Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Megtalállak... - Page 2 Vote_lcapMegtalállak... - Page 2 Voting_barMegtalállak... - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Megtalállak...

Go down 
+2
Kira
Mia Cole
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:01 am

-Nem utasítanám el, de épp másik nőért küzdesz, ha szabad emlékeztetni.- röhögöm el magam
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:02 am

-Azért a kis ribancért úgy sem kár.-állok Aridam elé.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:04 am

-Visszük a tesóinak.- Szálltam meg a testet -Bár ezt végignézném.- mondom már Melui bőrébe bújva
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:07 am

-ügyes fehérke, de mint mondtam, távol maradtok ettől a szobától míg ki nem megyek.-indítottam őket kifelé, természetesen az erőmmel.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:08 am

Csalódott arcunkra Lucifer rácsukta az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:15 am

Azért hogy ne legyenek nagyon csalódottak hagytam hogy a hangokat hallják. Gondoskodtam róla hogy tudjon mindent miért is van ilyen nagy hírnevem a dugásban aztán pedig arról is hogy szép lassan és fájdalmasan meghaljon.
Miután végeztem visszavették a bőrdzsekim és kimentem a kis vadászkákhoz.
-Végeztünk itt.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:16 am

-Rendben.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:18 am

-Akkor mi indulhatunk is a tesóimhoz. Nem akarom sokáig látni ezt az izét.-mutatok a Lila hajú csajra.-Már bocsi Kira.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:19 am

-Belülről se szimpatikusabb.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:21 am

-Ejnye, a segítségem nem ennyire olcsó. -jelenik meg arcomon egy gonosz kis mosoly.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:22 am

Amolyan hallgatunk arcal fordultunk felé.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:24 am

-Hmmm. Gyere vissza egy kicsit. Nyugi addig majd gondoskodik róla.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:25 am

-Szóval jobban nézek ki mint a ribanc.- röhögöm el magam és kijövök
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:28 am

-Hm.-nézem végig.- határozottan. -rántom magamhoz és megcsókolom, majd kissé az alsó ajkába harapva elengedem.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:28 am

-Ooooooooookéééééééé. Akkor most már mehetünk ugye?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:30 am

-Még nem. -rántom őt is közelebb és az előbbit vele is eljátszom.- Fehérke vigyázz a pici kis szűz barátnődre. Nehogy másé legyen előttem.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:32 am

Azt hiszem a vöröslő fejem mindent elárúlt.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:36 am

-Tovabbi kellemes utazást hölgyeim.-indulok ki. -Jah és még valami, legközelebb ennyi fizetség nem lesz elég. -azzal egy gonosz kis kacaj hagyja el a számat és eltűnök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:37 am

-Én is el tudnék képzelni többet, ami azt illeti.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:37 am

-MIért nem lep meg?-röhögök
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:38 am

-Na a ribancok azonosulnak. Mehetünk.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:42 am

Elindultunk a tesóimhoz és szerencsére tökéletes volt az időzítésünk. Pont a legkisebb forgalomban tudtunk odaérni így nem volt gond azzal, hogy bárki is megláthatna minket. igen azt hiszem nem terjengenének jó hírek rólunk ha látnák hogy egy "drogbáróhoz" járkálunk haverkodni.
Hamar odaértünk. Már vártak engem habár eleinte nehéz volt anélkül besétálni Kiranak Melui testével, hogy ne akarják megölni. De valahogy csak sikrült még.
-Hellooo.-sétálok be a drága tesóimhoz.-Megjöttünk és hoztunk meglepit.-vigyorgok. talán piit gonoszan is.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:43 am

-Sziasztok.- szállok ki Melui testéből
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:45 am

Nem tudom pontosan mi történt Lucifer után de azt tudom, hogy kúrva nagy gázban vagyok. Egyből hátra is fordultam és el akartam futni.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2023 3:49 am

Amint megláttam ezt a kis ribancot nem bírtam visszafogni magam. Mögötte teremteni így mikor megfordult, konkrétan beleszaladt a kezembe amivel torkon ragadtam.
-Micsoda ajándék. Igazi ünnepség lesz a mai. Nagyon sokan szeretnék ezt a kis ribancot megkínozni azok után amiket tett. -tépem le róla a nyakláncát. Igen ez volt az a kis varázslatos lánc ami miatt nem hatott rá képesség.
-Szenvedj.-engedem el és kezdem kínozni. Olyan jó hallani a sikolyát.
-Gyertek üljetek csak le. Kértek enni vagy inni valamit? -kérdezem a két vendéget mit sem figyelve a kis kurva visitasara
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Megtalállak... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megtalállak...   Megtalállak... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Megtalállak...
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: