Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
illúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_lcapillúzió és megvalósulás - Page 2 Voting_barillúzió és megvalósulás - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 illúzió és megvalósulás

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 12:58 am

-Hm...legyen, de ha végeztünk és itt marad tuti kinyírom...
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:00 am

Felveszem a kis lila boszijuk alakját.
-Próbálkozni lehet.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:03 am

-Elég legyen már nem kell együtt dolgozni utána, őt nem érdekli ez az üzlet. Ti meg döntsétek el hogy hajlandóak vagytok e egymás mellett megmaradni.- dörrenek rájuk
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:04 am

-Megoldjuk.-veszem vissza a rendes alakom.- Szóval mi a terv?
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:18 am

-Az eleje rajtad áll. Fel kéne szedned, ha lehet ennél egy vonzóbb alakkal (már ne sértődj meg), Charlottet. Ha megy úgy, hogy az üzletétől távol maradsz kisebb eséllyel jön rá a dolgokra. A srácok közben összeszednek egy nekik megfelelő csapatot akikkel, ha kiderül, hogy honnan támadható a csitri betámadják. Az egésszel kettő bökkenő lehet: az egyik, hogy a nő egy kicsit hatalom mániás-paranoiás, szóval eddig négy párját nyírta ki, mert úgy érezte veszélyben forog az üzlet. A másik: vannak rendesen imádói a nőnek szóval nektek rendesen figyelnetek kell, hogy kivel beszéltek ki, mit hall mert nem viccelek vannak itt akik azt hiszik, hogy istennő. Az én szerepem, mily meglepő a vízben lesz. Mindenkit, akit el akartok tenni láb alól hozzám hozzátok tereljétek mert nyomtalanul tűntetek el bárkit. Illetve nyilván fülem is van szóval ha tudnátok a víz felé terelni az üzletet és a lebonyolításokat az nagyon jó lenne, mert rólam a legtöbben nem tudnak.
Ha sikerül a megbeszélt díj neked jár Jake. Ti megkapjátok a csitri szárazföldi vagyonát, enyém meg a vízi mindenség.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:20 am

-Megnyugtató....-sóhajtok.- Jól van. Megoldható a dolog.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:22 am

-Részünkről rendben. Gondolom ahhoz semmi közünk, hogy te mit keresel a szolgái között még, ha ekkora hatalmad van a víz felett.-
Vissza az elejére Go down
Anakin

Anakin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2023. Feb. 02.

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:27 am

-Ezt jól gondolod.- zártam le röviden. Régen együtt voltam azzal a nővel, aztán, ahogy megismertem rájöttem mennyire beteges és el akartam dobni de ekkor megszerzett egy boszorkánytól egy medált, amivel a vizet uralma alá tudja vonni, így egy darabig játszadozott velem, aztán, hogy ezt ne tegye én azóta eljátszom, hogy szerelmes vagyok belé. Egy ideje emiatt már nem figyel rám, mert tudja hogy imádom és bármit megtennék érte és én ezt most tökéletese ki tudom használni.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:29 am

-Akkor indulás.-veszek fel egy másik alakot.- Lehetőleg ne legyetek útban.-azzal el is tűnök.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





illúzió és megvalósulás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: illúzió és megvalósulás   illúzió és megvalósulás - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
illúzió és megvalósulás
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: