Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterious Empires

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Szórakozás..
Csapdába csalva... Icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2021 1:25 am by Lucifer

» Itthon......
Csapdába csalva... Icon_minitimeKedd Szept. 14, 2021 3:52 am by Edward Summer

» Bosszú ellenem?
Csapdába csalva... Icon_minitimeKedd Szept. 14, 2021 3:46 am by James Cole

» Apuci nélkül
Csapdába csalva... Icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2021 10:29 pm by Ahri

» Csapdába csalva...
Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:59 pm by Jake Walker

» Egyesség..
Csapdába csalva... Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 8:04 pm by Jake Walker

» Egy külökleges este
Csapdába csalva... Icon_minitimeKedd Aug. 31, 2021 10:10 pm by Andy Biersack

» Újra itthon
Csapdába csalva... Icon_minitimeKedd Aug. 31, 2021 9:17 pm by Andy Biersack

» A potyautas
Csapdába csalva... Icon_minitimeKedd Aug. 03, 2021 4:06 pm by Natasa

Top posters
Rose Summer
Csapdába csalva... Vote_lcapCsapdába csalva... Voting_barCsapdába csalva... Vote_rcap 
Andy Biersack
Csapdába csalva... Vote_lcapCsapdába csalva... Voting_barCsapdába csalva... Vote_rcap 
James Cole
Edward Summer
Kim
Mason Smith
Jason Smith
Natasa
Jake Walker
Dominick Summer
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Csapdába csalva...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Edward Summer

Edward Summer

Hozzászólások száma : 247

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:40 pm

Szép reggelünk volt. Mondjuk sajnos Natasa-nak be kellett ugrania a központba így rám maradt a két pöttöm. Vagyis maradt volna. Úgy gondoltam, hogy amíg eljövök vásárolni Andy-éknél hagytam a két lurkót. Luce nagyon kedveli Andy-t és ahogy elnéztem Andy is imádja. Így el vállalták addig.
Szóval eljöttem vásárolni, vagyis igazából megvettem mindent így indulhatok is. Kicsit furcsa most a város, olyan csendes.
Vissza az elejére Go down
Elena

Elena

Hozzászólások száma : 12

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:43 pm

Végre eljött az időm. Sok ideje várok a megfelelő pillanatra és most ez eljött. Az egyik fán ücsörögve előveszem a mesterlövész fegyverem. Egy Steyr SSG 69-es. Most a célnak megfelel. Persze ez nem öli meg, ebben most csak egy altató van. Az a lényeg.
Amint célba vettem a srácot meghúztam a ravaszt.
Edward Summer

Edward Summer

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:45 pm

Épp időben észleltem a dolgokat. Pár miliméter híján, de sikerült alrébb ugranom. Közel volt.
-Nem talált vöri.-rajzolódik ki arcomon egy kicsi önelégült vigyor.
Jake Walker

Jake Walker

Hozzászólások száma : 58

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:47 pm

-Ne légy olyan biztos benne.-jelenek meg mögötte és az egyik karját megragadtam és a lapockájához szorítottam.
Edward Summer

Edward Summer

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:49 pm

Jól kezdődik.
-Oh szóval te is itt vagy? visszajöttél megöletni magad, remélem tudod.-vágom oldalb a másik karommal így ki tudtam szabadítani a másik kezem is.
Elena

Elena

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:50 pm

Jake elég ideig fogta le, hogy lőjek még egyet. Mivel nem rám figyel így ez most biztos célba ér.
Edward Summer

Edward Summer

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:52 pm

Mire észbe kapok már látom a karomban a kis "nyilat". Ez nem jó jel, így sokáig nem fogok tudni harcolni. Néha tudni kell feladni. Kigáncsoltam egy gyors mozdulattal a srácot és elkezdtem futni. Pár perc elteltével már nagyon lassan ment, és kezdett összemosódni minden, egészen addig amíg már minden elsötétült.
Elena

Elena

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:55 pm

Követtük a kis kutyus nyomait, és hát igen, sokáig nem jutott.
-Gyorsan ment. Innen rád bízom, vidd ahova megbeszéltük.
Jake Walker

Jake Walker

Hozzászólások száma : 58

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitimeCsüt. Szept. 09, 2021 7:59 pm

-Oh ne aggódj, gondját viselem.-jelenik meg arcomon egy pszichopata mosoly. Meg is fogom a pólójánál fogva és "hazáig" húzom. Érezze csak a törődést.
Ajánlott tartalom

Csapdába csalva... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapdába csalva...   Csapdába csalva... Icon_minitime

Csapdába csalva...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal