Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Luce Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Rose Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
James Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Edward Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Noah Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Andy Biersack
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Lucifer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Jake Walker
Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 4 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Új suli , új barátok, új élet.

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 9:22 pm

-Tisztelet a kivételnek, de nagyképűek kicsit a saját területükön a saját bandájukkal és nagyon kevesen vagyunk ott más lények.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 9:24 pm

-Oh. Miért nem vered meg őket? Hallottam hírét, hogy valaki így oldotta meg mindig a problémáit.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 9:28 pm

-Általában kellemetlenebb a bosszúm, akkor is ha nem szándékos. Egy srácot majdnem megöltem. De nem tudom hogyan. Meg volt szobatársaimat is bántottam. Nem szándékosan, de egyértelműen konfliktus helyzet után történtek ezek az esetek. Engem többnyire békén hagynak, mert félnek.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 9:31 pm

-Hmm. Még mindig nem értem ezt. AMikor idejöttem akkor is mondtad hogy pár nap után elment mindenki. Én lerázhatatlan vagyok.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:24 pm

-Ami érdekes mert ejszakánként viszont mindenki tapasztalt paranormális élményt, és az nem feltétlen volt ártalmas, így volt aki egész sokáig bírta. De egy pár nap után attól is besokalltak. Mintha rád nem hatna amúgy.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:33 pm

-Hát én nem tudom, azt tudom hogy néha éjszakánként nem vagy itt. BIztos valami sráccal mászkálsz mi?-vigyorgok
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:34 pm

-Dehogy azok is be vannak fosva.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:37 pm

Röhögök.
-Ahaaaa. valaki biztos merészebb.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:44 pm

-Tényleg félnek. Nem egy sulis társunkat raktam el majdnem láb alól véletlen. Meg volt, hogy kísérleteztünk a dologgal, nyilván a beleegyezésemmel, de akkor persze nem történt semmi.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:46 pm

-Érdekes én semmi ilyet nem érzékelte az eltűnéseden kívül. Ha gondolod este megfigyellek.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:48 pm

-Az jó ötlet, ha neked nem para.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:49 pm

-Nekem nem.- mosolygok.-Ha ezzel kiderítünk valamit. Akkor örömmel.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:50 pm

-Köszii. Annyitr már tudunk, hogy rád nem hat, ami a tiédről is elmond vmit.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:52 pm

-De ez csak feltételezés, lehet hogy olyan képességem van ami kiüti a tiedet. Nem feltétlen pjazs.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:57 pm

-Igazából az nagyon egyszerűen kideríthető, hogy pajzs e vagy csak a miénk üti egymást. Az, hogy milyen pajzs az jobb kérdés tekintve, hogy lehet h nem kéne csak úgy halálos képességeket tesztelgetni rajtad.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:00 am

-Hát kipróbálhatunk mást is. Csak ahhoz kellenének emberek. És hát nekem kb nincs más barátom itt.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:01 am

-Barátom nekem sincs, de olyan aki nem kedvel van elég.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:02 am

-Okééé szóval előszőr ölessem meg magam aztán nézzelek álmodban? Hmmmmm végülis szellemként megtehetem az utóbbit.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:03 am

-Nem egészen így gondoltam.- röhögöm el magam
-Sokaknak tudom mi a képességük és olyannal kísérletezni, aki nem lehet annyira ártalmas.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:04 am

-Okééé és hogy érjük el hogy rám támadjanak?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:05 am

-Azt simán, a versenyfeladatoknál provokáljuk őket.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:06 am

-Eh ennyit a cuki mintadiákról.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:16 am

-Ahhoz rossz barátot találtál.- röhögök fel
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:17 am

-Igen, egy igazi dinka.-röhögök.- Akkor most te aludj én figyellek aztán holnap majd megveretem magam.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:19 am

-Jó terv.- röhögök fel -Az alvás könnyen fog menni.- Kb 5 perc alatt el is nyomott az álom
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új suli , új barátok, új élet.
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Suli utáni kilátások
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Régi élet, új harcok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: