Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
illúzió és megvalósulás Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Luce Summer
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Rose Summer
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Daniel Cole
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
James Cole
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Edward Summer
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Noah Cole
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Andy Biersack
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Lucifer
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Jake Walker
illúzió és megvalósulás Vote_lcapillúzió és megvalósulás Voting_barillúzió és megvalósulás Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 illúzió és megvalósulás

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:34 pm

Egy régi tag után kutakodok mostanában. Jakenak hívják. Régen ő is ebben az iparban tevékenykedett. Most nem tudom miből él. Na de mindegy is, meg tudja hamisítani a valóságot és nekem mostanában elegem van Charlotteból. Totál ellszállt magától, ráadásul valamit titkol. És nem kaptam meg az ígérgetett jutalmat sem... szóval ja őszintén összefognék pár taggal és eltenném láb alól. És ehhez jól jöhet Jake. Egy ideje már követem a motorcsónakot, amin feltételezem ő utazik.
-Helo.- pattanok fel a csónakra.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:35 pm

Egyből hátrébb ugrom, majdnem felboítva ezzel a csónakot.
-Ki a fene vagy és mit akarsz?-mordulok rá. Majd kiugrott a szívem.. a frászt hozta rám....
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:37 pm

-Érdekel Luce és egy valag pénz?-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:38 pm

-Mi közöd va neked hozzá? És hogyan kapcsolódna ő a pénzhez?-rosszat sejtek.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:42 pm

-Jaj ne tegyél úgy mintha tiszta lenne a kezed.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:43 pm

-Térj a tárgyra...
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:49 pm

-Nekem szükségem van az erődre egy droghatalom megbuktatásához. Én tudom, hol van Luce és tudok neked pénzt ajánlani illetve állást, ha még érdekel ilyesmi.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:50 pm

-Tisztában vagyok vele, hogy merre lehet Luce, ahogy azzal is, hogy lehetetlen oda bejutnom. A droghatalmat megkétlem, hogy két embernek sikerülne megbuktatni.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:54 pm

-Vadász vagyok, be tudlak juttatni. Vannak emberek akiket még zavar a dolog. És neked az a név biztos mond valamit, hogy Cole.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Aug. 23, 2023 11:56 pm

-Igen, ismerem őket...-sóhajtok.-...gondolom ők is belekeveredtek...
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 12:08 am

-Jelenleg fogságban vannak. Van egy szövetkezet, lehet hallottál rólunk... Charlotte a vezetőnk, most már két kontinensen vagyunk elterjedtek, mert legyőztük a srácokat. Nekem bejött a dolog eddig, jó pénzt kerestem stb. de mint mondtam, nem tetszik az új szemlélet és tisztában vagyok vele, hogy a srácok és a lány meg fognak halni idővel, ha nem történik más. Nekem nyilván nem a szívem csücskei de neked lehet számítanak. Ha nem tőlem így is egy tonna pénzt kapsz, ha segítesz.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 12:11 am

-Ha segítek, elengeded őket és hagyod, hogy visszatérjenek a saját üzletükhöz európában? Ez esetben a pénzt is megtarthatod.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 12:13 am

-Persze engem jobban érdekelnek a szigetcsoportok stb.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 12:14 am

-Jó, akkor benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 12:15 am

-Megegyeztünk.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:42 am

-És mi a terved? Gondolom ha már megkerestél terved is van.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:45 am

-Persze. Most kapásból megkeresünk még két embert mert ők kelleni fognak.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:45 am

-Jól van.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:48 am

Egy szigetre mentünk egy megbeszélt időpontra. -Hát az már biztos hogy nem pontosak. De már közelegnek.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:49 am

Elég volt csak a sziget felé fordulnom.
-Ez most komoly?!-hát velük se hittem volna, hogy erre felé fogok találkozni.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:50 am

-Ez mit keres itt?- nézek Anakinra
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:55 am

-Szükségünk van rá. És különben is honnan tudtam volna, hogy ismeritek egymást? De mindegy is, a lényeg az hogy ha jobb pénzt akartok és eltenni láb alól a csitrit, együtt kell dolgozni.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:56 am

-Ezzel? -mutatok rá.-Még egy emberrel is többre mennénk.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:56 am

-Mondja az a két hülye aki a fasza után megy...
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:57 am

-Ő vagy Roxána nyivákolása?....-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





illúzió és megvalósulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
illúzió és megvalósulás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: