Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy nem várt vendég Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy nem várt vendég Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy nem várt vendég Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy nem várt vendég Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy nem várt vendég Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy nem várt vendég Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy nem várt vendég Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy nem várt vendég Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Luce Summer
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Rose Summer
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
James Cole
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Edward Summer
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Noah Cole
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Lucifer
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Jake Walker
Egy nem várt vendég Vote_lcapEgy nem várt vendég Voting_barEgy nem várt vendég Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy nem várt vendég

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 10:51 pm

MIután Rose elment beültem a trónomba és élveztem még ezt a mámort. Ez az íz, egyszerűen isteni, sok lényt kóstoltam már, de ez nem hasonlít egyikhez sem.
Amint elszállt ez az íz gyújtottam egy cigit, közben pedig egy szokatlan lényt érzékeltem az ajtómban, Egy vámpírt. Szagról felismerem, hogy ki is ő pontosan. Nem várta volna, hogy ide jön.
-Merész egy vámpírtól, hogy ide merészkedett.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 10:55 pm

Bementem az ajtón. Kintről hallottam az összes szavát. Kicsit irritál, hogy nem hallom a gondolatait de ezt mondjuk tudtam. Rá kb semmi sem hat.
-Nem hinném, hogy merészség az, hogy itt vagyok, inkább az amit mondani akarok.-állok meg előtte kb egy öt méterre.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 10:57 pm

-Oh valóban?-állok fel.-Akkor hajrá, beszélj és reménykedj, hogy életben hagylak.-jelenik meg arcomon egy gonosz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 10:59 pm

Eh most jön a legrosszabb része.
-Erősebb akarok lenni, Szóval arra kérlek...-veszek egy mély levegőt és letérdelek.-...taníts engem.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 11:01 pm

Nah ez meglepő volt. Egy hümmögő hang hangzik el majd közelebb sétálok hozzá.
-És mi hasznom lenne ebből?-hajolok le hozzá olyan közel, hogy kb pár centi választja el az arcunkat.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 11:03 pm

-A szolgalatodra állok mindenben. Tudom ez nem sok, de magamon kívül nem tudok mást ajánlani....
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 11:04 pm

-Hmmm.-egyenesedem ki és így igazából más kerül az arcához eléggé közel, már ha értitek.-MIndenben?-jelenik meg arcomon egy perverz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 11:05 pm

Nah most tudnám elhányi magam.
-Igen...
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 11:07 pm

-Legyen.-sétálok vissza a trónomba.-Az emeleten vannak szobák, keress magadnak egyet.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitimePént. Dec. 10, 2021 11:08 pm

-Rendben.-azzal fel is állok és felmegyek. Hamar találok is egy szobát ahol le is dőlök az ágyra. Hosszú napjaim lesznek...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy nem várt vendég Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy nem várt vendég   Egy nem várt vendég Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy nem várt vendég
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nem várt vendég...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: