Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Nem várt vendég... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Nem várt vendég... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Nem várt vendég... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Nem várt vendég... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Nem várt vendég... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Nem várt vendég... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Nem várt vendég... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Nem várt vendég... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Nem várt vendég... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Luce Summer
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Rose Summer
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Daniel Cole
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
James Cole
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Edward Summer
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Noah Cole
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Andy Biersack
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Lucifer
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Jake Walker
Nem várt vendég... Vote_lcapNem várt vendég... Voting_barNem várt vendég... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Nem várt vendég...

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:19 pm

Jó ideje itt ücsörgök már. Igazából nem tudom, mennyi ideje lehetek itt.
Ma szép kis esténk van. Igen igazából ez egy sziget ami körbe van véve egy nagy fallal meg rácsokkal. Nyilván erőlefogóval. Mindegy is a lényeg, hogy igazából kimászkálhatok szabadon a levegőre, ami azért annyira nem rossz.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:22 pm

-Szép estét drágám.-jelenek meg előtte. Igen nekem nem túl nehéz ide bejuti. -Gondoltam meglátogatlak.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:25 pm

-Nem kellett volna. Nem hiányoztál. Mit akarsz?-ebből semmi jó nem sülhet ki az is biztos. AMi jelen pillanatban nem a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:27 pm

-Na már nem is örülsz nekem? Talán a pici húdog jobban örülne? Hmmm.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:28 pm

-Ne merészelj a közelébe se menni.-mordulok rá. Bár van egy olyan érzésem, hogy nem véletlen említette meg.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:40 pm

-Oooh-ragadom torkon.-Miért akkor mit teszel? Ilyen gyengén?-jelenik meg arcomon egy gonosz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:43 pm

Fenébe...most valóban nem vagyok túl erős. Sőt. Egy pillantással megölhetne.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:50 pm

-Így már nem olyan nagy a szád, igaz? -kacagok egyet.- Megsúgok valamit. Jelenleg nincs semmihez sem erőd, de ha lenne is. Nem szállnál szembe velem. Hacsak nem akarnád a húgod azonalli halálát. Ugye azt nem akardnád? Ha igen szólj, egy mozdulatomba kerül csak.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 6:51 pm

Mia...
-Nyilván nem akarnám....-azt hiszem nem sok ember van akinek nem ártanék, de mia pont ilyen.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:00 pm

-Helyes. Így viszont.-dobom el magamtól. huuu jó messze repült. Biztos fájt most ez egy majdnem emberi testtel. Pláne, hogy egy fának csapódott.
Szép lassan utána sétálok.
-Micsoda dobás volt nem?-röhögök. Megragadom a hajár és felrángatom. Milyen édes, több helyen is vérzik és valószínűleg jó pár csonja törött.
-Most azt csinálok veled amit akarok.-vigyorgok.-És természetesen senkinek sem fogsz szólni, igaz?-jelenik meg arcomon egy mosoly.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:01 pm

-Ha meg akarsz ölni hajrá.-nem mintha lenne más lehetőségem.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:06 pm

-OOh nem nem drágám. Nem foglak megölni, legalábbis még nem. Csak szórakozom. Gondolom egy két dolog úgy is hiányzott már.-jelenik meg arcomon egy gonosz mosoly. A kezeit megkötözöm és fellógatom szépen a fára.
-Nyugi, tudom, hogy élvezni fogod.-vigyorgok majd letépem a ruháit.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:07 pm

-Nem hiányzott. Pláne nem a tiéd.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:10 pm

-Mintha neked számítana.-röhögök. Előhívom a másik énemet is így ketten fogunk szórakozni vele.
Hosszú játékra sikeredett de én minden percét élveztem.
-Most , hogy kijátszottam magam, indulok is. És mielőtt bármit mondanál bárkinek is, gondolj a húgocskádra.-röhögök majd levágom a kötelekről.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:11 pm

-Dögölj meg!-emelem fel magam egy minimálisan a földről. Ezek után emberi testtel, szinte semennyit nem tudok mozogni.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:12 pm

-Csak utánad.-rúgok bele olyan erővel, hogy ezúttal a falnak repült. Itt az ideje menni, jó nagyon szólt és szinte egyből meg is lehetett hallani a vadászokat akik a falon őrizték. Eltűntem előlük mire odaértek volna.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:29 pm

Hamar eltűnt ez a kis szemét és jó hamar a vadászok is megjelentek. Tök értetlenül álltak ők a dologhoz.
-Dylan...hívják ide..gyorsan...-Felültem és ez az utolsó amire emlékszem, hírtelen minden elsötétült.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:44 pm

Luce egy takaróban feküdt a gyengélkedőn eszméletlenül. Meggyógyítottam amennyire tudtam, így magához is tért. -Mi történt?-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:46 pm

Szerencsémre Dylan tényleg eljött.
-Nem lényeges velem mi történt. Keresd meg Jeffrey-t. Tudja hol van Mia.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:53 pm

-Még ez is.- viharzok el. Nem nehéz kitalálni mi történt Luceval. Szerencsére azt az idiótát könnyű megtalálni, csak remélem Miát még nem találta meg mert akkor elölről és hátulról egyszerre húzom karóba...mondjuk így is megérdemelné
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 7:57 pm

Visszamentem Oroszországba és várakozom. Biztos vagyok benne, hogy Luce nem fogja tartani a száját. De pont ez volt a cél.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 8:00 pm

Valami van... Dylan nagyon dühös. Meg kell találjam mielőtt még szörnyeteggé válik. Mostanában , amik történtek nem lepődnék meg.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 8:15 pm

Egyből nekiugrottam a nyakénak, valamennyire el is kaptam, de megjelent mögöttem a másik alakja, szóval eldobtam.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 8:18 pm

Éreztem, hogy a drága testvéred nem fogja tartani a szád.-röhögök.-Mondjuk ez volt a cél.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 8:34 pm

-Jaj de kis okos.- gúnyolódok
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem várt vendég... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nem várt vendég...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Egy nem várt vendég

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: