Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Börtönszerelem... - Page 2 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 2 Voting_barBörtönszerelem... - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Börtönszerelem...

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:18 am

-Szintúgy.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:22 am

-Nah jó én lépek.-nyomom el a cigim.-Pá.-sétálok el. Vagyis sétálnék ha nem jönne az arcomba egy srác.
-Szia cica.-köszön rám egy perverz vigyorral.
-Azután cicázz, hogy megbasztad anyádat jó?-lököm arébb és tovább megyek. Vagyis mennék mert megragadta a karom.
-Eressz!-utálom, hogy nincs erőm. Ő meg csak áll a perverz mosollyal a képén.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:24 am

-Hagyjad őt.- karolom ár a vállánál. Itt belém, annyira nem mernek belém kötni, mert a legnagyobb társasághoz tartozom érintőlegesen.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:26 am

Nah jó, most meglepődtem. PLáne, hogy igazából a srác nem is nagyon tétovázott. Egyből elengedett és elment.
-Kösz...de ura vagyok a helyzetnek.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:29 am

-Láttam- ülök vissza.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:31 am

-Jó na....köszönöm.-simogatom meg a fejét.-Jó fiú.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:32 am

Elkezdek lihegni, mint egy kutya.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:32 am

Elkezdek röhögni.
-Úgy úgy. Kapsz majd jutifalatot.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:34 am

-Téged?- röhögök
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:34 am

-Én túl nagy falat vagyok neked.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:36 am

-Akkor mit kapok?- nézek rá kiskutya szemekkel
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:36 am

-Öööööm-gondolkozom el.-MIt szeretnél?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:50 am

-Hogy holnap is találkozzunk itt, ugyan így.- nézek rá az órára. 5 perc múlva a cellánkba fognak irányítani minket.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:50 am

-Okés.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 12:55 am

Minden nap ugyanott találkoztunk. A srácok kezdtek leszállni Aradiáról. Mindig együtt voltunk szinte. Viszont mind a ketten meg akartunk lépni innen. Szóval elkezdtünk dolgozni egy szökési terven közben.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 1:03 am

Elkezdtük idővel a tervet is. Noah ügyesen megtalálta a helyet és a megfelelő szerszámokat. Bele telt pár hétbe de igazából már nincs sok hátra. Legalábbis remélem.
-HOgy állunk?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 1:14 am

-Ha minden jól megy délután én ottmaradok "plusz munkára a műhelyben így kihagyva a vacsorát és fektetést. A cellákban beszéltem két bizalmassal, akik felpúpozzák úgy a takarónkat, mintha alatta lennénk. Te se menj vacsorázni, menj a mosókonyhába, azt egy pár tégla választja el az alagsortól, ahová már senki se jár. Ezt a pár téglát a mosógép takarásából szedtem ki, ahová a kamerák nem látnak egy kis területen. Amikor kopogást hallasz csak kilököd és átbújsz (ha nem jössz sajnos itt kell hagyjalak, ennél nem volt jobb ötletem) és van egy őrszemünk, aki a folyosó előtt fog állni és hangos vitatkozásba kezd az őrökkel ha esetleg kiszimatolnák a dolgot és halljuk, legyen esélyünk egérutat nyerni. Szerencsénkre vagy sem a folyosók iszonyatosan visszhangzanak így mindent hallani fogunk és sajnos ők is minket, ha zajt csapunk. Ha esetleg engem nem hallasz kopogni akkor bukott a dolog mára, és új időpontot találunk, de benne van a pakliban, hogy már most is ott fognak várni ránk, mert kiszagolták a dolgot. Szóval sok szerencsét.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 1:15 am

-Oké akkor vacsora időben a mosokonyhában. Vettem.-azzal külön is váltunk és igazából pár óra múlva el is kezddött a tervünk. Szerencsére sok emberrel voltak elfoglalva az őrök így le tudtam lépni a mosokonyhába.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 1:24 am

Kopogtattam. Én csak úgy tudtam idelógni, hogy két rab verekedést imitált és az őrök elrohantak. Kikaptam a potyogó téglákat, hogy ne üssenek zajt és intettem, hogy jöjjön. Kiemeltem a csatornából kivágott részt és bemásztunk, Majd azt visszaragasztottam (ideiglenesen megteszi). Csak másztunk , már több mint egy órája. A csatorna szűk volt, nedves és büdös, de még mindig jobb mint a szennyvízcsatorna. Egy kis idő múlva halkan megszólaltam. -Kb most lehetünk a falak alatt.És innentől nem tudom mikor áraszt el minket víz. Nagyjából egy és negyed órája mászunk, amivel nem állunk rosszul, viszont innen több elágazása is lehet a csatornának és nem tudhatjuk melyik milyen hosszú.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 1:26 am

-Akkor próba szerencse. Legroszabb esetben három felé mehet a csatorna. De ha esetleg találsz egy patkánt akkor fogd meg és add nekem. Ő biztos tudja a kiutat.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 1:33 am

-Nincs sok esélyünk rá. A visszhang elárulhatná, de itt még nem zajonghatunk. Hamarosan csatornafedél alatt kötöttünk ki. -Itt még nem mehetünk fel.- Továbbmásztunk és ahogy jósoltam elágazásba botlottunk. Nem sok választásunk volt ugyanis egyetlenegy vezetett el a börtöntől. Kb két órája voltunk a csatornákba, mikor beleütköztünk a következő csatorna fedőbe. -Most itt várnunk kéne, mert lassan fürdés van, ha jól számolom. Itt van esélyünk nem megfulladni, ha ez a rész feltelne , akkor fulladunk.- és igazam is lett. 5 perc múlva hömpölygő víz árasztott el bennünket.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2022 1:36 am

Amint eltűnt a víz tovább másztunk. Kb még egy másfél órájig másztunk mire sikerült megtalálni a kiutat. Igan. Csurom vizesen és büdösen sikerült meglógni végre. De legalább az erőnket is visszakaptuk.
-Áááá de jó végre felállni. Tökre elgémberedtem.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 8:42 am

-Nincs sok időnk, tovább kell lépnünk. Csak idő kérdése, hogy mikor találják meg ezt a csatorna kijáratot.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 8:43 am

-Amíg nem kűszva kell tovább menni addig nem izgat.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 8:44 am

-Szerintem célszerű lenne valami új ruhát szerezni először mert így elég feltűnőek vagyunk. Aztán minél messzebb menni.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Börtönszerelem... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Börtönszerelem...
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: