Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Második lépés... - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Luce Summer
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Rose Summer
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Cole
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
James Cole
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Edward Summer
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Noah Cole
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Andy Biersack
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Lucifer
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Jake Walker
Második lépés... - Page 5 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 5 Voting_barMásodik lépés... - Page 5 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Második lépés...

Go down 
+3
Lucas
Charlotte
Jake Walker
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 11:19 pm

-Már nem szöksz el..-lépek mögé olyan szorosan, hogy igazából sok helye nem marad. Közrefogtuk.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 11:26 pm

-Nem úgy értem...-kicsit folytogatva érzem magam. Olyan mintha kígyók tekeregnének rajtam.-Nem bánom ha nem tatjárok be az időt, de.....az elején, kicsit....finomabbak lennétek?-kérdezem kicsit halkabban. Igen eléggé zavarban vagyok. Idegen nekem ezek a dolog, meg ezekről beszélni.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 11:30 pm

-Persze, ahogy neked jó. Nem bántanálak.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 11:35 pm

-Köszi....
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 11:36 pm

Eltöltöttünk egy kellemes két órát együtt. 20perc után elég jól belejött a kis csaj aztán már magától ugrált. -Na tetszett?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 11:42 pm

-Igen...nem volt rossz...-azért nem mondom, hogy egyáltalán nem fájt, de tényleg finomak voltak. Néha Adamnél lehetett érezni, hogy türelmetlen.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:43 pm

Hát én ezt nem mondhatnám. Nem nagyon hagyták kiélni magamat. Még Lucas se. Ő is visszafogott most.
Miután felöltöztem kisétáltam és rágyújtottam.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:47 pm

Valahogy ez eléggé leírta, hogy ő nem volt elégedett.
-Lefürödhetnék?-állok fel.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:50 pm

-Persze- adok törülközőt -de csak férfi sampon van-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:53 pm

-Valahogy gondoltam.-röhögök.-Ja és még valami. Azt a kardot. Amivel leszúrtam a szöszit. Azt megkaphatom majd? Ha már az enyémet ripityára törtem.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:54 pm

-Ha fizetsz.- teszek egyértelmű utalást a tekintetemmel
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:57 pm

-Csak ha most elhozod.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:58 pm

-Meglesz.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:00 pm

Amint elindult én elindultam fürdeni. Jó érzés még ha csak férfi illatú tusfürdő is van. Tekintve hogy egész jó illata van.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:06 pm

Hm. Ideje kihasználnom a helyzetem.
Elnyomtam a cigimet amint Lucas elment. Beindultam a fürdőbe.
-MOst nincs aki visszafogjon.-sétálok oda a zuhanyhoz és igazából a hajánál fogva húztam ki onnan egészen az ágyig amire rávágtam. Így hassal feküdt rajta.
-Ideje megnevelni téged.-húzom ki az övem.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:12 pm

Vmi mozgást és csapkodást hallottam. Mi a fene. Visszafordultam. A fürdőnél csak víztócsát találtam, ezt követtem. Az első szobában megy is találtam, Adam épp mászott volna Miára. Odamentem és lerángattam. -Te mi a faszt csinász?- ordítok rá. Miának közben legyintettem h fusson
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:17 pm

Felmordultam.
-Irigységből beszélsz vagy tényleg elkezdtél elpuhulni?-nagyon nem tetszik Lucas viselkedése.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:18 pm

-Mit érdekel? Megmondtam h vele ne- förmedek rá
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:20 pm

Hát őszinte leszek nem tudom mi van itt de lehet nem is várnám meg.
Felkaptam az első ruhát ami a kezembe akadt és kifutottam. Habár nem teljesen ki a házból csak a nappaliba, de amíg van nálam egy kés meg tudom védeni magam. Szóval felkaptam a ruhát (amiről kiderül, hogy egy férfi póló). Legalább van rajtam valami. A konyhából meg szereztem egy kést. Tekintve, hogy az erőm megvan így a késsel a kezemben nem félek.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:20 pm

-Nem szerencsés megkedvelni az áldozatodat.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:21 pm

-Nem szerencsés nem tudni különbséget tenni áldozat és vadász között.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:25 pm

-Hm.-jelenik meg arcomon egy vigyor.-Ha így akarod, de nem leszel mindig mellette.-dugom vissza az övem a gatyámba.
-Jó romantikázást.-gyújtok rá majd távozom a házból.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:27 pm

-Csak én vagyok, megvagy?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:28 pm

-Meg. Köszönöm.-rakom le a kést.-Csak nem értem.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 9:30 pm

-Régen én is olyan voltam. Legjobb haverok voltunk, de eltöltöttem pár évet külön, amikor megtanultam, hogy ne érjem be azzal, amit régebben csináltam. Most már nem tesz boldoggá úgy az erőszak. Ezzel nem azt mondom h nem szeretek öldökölni, vagy uralkodni sex közben pl, de nem ennyiből áll az életem.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második lépés... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második lépés...
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: