Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Az átalakulás Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Az átalakulás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Az átalakulás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Az átalakulás Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Az átalakulás Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Az átalakulás Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Az átalakulás Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Az átalakulás Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Az átalakulás Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Luce Summer
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Rose Summer
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Daniel Cole
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
James Cole
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Edward Summer
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Noah Cole
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Andy Biersack
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Lucifer
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Jake Walker
Az átalakulás Vote_lcapAz átalakulás Voting_barAz átalakulás Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Az átalakulás

Go down 
SzerzőÜzenet
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Az átalakulás Empty
TémanyitásTárgy: Az átalakulás   Az átalakulás Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:03 am

Én még a látogatás elején felsunnyogtam a szobámba, őszintén értelmesebb dolgokkal terveztem foglalkozni mint a drágalátos húgom szerelmével. Szerintem amúgy is elment már a vendég, hiszen az ikrek szobájából tömény cigifüst árad át. Le kell egy kicsit pihenjek...már évek óta dolgozom ezen és még mindig nem sikerül. Ilyenkor minden egyes alkalomnál fel kell annyira hergelnem magam, hogy vadállattá változzak, majd egy bizonyos kellemetlen eszközzel visszahozzam magam, nevezhetjük úgy, hogy kiütöm magam...szóval lényegében elég fárasztó és nem véletlen nem jöhet ide be senki. Most már egy óra is eltelt a plafon bámulásával, szóval csináljuk tovább. Nem tudom mennyi idő telhetett el, de megint kezdek fáradni...na mindegy még egy pár kísérlet elfér. Lassan már nem nehéz felhergelnem magam, mert a kudarc megteszi...ilyenkor fáradtan mindig ez van. 00.12 pillantok rá az órára átváltozás előtt. Felvonyítok az örömtől...Sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vérfarkas-angyal hibrid lettem. Végre tudok gondolkozni és ép eszű maradni ebben az állapotban, és ugyanúgy ölhetek, mint előtte, mert ez a szent dolguk nem szállt át rám, például gyógyítani sem tudok, de ezt az áldozatot megéri az, hogy ölhetek, illetve jóval erősebb lettem, tudok repülni, bár azt még vicces lesz elsajátítani. Igazából nem igazán voltak ilyesmire példák a történelemben, pedig mindent átolvastam, aminek csak köze lehet egy ilyen átalakuláshoz, úgyhogy a legjobb ötletem, ha magamtól nem tudok mindent elsajátítani a repülésről és a légi támadásokról az az, hogy megkérem Lucit rá hogy tanítson, végül is a sárkány technikája nem sokban tér majd el ebben a szemszögben az enyémtől és egy több 100 éves sárkánytól azért lehetne mit tanulni. Kicsit elmerültem a gondolataimban de kizökkentett az, hogy hallom, hogy valaki felfelé rohan a lépcsőn...lehet kicsit hangos voltam. Így pillanatok alatt magamtól oda-vissza tudok változni szóval nem jelent gondot újra emberi formát öltenem. Majd ki kell próbálnom ezt az új énemet, de most egyenlőre tegyünk úgy mintha semmi se történt volna. Kopogtatnak az ajtón. "Minden rendben? Még csak nem is ettél semmit." mondja anyám. -Persze, fáradt voltam és lefeküdtem és rosszat álmodtam bocsánat.- "nem jössz vacsizni?" -mindjárt anya
Felkaptam magamra valamit és amint a léptek távolodtak leindultam én is.
Az átalakulás Az_zet10
Vissza az elejére Go down
 
Az átalakulás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: