Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Második lépés... - Page 3 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 3 Voting_barMásodik lépés... - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Második lépés...

Go down 
+3
Lucas
Charlotte
Jake Walker
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:54 pm

Elröhögöm magam.
-Remélem tudod, hogy ez a dög kegyetlenebb lesz mint az a másik kettő egyszerre?
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:55 pm

-Lehet...de az neked fog fájni.-mielőtt hozzám ért volna a farkas felugrottam így telibe nekirohant a libának. É az esélyt kihasználva elértem azt a gyönyörű kardot.
-Vége.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:57 pm

Szerencsére a farkas hamar lekotródott rólam, habár nem mozdult el melőlünk. Ketten vagyunk ellene.
-Hiába a kard. Ketten már túl sokan leszünk.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:59 pm

-Az lehet.- lépek hátrébb egyet a srácok felé. -A farkast megoldjátok ugye?-nincs mit tenni. most meg kell bíznom bennük ha igent mondanak.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:01 pm

-Én végignéztem volna a menetet....-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:02 pm

-Hm akkor már nem leszek szűz mire hozzátok jutok. Azt hittem azt akarjátok.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:05 pm

-Nem rád céloztam, hanem hogy ők itt ketten elintézik egymást. Te csak tartsd meg magad nekünk. De oké intézzük, akkor a miénk vagy.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:10 pm

-Oké.-egyszerre támadtunk és szerencsére tényleg leszedték rólam a farkast. Rátámadtam Yorira. Én nem találtam el de ő igen. Beleszúrta az oldalamba a kardját. Ez még korán sem halálos, habár nem kellemes. MOndjuk így terveztem.
Megragadtam a kardját és még közelebb húztam magam rajta addig amíg el nem kaptam a karját.
-Megvagy.-átszúrtam a kardom rajta. Ez a kard nem tőrt el mint a többi. Simán átsiklott a páncélon és egyenesen átment a tüdőjén. Pár percig szenvedett míg "megfulladt", de így legalább nem lesz gond vele. amíg nem húzzuk ki belőle a kardot nem kell fel újra.
Térdre rogytam és lassan kíhúztam magamból az ő kardját.
-Baszki.-nyomom rá a kezem a sebre. Ömlik a vérem, és habár ebben nem halok bele az eszméletem elveszthetem.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:29 pm

Mire sikerült a barbár farkassal eltávolodni Miáéktól erős vérszag csapta meg az orrom. -A fenébe meg kéne nézni mi van...- mordulok
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:30 pm

-Igen..végezzük ki a farkast utána már nem lesz dolgunk.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:34 pm

Lekaptam két kést a falról és beledobtam a fenevad szemébe. -Elvonom egy figyelmét, te öld meg-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:37 pm

-Oké.-amint Lucas elterelte a figyelmét egyből mögé tudtam kerülni és átszúrni a szívét egy tőrrel.Egy ideig bent kellett tartani és egy ideig vergődött a dög de végül kidőlt.
-Végre.-sóhajtok egy nagyot.-Rég volt már ilyen ellen felünk.-Igen mi nem gyakran ütközünk bele olyan lénybe amit ennyire nehéz kinyírni.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:39 pm

-Régi szép idők.- röhögök fel
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:41 pm

-Igen.-veszek egy nagy levegőt. MÉg mindig érezni a nagy mennyiségű vér szagot.- Most már megnézhetjük mi van arra..-mutatok a szoba felé ahol hagyuk a két kiscsajt.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:43 pm

-Ezt a sebet valahogy be kéne kötni kapom le a pólóm... és kéne vér. Mondjuk a ribancból... de a kard benne marad.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:45 pm

Odarángatom a kis ribit a vadászkánkhoz.
-Igyál.-nyújtom oda a karját.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:45 pm

-Ez csak karcolás....nincs szükség rá...-hirtelen milyen segítőkészek lettek...
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:46 pm

-Nem kérdés volt.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:47 pm

-Igyál!-markolok bele a hajába és a csaj karjához nyomom a száját.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:50 pm

Mintha lenne választásom...-jegyzem meg magamban.
Ittam pár kortyot majd elengedtem. Szerencsére így már nem volt ellene Adamnak.
-Nem lett volna bajom ha nem iszom...-jegyzem meg.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:51 pm

-Jó.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:53 pm

-Lehet, de ha már ígéretet tettél nem hagyjuk, hogy véletlenül elkerüld.- jelenik meg arcomon egy vigyor.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:55 pm

-Még nem. Nem végeztünk még. Sharlotte még szabadon van.-próbálok meg felállni. Érzem, hogy gyenge vagyok még, de fölösleges lesz minden ha ő elszökik.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:56 pm

-Akkor még iszol aztán indulunk.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 9:57 pm

-Kapok a tiédből?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második lépés... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második lépés...
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: