatok. Ha meg másért akkor meg ne fecsegjünk úgy sincs kedvem hozzá.-azzal át is változom. Ja sajnos még mindig ez az egyetlen dolog amivel jelenleg harcolni tudok.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:21 pm

-épp mondani akartam hogy kussolj.-jelenik meg az arcomon egy vigyor.-Lucas. Az választja ki most melui részét aki többet ölt. Szóval ne lazsálj. -Azzal én meg is indultam és jó páran velem együtt.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:22 pm

-Tetszik a kihívás- vetem be magam az ellenség közé
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:24 pm

A sok hülye egyből berohant. Én csak ücsörgök a kis seprűmön és figyelek. Nekem ebbe sok izgalmas nincs. Uncsi. Pláne, hogy nincs boszim.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:27 pm

Nem úszod meg te kis ribanc. Amint sikerült kimásznom a nagyobb tömegből odarohantam és felugrottam. Habár őt nem értem el de a seprűjét pont. AMit a testem tömegéből kiindulva jól le is húztam a földre a boszival együtt.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:29 pm

-Jaj már.-állok fel és porolom le magam.-Te sose tanulsz? Te voltál hülye és még engem hibáztatsz? Gyerekes....és uncsi.-fordítok neki hátat.-Tűnj el amíg engedem.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:31 pm

AMint hátat fordít megindulok felé elkapom a torkát és földrenyomom. EZ eddig még jól is hangzott. A probléma az, hogy nem tudtam megharapni. Bármennyire is akarom nem bírom összezárni az állkapcsom. Sőt már mozdulni sem tudok.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:34 pm

Épp időben állítottam meg.
-Fúj már.-mászok ki alóla.-Egyrészt. Büdös a szád. Másrészt csupa nyál lettem...guszti.-mondom fintorogva.-De...-komolyodok el.-...te akartad.-Felemeltem a magasba majd a földhöz vágtam. EGy párszor megtettem ezt vele.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:37 pm

A faszom....Utálom ilyenkor magam. Asszem jó pár csontomat eltörte.
Nagy levegőt veszek és megpróbálok lábra állni. Vagy harmadjára próbálom de most sikerült. Vicsorogva megálltam egy helyben.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:39 pm

-Nem volt elég?-sétálok oda hozzá és megint megdermesztem közben.-Akkor megtanítom neked milyen az igazi fájdalom.-A kezeimet a fejére teszem és kínozni kezdem. A föld is beremeg alattam és a szél is felerősödik körülöttünk. Egy szóval a lehető legfájdalmasabb kínzást kapja. SZépen visít is miatta a kis kutyus.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:40 pm

Megálltam egy pillanatra.
-Oh látom Melui kezd beindulni.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:46 pm

Hát nem állunk túl jól. Danielt se látom sehol...mondjuk nem sok esélye van a túlélésre. Hírtelen kezeket éreztem magamon és egy bilincset. A francba...
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:47 pm

-Ajaj. Ez nem jó. -Hagyom abba a kínzását.- Adam! Lucas! Ideje visszamenni.-a vadászokkal nem kéne pont most foglalkozi.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:54 pm

A tömeg közepén verekedve egyszer csak annyit látok, hogy egy fal emelkedik körülöttünk ...futni kezdek majd elsötétedik minden.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:56 pm

Fenébe melui jó falat húzott fel de túl hamar akarja összezárni a falakat
-Várj még. Lucas még nem ért ide!
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 12:57 pm

-Nem várhatok.-zárom be a falakat.-Mennünk kell. NIncs időnk. -indulok el. Persze a kis játékomat nem hagytam ott. Lezsugorítottam és beraktam a zsebembe.
Vissza az elejére Go down
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:04 pm

Iszonyat sok vadász jelent meg körülöttünk...nem is láttam mást. Ennek a bulinak vége. Nagyon sokan fogságba estünk. Rengetegen. Egyenként ketrecekbe vittek minket mint az állatokat és bezártak. Egy hosszabb utazás után megérkeztünk egy börtönhöz. Itt bekötötték a szemünket és lehajolva kellett mennünk. Egy két börtönt már megjártam, de sehol nem volt ennyire kilátástalan a helyzet. Belöktek egy cellába majd rám zárták az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:07 pm

A cellámban eszméltem fel. Azt se tudjuk, hogy ki él és ki halott...nem tudunk semmit és egyedül vagyunk. Magánzárka... Gondolom egy párunknak akik vezették a dolgot ez jut. Vajon Daniel él még? Áhh nem kéne ezen töprengenem, mert fogok őrülni.
Vissza az elejére Go down
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:09 pm

Két hét telhetett el mire közös térbe engedtek... én már azt hittem bekattanok. Meg kéne keresnem Danielt vagy Noaht. Óriási ez a hely.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:12 pm

Itt bent is gyorsan kialakult a hierarchia... látszik, hogy kiktől félnek. Én többnyire magánosan töltöm a napjaimat. Látszik, hogy sokan bandákba verődtek, de nagyon vegyesen a két társaságból. Danielt kerestem mindenhol, de nem találom. Viszont Luket megtaláltam a dohanyzóban. -Csá... tudsz valamit Danielről?-
Vissza az elejére Go down
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:13 pm

-Csak azt hogy itt nincs.- Elszívtuk egymás mellett a ciginket aztán Noah lelépett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





"Fer" küzdelem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Fer" küzdelem   "Fer" küzdelem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
"Fer" küzdelem
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: