Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Börtönszerelem... - Page 3 Vote_lcapBörtönszerelem... - Page 3 Voting_barBörtönszerelem... - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Börtönszerelem...

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 8:48 am

-Azt megoldom.-varázsoltam is magunkra új ruhát. Megprbáltam aránylag a stílusához passzíntani a dolgokat. Legalábbis így ismeret alapján.
-Megfelel?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 8:54 am

-Köszi. Tökéletes. Na húzzunk minél messzebb.- Egy pár óra elteltével erdős részre bukkantunk. -Ez itt egész szimpatikus-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 8:56 am

-Oké ez szép és jó, hogy itt nehéz megtalálni minket de kéne valami hely is. Mármint valami kunyhó vagy barlang vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:02 am

-Körülnézünk. Kell lennie valahol. Egy patakunk már van a közelben. Az szimpi nekem, mutatok fel a sziklák közé.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:06 am

-Tökéletes.-repülök fel oda és megállok a bejáratnál és lenézek.-Ne maradj le.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:08 am

-Haha.- érem utol -Viszont én kajás vagyok-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:10 am

-Akkor menj és vadássz valamit.-hallok meg egy morcogást a barlang belseje felől.-Úgy hallom itt a vacsid.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:14 am

-Vagy ő talált magának.- változok át. Így könnyebb vadászni. Ez egy medve. Könnyű préda. Pillanatokon belül kivonszolom a halott állatot. -Vacsi tálalva-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:16 am

Jól végignéztem. Hmmm nem rossz. Egy mosoly után csak visszavarázsoltam rá.
-Te vagy a medve a vacsi?-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:17 am

-Amelyikre jobban vágysz- vigyorgok
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:18 am

-Akkor.-sétálok közelebb hozzá és közel hajolok az arcához. Ajkaink majdnem összeértek.
-A medvét választom.-sétálok tovább vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:20 am

-Jóllakottan is ezt mondod?-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:22 am

-Igen.-kezdem el megnyúzni a macit majd megsütni. Aztán mikor kész van nekiaállok a vacsinak.
-Oooooh nagyon jó volt.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:23 am

-Igazad van. Egy rendes kajálás jobb mint a sex.- röhögök
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:24 am

-Igen.-röhögök.-Az mindennél jobb.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:24 am

-A börtönkoszt nem volt éppen kielégítő.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:25 am

-Annak az a lényege. Gondolj bele senki nem akarna megszökni ha 5 csillagos vacsora várna minden nap.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:27 am

-Ez igaz. Én elmegyek körülnézni. Akarsz jönni?-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:27 am

-Nem. Én most maradok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:35 am

-Jolvan.- tűnök el. Igazából egy falu van a közelünkben és végtelen erdő. Találtam egy tavat is, amibe a patak csordogál bele. Akár halat is lehet enni. Később egy mezőre bukkanok és csak nézem a csillagos eget. Elkezdem átgondolni a dolgokat, Danielről meg úgy mindenről. Biztos vagyok benne, hogy él. Hülyén hangzik, de érzem. Viszont egy darabig mindenképp távol kell maradnom és egyébként is menjen a p...be. Egy idő után elalszom. Túl kellemes itt. Egy pár óra múlva kelek. Legalábbis már hajnalodik. Lassan jobb lesz visszamenni a barlang menedékébe. Hazafele fogok egy két lényt.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:38 am

Noah jól eltűnt. Én egy idő után elaludtam de mikor felkeltem még akkor sem volt sehol. Jól lelépett. Nem számít.
Lerepültem a kis patakohoz reggel és levetköztem. Jó lesz végre kicsit megfürödni. Belesétátam a vízbe. Jó hideg de meg lehet szokni. SŐt egész kellemes.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:41 am

Látom Aradia fürdik. -Vigyázz jövök.- vetem bele magam a vízbe, miközben a levegőben újra visszaalakultam emberi formába.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:42 am

-Jézusom.-húzódom arrébb.-Azt hittem leléptél.-merülök el az államig a vízben szándékosan. Legalább a víz alá nagyon nem lát.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:43 am

-Nincs mit rejtegetned, jól nézel ki.- Nézek végig rajta szándékosan. -Amúgy csak elaludtam egy mezőn.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 9:46 am

-Tudom, hogy jól nézek ki. De nem engedte meg nagyságom, hogy te nézegesd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Börtönszerelem... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtönszerelem...   Börtönszerelem... - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Börtönszerelem...
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: