Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Szívesség.... - Page 3 Vote_lcapSzívesség.... - Page 3 Voting_barSzívesség.... - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Szívesség....

Go down 
+12
Noah Cole
Liam
Benjamin
James Cole
Dylan
Natasa
Edward Summer
Lucas
Adam
Aridam
Melui
Luce Summer
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:27 pm

-Ezt gondolom.-röhögök.-Nem te vagy a hangosabb.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:28 pm

-Arról már nem én tehetek.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:29 pm

-Oh dehogynem.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:30 pm

-Majd befogom a kis szádat.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:31 pm

-És ha nem hagyom?-Sétálok hozzá olyan közel, hogy a testünk teljesen összeért és az ajkaink körülbelil csak egy centire vannak.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:32 pm

-Akkor téged hallanak sikítozni.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:33 pm

-Uuh izgin hangzik. Rajta hát...tégy róla, hogy sikítsak.-súgom a fülébe egy perverz kis vigyorral.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:37 pm

Ahogy ezt mondta megpördítettem. A következő pillanatban egy sikoly hagyta el a száját. Elég gyorsan végeztünk, nem akartunk nézőközönséget...márpedig ezek a hangok vonzzák a tömeget. Aztán visszamentünk a többiekhez. -Végülis megtette utolsónak is akár.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:42 pm

-Még szép.-vigyorgok.- Majd folytatjuk még. Pihenjetek le. Nekem még dolgom van. Aki zűrt csinál azt kinyírom.-nézek főként a másik két srácra.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:43 pm

A két srác csak vigyorogva bólogatott.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:47 pm

Csak egy gyilkos pillantással válaszoltam a két srác felé majd elindultam. Későre jár már de meg akarom keresni apát. Kis bolyongás után meg is lett. Kissé messzebb egy fa tetején találtam rá.
-Őrt állsz?
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:48 pm

-Már végezetetek? Azt hittem ezért ennél többet bír az a kölyök.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:50 pm

-Apa!-állok meg mellette hót vörösen.- Ez most nem lényeges. MIről akartál beszlni?
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:52 pm

-Csak beszélni akartam veled.  Harminc év hosszú idő és sose hívtál, vagy jöttél haza. Csak akarom tudni mi van az én kislányommal.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:53 pm

-Nem hittem volna, hogy bárkit is érdekel, hogy mi van velem...-ülök le.-Gondolom senki mást nem érdekel, ugye?
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:55 pm

-A múltat nehéz jóvá tenni, Luce...Pláne ha csak futsz előle.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:58 pm

-Tudom...-amint folytattam volna a mondanivalóm megcsapta az orromat egy elég tömény szag. Sok más dolog nem lehet ez jelen pillanatban.
-Apa.-állok fel megdöbbenve. Nem láttam még ennyi farkast egymás hátán.-Menj vissza. Szólj a csapatnak.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 9:59 pm

-És te?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 10:03 pm

Elmosolyodom.
-Csak azt teszem amihez a legobban értek..-állok meg a fal szélén és apa felé fordulok.-...ölök.-azzal hátra dőlök. Zuhanás közben megjelenik egy kard a kezemben és amint földet érek megindulok a farkasok felé.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 10:03 pm

-Hülye.-változom át és vonyítok egy nagyot. Akiknek kell ők érteni fogják.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 10:10 pm

Apával vonyítottunk mindannyian. A túloldalról és a falról már mindenki érezte a halál szagát és hangját. A tömegen vegyesen uralkodott a rettegés és a bátorság. Ahol átszakadt a fal ott már folyt a horror. Őszintén a leginkább uralkodó érzelem, hogy itt mind meghalunk.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 10:14 pm

-Na ha nem megölnek, akkor megfulladunk ettől a büdöstől- Hagyták el az utolsó szavak a számat mielőtt belevetettük volna magunkat az öldöklésbe.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 10:24 pm

Hiába vagyok a falon kívül, nem tudok eleget visszafogni ahoz, hogy ne érjék el a falt. Sőt ahogy elnézem lassan már fal sincs szinte. Nem úgy néz ki, hogy sok esélyünk lesz...Sőt tekintve, hogy szinte egyedül vagyok a falon kívül így kezd sok lenni. Faszom...
A harc közben egyre beljebb sodródtam valószínűleg mivel egyre több ismerős arc jelent meg. Még Benjamint is látom aki a sérültekkel foglalkozik éppen. Egy pillanatra megállva láttam, hogy mögötte van egy ilyen korcs.
Amilyen gyorsan tudtam odamentem és hátulról átszúrtam a farkas koponyáján a kardom. Épp időben. A kard körübelül egy centire állt meg Benjamintól így épp hogy sikerült még megállítanom.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 10:45 pm

-Hmm köszi.- ez meglepett azért
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 10:50 pm

-Ugyan.-dobom félre a tetemet.-Megpróbálom addig távoltartani őket amíg gyógyítasz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szívesség.... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szívesség....
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: