Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Nem várt vendég... - Page 2 Vote_lcapNem várt vendég... - Page 2 Voting_barNem várt vendég... - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Nem várt vendég...

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 8:40 pm

-Az, pláne, hogy most itt vagy Luce-el simán végeznek. Ez volt a cél, téged és őt is elpusztítani. Na aggódj, utána gondját viselem a kicsi Mianak.-jelenik megarcunkon egy gonosz perverz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 8:48 pm

-Na elég legyen.- dördülök fel mögöttük és megdermesztem őket. -Mégis mi a fasz van itt.-
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 8:52 pm

Szerencsére Benjamin időben jött és pár másodperccel később én is érkeztem. 
Egy kis elő infó, én vagyok a csillagszellemek vezetője, alapól nem szólok bele a dolgokba, kivéve ha nagyra fajul az ügy. Nincs akkora erőm mint Benjaminnak vagy Lucifernek de két csillagszellem erejével felér. Vagyis én vagyok a legerősebb csillagszellem.
-Ezt én is szeretném tudni.-nézek Jeffre. Tudom, hogy megoszlanak a csillagszellemek de Jeff mindig túl megy a célon ha Lucifer csendben van.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:08 pm

Faszom...gyorsabban ideértek mint gondoltam...
-Semmi, csak egy kis nézeteltérés....
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:08 pm

-Nem kicsi.-
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:11 pm

Sóhajtok. Előtte termek és torkon ragadom.
-Még egyszer megkérdezem. Harmadjára fele ennyi türelmem sem lesz.-mordulok rá.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:13 pm

-Nem történt semmi, szórakoztam kicsit Lucifer játékával ő meg felkapta a vizet. Ennyi..
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:15 pm

-Én is jót szórakoznék ha olyan módon küldenélek a másvilágra, mint te őt ha nem gyógyítom meg-
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:18 pm

-Hupsz, elfelejtettem, hogy ember jelenleg. Nem mintha számítana. Percek kérdése és vége.-jelenik meg acomon egy gonosz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:26 pm

-Legalábbis hiszed. Azt hiszed Lucifer nem tud máris a dologról? Bárkit is küldtél a megölésére, hamarabb fog meghalni mint hogy hozzáérne.-engedem el. Tekintve, hogy Benjamin úgy is megdermesztette.
-Sajnálom, hogy gondot okozott.-nézek Benjaminra.-Kérlek bízd rám őt, gondoskodom róla, hogy megfelelően kapjon a tetteiért.-én nem szeretek verekedéssel megoldani mindent. Pláne, hogy évezredek óta közöttünk nem nagyon van konfliktus. Sem vele sem Luciferrel és törekszem ezt fenntartani.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:27 pm

-Részemről rendben.- nézek Dylanre
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:29 pm

-Mi a terved vele, ha kérdezhetem?-
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:30 pm

-Úgy gondoltam, Lucifernek adom a megtiszteltetést, hogy helyre rakja. Persze ha megfelel.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:32 pm

-Az jól hangzik.-
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:32 pm

-Mi? Milyen alapon?
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:35 pm

-Olyan alapon, hogy te most kussolsz! Amúgy sem tartozom neked magyarázattal. Szóval...-azzal el is tűntetem.-...Még egyszer elnézést kérek a nevében is. Ha bármivel kárpótolhatlak jelezzétek kérlek.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:39 pm

-Köszönjük.-
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:41 pm

-Te meg azért ha lehet mostantól ne ölj meg minden utadba eső idiótát bosszúból. Tudod, hogy annak nem lesz jó vége...ráadásul nem hoz vissza senkit.- veregetem hátba -De tudod nálam bármikor otthonra találsz.-
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 9:41 pm

-Rendben.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nem várt vendég... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem várt vendég...   Nem várt vendég... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nem várt vendég...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Egy nem várt vendég

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: