Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Rég látott kis családom... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Rég látott kis családom... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Rég látott kis családom... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Rég látott kis családom... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Rég látott kis családom... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Rég látott kis családom... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Rég látott kis családom... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Rég látott kis családom... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Luce Summer
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Rose Summer
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Daniel Cole
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
James Cole
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Edward Summer
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Noah Cole
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Andy Biersack
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Lucifer
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Jake Walker
Rég látott kis családom... Vote_lcapRég látott kis családom... Voting_barRég látott kis családom... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Rég látott kis családom...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 11:52 am

Csak eljöttem értük is. Nem tudom mennyire lesznak hajlandóak beszélni velem. AZt sem tudom, hogy mennyire érdekli őket a dolog, hiszen ők már ide jöttek Európába, de hátha. Igen, Noahékról van szó.
Nehéz volt megtalálni őket de csak sikerült. Habár a fogadtatás valami zseniális. Amint a bejárathoz értem már páran körbeálltak. Nincs kedvem harcolgatni.
-Nyugi. Békés szándékkal jöttem a drága főnökeitekhez.
-MIlyen indokból?-kérdezte az egyik.
-Sajnos azt csaknekik mondhatom el.
-Jól van.-odajött hozzám és rácsatolt a kezemre egy bilincset. Mintha érne valamit. Na mindegy egyelőre játszuk el, hogy ér ellenem ez. Ugyan az a csapat elkezdett elkísérni, gondolom a srácokhoz.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:02 pm

-Róla levehetitek, úgy sem ér semmit. Mit keresel itt?-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:03 pm

-Én is örülök, hogy látlak. Otthon van egy kis zűr és jó lenne ha segítenétek. Úgy néz ki, hogy egy falka barbárfarkas tart egyenesen felénk. Elkéne a plusz ember.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:10 pm

-Minket ez hol érint? Mi már nem ott vagyunk. A szüleink meg megtudják védeni magukat. Nem érdekünk embereket veszteni ott.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:12 pm

-Tudom, de ez most nem csak róluk vagy rólunk szól. Ha mi nem állítjuk meg őket akkor végig fognak söpörni mindenhol.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:15 pm

-Majd meglátjuk.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:19 pm

-Jól van. De örülnénk ha jönnétek...-jegyzem meg.- Akkor ideje indulnom. Még van dolgom. Akkor...remélem később még találkozunk.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:22 pm

-Ha megyünk anyáékért tesszük.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2022 12:23 pm

-Tudom...-azzal én távozom is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rég látott kis családom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rég látott kis családom...   Rég látott kis családom... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rég látott kis családom...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: