Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Járulékos veszteség Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Járulékos veszteség Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Járulékos veszteség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Járulékos veszteség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Járulékos veszteség Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Járulékos veszteség Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Járulékos veszteség Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Járulékos veszteség Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Luce Summer
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Rose Summer
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Daniel Cole
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
James Cole
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Edward Summer
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Noah Cole
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Andy Biersack
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Lucifer
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Jake Walker
Járulékos veszteség Vote_lcapJárulékos veszteség Voting_barJárulékos veszteség Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Járulékos veszteség

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:15 pm

Haza is értünk hamar, a nyomokat persze eltűntettem. Vannak veszteségeink de nem vészes talán.
Bementünk Adiramhoz.
-Megjöttünk.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:18 pm

-Ez gyors volt. Mi történt? Lucas?- nézek azon a pár emberemen végig, akik itt most megjelentek.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:19 pm

-A vadászok közbeszóltak. Tőlünk sem kevés embert kaptak el. Lucast meg...-nézek meluira..-...ott hagyta.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:20 pm

-Ha megvárom, hogy visszamenny érte akkor nem csak ő maradt volna ott, hanem te is én is és a többiek is. Fogd fel. Ha lett volna választásom nem hagytam volna ott.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:23 pm

-Lucast eltemetheted... töbszöri gyilkosság is bele van varrva a nyakába. Nem hiszem hogy onnan kijön élve. A többi járulékos veszteség....ha miénk a piac úgy is csomóan csatlakoznak vissza. A kis korcsok?-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:25 pm

-Az egyiket elkapták a vadászok. Itt meg a másik.-veszem elő a zsebemből a kb 10cm-s eszméletlen kutyust.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:26 pm

-Mi a ?- röhögöm el magam
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:27 pm

-Meg akarom tartani. Arra gondoltam, hogy berakom egy akváriumba. MÁr ha megengeded hogy megtartsam.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:28 pm

-Felőlem ...csak ne engedd el légyszi.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 16, 2022 1:29 pm

-Nem fogom.-vigyorgok.
Egy ideig még beszélgettünk aztán mindenki ment a dolgára. Én is. Bementem a szobámba és varázsoltam egy akváriumot egy kis erdővel egy kis mezővel és egy tóval a belsejében.
-Így ni. De mielőtt beleraklak.-változtatom vissza Danielt eredeti méretére és persze emberi alakjába hozzáteszem így full meztelen hmmmm. Meg kap egy szép kis nyakörvet.
-Ébredj drága.-ültetem le egy székre.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 23, 2022 9:39 pm

Egy szobában tértem magamhoz. Ez a kis ribanc...
-Dögölnél már meg...-mordulok rá.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 23, 2022 9:41 pm

Elvigyorodom.
-Több kell ahhoz hogy megdögöljek drága.-simítom végig az arcát.-MOstantól a kiskutyám leszel. Ha nem fogadsz szót megjárod. Ha ügyes leszel és szótfogadó talán kapsz jutalmat is. Talán.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 23, 2022 9:42 pm

-Menj a faszomba a jutalmaddal.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitimePént. Szept. 23, 2022 9:43 pm

-Most még ezt mondod.-vigyorgok.-Jó fiúú legyél.- Változtatom vissza farkassá és kicsivé majd berakom az akváriumba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Járulékos veszteség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járulékos veszteség   Járulékos veszteség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Járulékos veszteség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: