Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Luce Summer
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Rose Summer
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
James Cole
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Edward Summer
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Noah Cole
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Lucifer
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Jake Walker
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_lcapEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Voting_barEgy kis kutakodás és egy apró hiba.. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy kis kutakodás és egy apró hiba..

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:46 am

Megvártam, hogy mindenki elaludjon. Olyan hajnali 1-2 lehet. Tökéletes. Kinyitom az ablakomat és kilopózok a házból egyenesen az alvilágba. Miért ide? Vérfarkasként nem vagyok valami erős, de szerencsére a könyvtárban találtam néhány könyvet amiben eléggé sok lehetőséget ír le, hogy hogyan tudnék ezen változtatni. De nem írnak le mindent, csak azt, hogy hol találom a többi feljegyzést. Lucifer palotájában van egy könyvtár elvileg tele mindenféle fekete és sötét mágiával kapcsolatos dolgokkal. Meg kell néznem őket.
Egy titkos lejáraton keresztül sikerült be is jutnom a könyvtárba. Hatalmas. Sose láttam ennyi könyvet.
Elkezdtem keresgélni és olvasgatni, Tucatnyi könyvet találtam, még a végén tényleg sikerülhet.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:51 am

Még mindig semmi a két lelkemmel kapcsolatban. Ez bosszantó. Az a kis tollas nem sieti el a dolgait, lassan tényleg bepipulok.
Össze vissza sétálgattam a termemben kezemben egy üveg whiskyvel mikor megéreztem egy eléggé furcsa kis behatolót. Nagyon nincs jó kedvem.
A könyvtáramban termek és meg is pillantok egy lányt a könyveimet bújva.
-Merész dolog betörni a házamban. Csak nem lopni próbáltál?!-termek előtte. Oh ahogy elnézem ő még eléggé fiatal. Nagyon.
-Válaszolj mit keresel itt!-emelem tekintetét a az enyémre.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:52 am

Ajaj. Most lesz a gáz. Nem számítottam rá, hogy ilyen hamar lebukok.
-Én csak el akartam olvasni egy pár könyvet.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:53 am

-Miért? Egy magadfajta nem fejlődhet ezekből.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:54 am

-Erősebb akarok lenni. Bármi áron.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:56 am

-Lehetetlen.-hajolok közelebb hozzá és hírtelen megcsap egy illat. Ez..egy tisztavérű vérfarkas.-Ooooh csak nem Edward drága kislánya vagy? Tisztán érzem az ereidben folyó vér tisztaságát.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:57 am

-Tisztavérű? Mit számítana az?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:58 am

-Drágám, a véred elengedhetetlen, ha erősebbé akarsz válni. Én megadhatom neked az erőt amire vágysz.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:58 am

Ha ez igaz akkor..
-Mi az ára?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:59 am

-Pár korty a véredből és utána legyőzhetetlenné teszlek.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:59 am

-Legyen.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:01 am

-Rendben.-magamhoz húzom és beleharapok a nyakába. Ez az íz még mindig mámorító és alig lehe leálni vele. Pár korty után el is engedem.
-Felkészültél?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:03 am

-Igen, kész vagyok.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:05 am

-Jól van.-Beleharapok a karomba amiből fekete vér kezd folyni. AZ én véremet csak tisztavérűek tudjek feldolgozni..-igyál.-tartom a szájához, amint ivott egy pár kortyot elengedem.-Ez most fájdalmas lesz. De ha kibírod, nagy erőre teszel szert.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:32 am

Miután megittam Lucifer vérét mindenem elkezdett fájni, de nem kicsit. Éreztem, hogy szerte áramlik a testemben. A fájdalomtól össze is rogytam. Borzalmasan fájt, nem tudom hány percig szenvedtem de egyből éreztem a változást.
Egyből farkasként vagyis inkább démon-farkasként. Érzem ahogy átjár az erő és mintha valami mágiai átjárna.
Ami még egyből feltűnt, hogy több farkam lett és a szemeim pedig rikító sárgák. Szárnyaim pedig mikor, hogy szeretném, megjelennek mintha csak füstből lennének.
Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. 5607cb10
Amint megszoktam kicsit ezt az énemet és ahogy elmúlt a fájdalom visszaváltozom. Meglepő módon a ruháim sértetlenek. Nem vagyok meztelen most hogy visszaváltoztam. Ez bejön.
-Fantasztikus. Érzem ahogy átjár a varázslat.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:37 am

-Ez több annál, fekete mágiát kaptál. Lényegében képes lettél arra amire én. Persze az erőd nem annyira hatalmas, de ez csak rajtad áll. A könyvekből tanulhatsz. Vigyél haza párat de jól rejtsd el. És még valami.-adok neki egy nyakláncot.-Ha ezt felveszed, akkor elrejtheted az igazi kiléted. Vérfarkasnak fogsz tűnni mindenki szemében vele. S most menj. Élvezd az erőt amit kaptál.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:40 am

Fel is kaptam pár könyvet és haza mentem, persze felvettem a nyakláncot is. Apa dührohamot kapna ha rájönne hogy hibrid lettem.
Bemászok az ablakon és jól eldugom a könyveket. Alig várom, hogy tanulhassak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis kutakodás és egy apró hiba..   Egy kis kutakodás és egy apró hiba.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis kutakodás és egy apró hiba..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: