Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Luce Summer
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Rose Summer
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Cole
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
James Cole
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Edward Summer
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Noah Cole
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Andy Biersack
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Lucifer
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Jake Walker
Szívesség.... - Page 4 Vote_lcapSzívesség.... - Page 4 Voting_barSzívesség.... - Page 4 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Szívesség....

Go down 
+12
Noah Cole
Liam
Benjamin
James Cole
Dylan
Natasa
Edward Summer
Lucas
Adam
Aridam
Melui
Luce Summer
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Liam

Liam


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2021. Jun. 29.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 11:12 pm

-Akár meg is ölh...- kezdem el mondani az itt küzdő vadászvezérnek.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 11:14 pm

-Hoppá... hát megelőztelek. Na mindegy érted nem kár.- nyisszantom le egy kardhúzással egy farkas fejét és egy áruló vadászt.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 11:27 pm

Nem áll jól a helyzetünk, de legalább a szüleinkkel, meg Masonékkal együtt maradt a banda. Mason és Lucifer (sárkány) praktikusan irtja itt nekünk a tömeget. Tűzbombákat köpködnek, ahol túl sokan vannak.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 11:53 pm

A harc során véletlen Aridamék közelébe sodródtam.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2022 11:57 pm

Oh milyen jó kis véletlenek történhetnek egy ilyen harc közben. Szerencsémre. Amint megláttam a kis angyalkát csak egy pillanatra megdermesztettem. Pont elég volt, hogy így elkapta egy farkaska. Oh milyen szép látvány ahogy szép lassan széttépi. Hihi.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:04 am

Csúnyán néztem Meluira. -Így nem sok hasznodat vesszük, ha a mi embereinket írtod.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:04 am

-Én nem csináltam semmit...-jegyzem meg halkan.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:07 am

-Akkor biztos egy pillanatra megakadt a belő videó lejátszója.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:07 am

-Lehet..-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:07 am

-Csak morgok egyet.-
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:16 am

-Nézd drágám egy régi ismerős.- fogom meg a farkánál azt a barbárfarkast, aki anno megtámadt és baszom neki a Rose felé ugró farkasnak.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:18 am

Nem áll jól a szénánk. Habár tartani tarjuk magunkat, de kérdés hogy meddig.
Egy pillanatra nem figyeltem és meg is jártam. Telibe rám ugrott egy. Az a szerencsém, hogy időben magam elé kaptam a karom így azt marcangolja a fejem helyett. Habár ez sokat nem segít mivel nem tudom leszedni magamról. Fenébe...
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:21 am

Apa vérének a szaga csapta meg az orromat. Fel is pillantottam, hogy merre van és láttam, hogy nincs a legjobb helyzetben.
-Baszki.-amint elindultam volna hírtelen valami erős fájdalmat éreztem a lábamban hátul. Az egyik elkapott. Fenébe. Apa.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:25 am

Sokáig gondolkoztam, hogy eljöjjek-e de végül megtettem a drága démonjaimmal. Ahogy elnézem pont a legjobbkor. 
A csata közepén jelentem meg és a kardomat egyenesen a farkas fejébe szúrtam aki Edwardot rágcsálta éppen. Sok nem hiányzott hogy őt is leszúrjam. kb pár centire állhatott meg a kard a feje előtt.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:28 am

MI a fasz? Azt hiszem rosszul látok...Ledobom magamról a dögöt és felállok.
-Remélem nem hiszed, hogy megköszönöm...
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:29 am

-Vedd bocsánatkérésnek.-indulok meg.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:30 am

-Mi?!?!??!??-na jó most már biztos hogy álmodom.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:34 am

Közvetlen a közelemből hallottam Luce jajjdulását. Egy pengét hasítottam át a farkas pofáján, hogy leszakadjon a feje a lábáról és begyógyított a sebet annyira, hogy ne legyen nagy baj belőle. -Ezzel még tartoztam.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:37 am

-Köszi.-állok fel. MOndjuk az az utáni képkocka meglepett. Lucifer és apám. Érdekes.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:40 am

-Nem hittem, hogy valaha ezt mondom, de eskü felvidultam Lucifer és a démonok látványától.- nézek körül. A démonok újult erővel csaptak le a barbárfarkasokra, így már határozottan jobban állunk.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:45 am

-Ideje volt....-jegyzem meg.-Nekünk is ideje lenne komolyabban venni.-változom át farkas alakba, de nem a szokványosba. Igen ha Noah elég közel van hozzám valamiért mi is feltudjuk venni a két lábon járó monstrum alakot.
~Mutassuk meg nekik ki az erősebb farkas.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:48 am

-Az nem rossz ötlet. Csak maradjunk egymás mellett.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:51 am

Jól hangzik. Amint megbizonyosodtam róla, hogy Benjamin meglesz maga is és is felvettem ezt az alakot. Az én alakom a démon lét miatt kicsit másabb. A fejem például csak egy farkas koponyája.
Megálltam Danielék mögött.
~Én is csatlakozhatok?-kérdem kicsit félve. Tudom mi a véleményük rólam, de szertnék javítani a kapcsolatunkon.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:55 am

-Mindenki jól jön.- Közben Dylan is leszállt mellénk. Olyan mint egy szellemi alak. -Azért elég ütős farkasbanda vagyunk.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2022 12:57 am

-Az öreget se hagyjátok ki.-röhögök.-Majd igyekszem tartani a tempót.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szívesség.... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szívesség....   Szívesség.... - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szívesség....
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: