Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Luce Summer
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Rose Summer
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Cole
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
James Cole
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Edward Summer
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Noah Cole
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Andy Biersack
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Lucifer
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Jake Walker
Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_lcapMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Voting_barMiért is vagyok újra itt? - Page 7 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Miért is vagyok újra itt?

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 22, 2023 11:52 pm

-Aha.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:08 am

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Map-of-russia-source-political-map-of-russia.jpg
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:10 am

-Uuuh, jól fent vagyunk. Holnap reggel lehet elmegyek futni egyet. Legalább kicsit köbe nézek.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:10 am

-Én alszom reggel-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:13 am

-Oké. Én szeretem formában tartani magam.-vigyorgok.-Viszont elmennék most fürödni, de csak ha utána nem akarsz megizzasztani.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:16 am

-menjünk együtt fürdeni.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:17 am

-Jó.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:20 am

Két óra zuhanyzás után mindketten eldőltünk. -Vmi jó kaja kéne... az egy hátrány, hogy ide semmilyen futár nem jön, viszont van egy csomó fagyasztottam, csak sütőbe kell dobni.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:23 am

-Megsüssem neked?
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:24 am

-huuu igen.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:26 am

-Jól van, de azért tölts valamit hogy fent is legyek addig.-röhögök. Kimászom a konyhába és fagyóból keresek egy zsák husit meg meg krumplit és bedobom a sütőbe.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:30 am

Közben előveszek egy üveg konyakot. -Jó lesz?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:31 am

-igen.-rakok elé két poharat.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:34 am

--Nagyon jó szakács vagy.- röhögök
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:34 am

-Majd rászoktatlak a rendes kajára. Ezek nem túl egészségesek.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:35 am

-Jól hangzik. Én nem vagyok egy konyhatündér.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:36 am

-Gondoltam, nekem elvárás.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:39 am

-Szereted is csinálni?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:42 am

-Megszoktam így már nem nagy megerőltetés. És amúgy elvagyok a főzéssel.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:48 am

-Inkább nem eszek semmit, mint konyhában  állni.- röhögök -De szerencserére takarítani itt nem kell. Minden gépesített.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:52 am

-Nah hát nem mondanám magam rend mániásnak, sőt.-röhögök.-valamilyen szinten elég kupis vagyok.-közben meg is sült a kaja.-Tadaaa. 100% szénhidrát.-röhögök é elé rakom a tepsit.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 12:54 am

-Az itt nem lesz probléma. Okos lakás. Hmmm nyami.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 1:04 am

-Hál isten.-megkajáltunk aztán elmentünk aludni. Másnap én hamar felkeltem. Igen én szeretem a reggeli futást. El is mentem a hegyekbe futni. Nagyon szeretem ezt a nagy havat, és imádom ezt az idő.
Futás közben egészen elkószáltam egészen a hegyek közé. Egy pillanatra megálltam két hegy között. Mintha valami furcsa lett volna. Amint kicsit körbenéztem rájöttem, hogy ez valszeg mindenkinek furcsa lenne. Két közeli, hegy között egy kúrva nagy zárt kaput pillantottam meg.
-Mi a fene?-jegyeztem meg magamba és közelebb mentem. Vagy egy 20 méteres kaput láttam, teli valamiféle írással. Sok kihalt nyelvet tanultam de ez nekem is idegen. Megérintettem a betűket. Hirtelen a fagyott betűk kiolvadtak és fényleni kezdtek. Mintha erőt kaptak volna. Pár másodperccel később pedig már csak azt realizáltam, hogy a kapu egy nagy robbanással kinyitódott én pedig elrepültem.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 1:09 am

Végre. Több ezer év után kinyílt a kapu. Ideje újraa szabadnak lennem. Eléggé éhes vagyok, de úgy tűnik ezt valaki tudja kárpótolni,
Amint kirobban a kapu megérzek egy idegen jelenlétet. Hmmmm.Elrepült, Odasétáltam lassan hozzá és lehajoltam.
-Köszönöm a szabadságot drágám.-Hajolok közel hozzá.-Hmmm üdvözlöm Benjamint és Lucifert.-vigyogok majd a nyakába harapok, annyi vért szívok belőle amennyi jól esik majd otthagyom. Az a kettő most retteghet.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Dec. 28, 2023 4:57 pm

Mikor ébredtem, már eltelt a fél nap. Mia még nem volt itt. A furcsa, hogy a radarokról is eltűnt, ami itt a hegyek között nem veszélytelen... Szerencsére nem esett hó reggel óta, így elindultam a nyomain. Már jó messze jártam egyszer csak vérszag csapott meg és megláttam Miát a hóban egy vértócsában. Te jó ég ezt el se tudom képzelni milyen lény lehetett...gyakorlatilag látom a csontot...ha nem lenne befagyva az egész teste a sebbel együtt csúnya nyomot hagynánk magunk után. Otthon elláttam Miát és lefektettem pihenni. Gyenge lesz mikor ébred, így betettem egy fagyasztott nyuszit sülni, meg odatettem az ágy mellé egy palack vért, de itt vagyok én is, ha szomjas. Bármi, vagy bárki is volt ez, semmilyen nyomot nem hagyott maga után. Mindent friss hó borított.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is vagyok újra itt?   Miért is vagyok újra itt? - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Miért is vagyok újra itt?
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Újra itthon
» Újra itthon
» Újra háborúban
» Újra piacon
» Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: