Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Luce Summer
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Rose Summer
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
James Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Edward Summer
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Noah Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Lucifer
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Jake Walker
Egy kis móka és egy kis "újítás" Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy kis móka és egy kis "újítás"

Go down 
+5
Jake Walker
Charlotte
Thomas
Noah Cole
Yori
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 9:58 pm

Bevallom itt fent ücsörögni nem túl izgalmas dolog, persze ezért is szoktam szórakozni a kis börtöntöltelékekkel. Persze tekintve, hogy inkább a srácokat kedvelem nyilván Thommal játszadoztam. Kicsit kínozgattam és persze külön figyelek rá, hogy ne kapjon enni se. Az új fegyvereimet jó volt kipróbálni rajta, és legalább a boxzsák is megvan.
Ma is kihoztam egy kicsit sétálni. Igen a nyakörv és a póráz jó móka.
Amint beértünk az irodámba kivételesen nem a székemre ültem hanem a hátára.
Van egy ötletem és ahhoz ő is kelleni fog, meg még valaki először.
-Hozzák ide a kutyuskát!-adom ki parancsba..
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:01 pm

Jaj már megint ezt a picsát kell eltűrjem.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:04 pm

-Látom hiányoztam.-vigyorgok. Látszik az arcán mennyire.- Vedd le a pólódat ééés hm...-mérem végig.-..húzd lejjebb a gatyád.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:05 pm

-Inkább a halál.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:05 pm

-Ha ezt kívánod a boszidnak. Nekem mindegy.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:06 pm

-Én inkább választanám ezt mint hogy megcsaljanak. Különben is lassan mind éhen halunk szóval tökmindegy miben döglünk meg a kezed alatt.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:08 pm

Elröhögöm magam.
-Félreértesz. Nincs szükségem ilyen téren rád.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:09 pm

-Akkor mit akarsz?-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:10 pm

-Csináld és megtudod. De kezd fogyni a türelmem.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:12 pm

Megtettem amit kért.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:15 pm

Felállok.
-Na drága.-nézek a négykézlábon lévő kis vámpírocskára.-Menj és egyél szépen.-sétálok oda a farkaskához.-Itt mondjuk.-mutatok a srác boxere felé.
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:17 pm

-Biztos...-nézek rá enyhén gyilkos tekintettel.-,...hogy nem.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:18 pm

-marad a halál.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:24 pm

Elvigyorodom.
-Pedig biztos éhes. MIóta is nem evett?-gondolkozom el.-3?4? vagy talán 5 hónapja? Szomorú, hogy ennyit nem engedsz meg egy hűséges kis szolgádnak. Habár...egy éhes vámpírt egyszerű rávenni dolgokra.-mosolyodom el. Végighúztam a karmaimat a farkaska mellkasán. Persze úgy, hogy vérezzen, de persze bőven messze van ez a haláltól.
-Hmmm.-szimatolok bele a levegőbe.-Milyen finom illata van igaz?
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:28 pm

Nem mondom, hogy nem villantak ki egyből az agyaraim. Sőt azt se, hogy nem kellett visszafognom maga egy pillanatra. De ki van zárva, hogy megtegyem. Mondjuk tény, alig bírom visszafogni magam.
-Haraphatok...bárhol?-direkt olyan hangsúllyal tettem fel a kérdést, hogy félreértse. Hozzáteszem nem vagyok meleg és valszeg ha több eszem lenne most, elhánynám magam.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:33 pm

Tudom, hogy nem olyan helyan fog, de látnám a picsa csalódott fejét. -Így neked szabad- vigyorodom el direkt úgy
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:37 pm

Komolyságot.
Odasétáltam négykézláb. Elkezdtem úgy tenni mint aki tényleg meg akarja ott harapni aztán az utolsó pillanatban átkaptam a fejem a csuklójára.
Bevallom, jól esett végre enni, meg az is, hogy ha láthatom ennek a kis ribancnak a csalódott képét. Így megérte.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:40 pm

-ohh ez az- szólalok meg közben és próbálom nem elröhögni magam a picsa képét látva.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:43 pm

Ezek te. Dühös és csalódott is vagyok egyben. Ó csak várják csak meg, hogy elvégezzem a dolgomat.
-Elég!-fogom meg pórázt és annál fogva visszahúzom Thomast.
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:43 pm

-Naaaa. Pedig úgy élveztük.-jelenik meg arcomon egy önelégült mosolyt. Jól színézkedtünk és megérte.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:44 pm

Vissza kellett fognom a röhögést.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:45 pm

-Takarodj!-nézek a farkasra.-Mielőtt itt helyben kibeleztetem a boszidat.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:46 pm

Csak elsétáltam
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:47 pm

-Te pedig ha jót akarsz nem szórakozol velem.
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:47 pm

-Éééén? Soha..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy kis móka és egy kis "újítás" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis móka és egy kis "újítás"
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: