Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_lcapEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Voting_barEgy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy kis móka és egy kis "újítás"

Go down 
+5
Jake Walker
Charlotte
Thomas
Noah Cole
Yori
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:49 pm

Elteleportáltunk drága nővérkémhez az irodájában. Gyomron rúgtam a kis vámpírkát amitől egyből négykézlábra helyezkedett.
-Úgy úgy.-ülök rá. Megvárom drága nővérkémet. Van egy jó kis ötletem.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:53 pm

Épp Eduardo tartottunk hazafele egy randi után. Neki nyomott az ajtónak és mikor benyitottunk éreztem a ránk szegődő tekinteteket. -Ó heló.- szállok le Eduardo öléből
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:53 pm

-Talán zavarok nővérkém?-röhögök.-Várok én szívesen.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:56 pm

-Áá majd folytatjuk.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:56 pm

-Természetesen.-mosolygok.- Távozzak, hogy a hölgyek tudjanak kettesben társalogni?
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:58 pm

-Ne. Van egy ötletem és te is kellesz hozzá. Már ha Charlotte beleegyezik.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 10:58 pm

-Hallgatlak.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:01 pm

-Arra gondoltam, ha már a drága párod alakváltó, akkor igazából fölösleges a két kis vadászt őriztetnünk és etetnünk. Egyszerűen ölessük meg őket, ha meg valamelyik kutyuska látni akarja, akkor Ed gondolom segítene ebben.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:04 pm

-Ez egy jó ötlet, ha még élnek...-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:05 pm

-Vadászok. Feltalálják magukat. Akkor engedélyezed, hogy odaküldjek pár embert?
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:05 pm

-Persze.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:07 pm

-Én is mennék akkor. Természetesen csak úgy tudom lemásolni őket ha látom is.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:09 pm

-Rendben, legalább megismeritek egymást.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:10 pm

-Akkor induljunk is.-állok fel.-Ja A kutyuskámra vigyáznál addig? 5 Perc és visszatérek.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:11 pm

-Hát hogyne.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:13 pm

-Köszi.-elindultunk megkeresni az embereinket. Mondjuk nekem pontosan van ötletem kit keressek. Nem különösöbben érdekel Ed, csak, hogy ki lehet használni.
Hamar megtaláltuk a két új behajtónkat.
-Látom, jól beilleszkedtetek. Ráértek most?-kérdezem a két srácot.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:15 pm

-Neked bármikor. Ő ki?-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:17 pm

-Oké. Akkor el kéne mennetek egy szigetre. Van ott két vadász. Szórakozzatok velük sokat aztán öljétek meg őket. Szép lassan. Ő pedig.-mutatok Edre.- Ed. Vigyázzatok rá. Látnia kell a két vadászt, hogy fel tudja venni az alakjukat ha úgy van. Ja és lehetőleg egy haja szála ne görbüljön, vagy Charlotte haragjával néztek szembe. Világos?
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:18 pm

-Te nem tartasz velünk mozizni?-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:19 pm

-Nem. Nekem mást kell elintéznem. Jó szórakozást.-azzal hagyom is ott őket. Természetesen miután útbaigazítottam őket.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:21 pm

-Remek..-jegyzem meg. Remélem nem az van a szigeten akire gondolok.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:23 pm

-Mostanában minket a sors hoz össze.- vigyorgok -Egyébként viccen kívül, ez jobban nem is alakulhatott volna Eduardo.- legyintek buzisan
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:26 pm

Erre csak bemutattam. Nem érdemes leállni velük veszekedni.
Lassan megérkeztünk a szigetre és habár még senkit sem látok, de a szag alapján nem vagyok túl vidám. Az van itt akitől tartottam.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:28 pm

A sziget egyik oldaláról motoszkálást hallottam. Kiraval megbeszéltem, hogy ő maradjon távolabb lesben én meg majd megnézem a dolgokat.
El is indultam a hang irányába. Habár hozzáteszem jelenleg max egy marék kavics lenne a fegyverem.
Amint közelebb érek kezdenek kirajzolódni az alakok.
-Hát ezt nem hiszem el...-torpanok meg.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 29, 2023 11:30 pm

-Heló hölgyeim.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis móka és egy kis "újítás"   Egy kis móka és egy kis "újítás" - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis móka és egy kis "újítás"
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: