Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Luce Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Rose Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
James Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Edward Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Noah Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Andy Biersack
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Lucifer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Jake Walker
Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 5 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Új suli , új barátok, új élet.

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:21 am

Egész este figyeltem Kira-t. Nem tudom miért de időnként eltűnt. Mármint nem úgy hogy felállt és elsétált hanem szó szerint eltűnt. Érdekes.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:22 am

Hajnalban felriadtam 3 körül. -Na jó az para, hogy figyelsz. Volt valami?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:23 am

-Öm többszőr szó szerint eltűntél és egy ilyen alkalommal volt valami nagy sikoly is kintről. Elég para?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:25 am

-Na jó übereltelek. Te megleszel így ma? erre a 3 órára aludj még.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:25 am

-Majd rádkenem hogy nem hagytál aludni.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:26 am

-Akkor elpakolnak innen szerintem.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:27 am

-Ugyan, -dőlök le. -Örülök, hogy van végre egy barátom, nem fogom kirugatni.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:28 am

-Holnap meg kiderítjük neked a képességed, szóval összeszedettnek kell lenni, hogy legyen miért heccelődni.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:29 am

-Jó jó anya.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:29 am

-Naa- mordulok rá
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:30 am

-Na jó éjt anyu.-hunyom le a szemem és szinte pillanatok alatt elalszom.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:32 am

-Aaaa de tudtam volna még aludni.- Tápászkodok ki az ágyból.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:32 am

-Igen...-kelek fel én is és int egy zombi úgy indulok készülődni.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:35 am

A nap vége fele jött Dimitri órája, ami tökéletes alkalom a dologhoz. -Nézd- (mutatok rá pár emberre) -nekik gyenge a képességük-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:41 am

-Oké.- Szerencsére gyakorlás közben elég volt egy két pár szót szólni és már jó dühös lett az illetőnk. Annyira hogy sikerült a tervünk. A csaj valami fekete füstöt irányított felém. Gondolom nem mérgező inkább bénító hatású hamár Kira mondta. Igazából csak arra lettem figyelmes, hogy a füst felhő közepén állok de mintha megállt volna előttem. Nem sokra de egy bizonyos körön belül nem jött be a füst.
-Oh nem rossz.-sétálok ki a füstből. És mikor indultam volna rendbe tenni a kiscsajt megláttam, hogy dimitri már intézkedik.
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:45 am

Épp gyakorlat volt mikor az egyik kis diákom úgy gondolta, hogy saját kis trükkjével akar harcolni. Nem szeretem mikor nem fogadnak szót.
Mögötte jelentem meg és kigáncsoltam. Annyira meglepődött, hogy egyből el is tűnt az ereje.
-Mehet pakolni kisasszony. Ennyi volt a vadászkarier.
A kisdiák miután bőgött nekem egy ideig feladta és elment.
-Most láttak mi lesz akkor ha szabályt szegnek. Én szóltam. Folytassák a gyakorlást.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:46 am

-Megérte, hogy kirúgattam emiatt valakit?-kérdezem Kira-tól.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:48 am

-Nyugi csak az óráról tetted ki. Meg a lány évek óta jár erre az órára és nem fejlődik, szerintem ő jár jobban, ha mást erőltet. Illetve ő évek óta birtokában van a képességének tudatosan...vadászként tudni kell higgadtnak maradni minden helyzetben, és ha ennyi felhúzza....-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:49 am

-Hát jól van. Hiszek neked. De ezek szerint akkor jól tippeltünk.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:51 am

-Igen. Az erősségéről meg annyit, hogy biztosra nem tudhatjuk, de az én egyébként halálos képességemtől véd. Kizártnak tartom, hogy gyenge legyen a pajzsod.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:57 am

-Lehet.-eltelt a nap. Egész hamar. Örülök, hogy sikerült kitalálni hogy mi az erőm.
Este a kesői edzés után egy kis ösvényen mentem a coles felé. Igen egy kis ösvény van a hátsó bejárathoz. Jó kis hely és csendes.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 1:03 am

A 4.en sétáltam a könyvtárból a szoba felé, mikor megláttam egy srácot egy fegyverrel az ablakban és kint Mia sétált. Beleszálltam a srác testébe. A francba már lőtt. Most meghalsz...szúrom hasba a testet. Otthagyom vérben fetrengve és lerohanok Miához, felkapom és elviszem az orvosiba.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 1:05 am

Egy kis idő után kinyitottam a szemem. Hú nagyon nagyon forog a világ.
-HOl vagyok?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 1:05 am

-Az orvosiban. Egy féreg lelőtt.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 1:05 am

-Mi?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új suli , új barátok, új élet.
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Suli utáni kilátások
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Régi élet, új harcok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: