Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
A kezdődő problémák... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A kezdődő problémák... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A kezdődő problémák... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A kezdődő problémák... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A kezdődő problémák... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
A kezdődő problémák... Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Luce Summer
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Rose Summer
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Daniel Cole
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
James Cole
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Edward Summer
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Noah Cole
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Andy Biersack
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Lucifer
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Jake Walker
A kezdődő problémák... Vote_lcapA kezdődő problémák... Voting_barA kezdődő problémák... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 A kezdődő problémák...

Go down 
+3
Adam
Melui
Mia Cole
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:44 pm

A peremvárosba jöttem, erre jól terjednek a pletykák ráadásul ez egy nagy csomópont. Itt sok drog megy piacra. Pont ezért is kell vigyáznom. Pláne, hogy nem szabad látniuk, hogy vadász vagyok. Ennek érdekében felvettem egy fekete köpenyt amit jól az arcomba is húztam.
Egyelőre a terv, hogy próbálok beolvadni és infókat szerezni.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:47 pm

Fura megérzésem van. Nem tudom pontosan megmondani, hogy jó vagy rossz értelemben. Mondjuk idővel úgy is kiderül. Gondolom.
Csinálom a dolgaimat tovább. NEm izgat még a dolog.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:51 pm

Úgy tűnik jókor vagyok jó helyen. Telibe elkaptam egy átadást. Azt hiszem ez puszta szerencse.
Csendben meghúzódom valahol és figyelek.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:53 pm

Úgy látom valaki nagyon kíváncsi. Látom, hogy valaki figyel minket. Gyorsan elintéztük az üzletet, majd megindultam a peremváros romjai közé. Ott talán egyszerűen lehagyom, ha nem akkor megölöm.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:58 pm

Úgy tűnik lebuktam de nem hagyhatom meglépni. Lehet tudja, hogy hova tartok, ami előnyömre válhat.
Elkezdtem követni, jó sokáig követtem és végül egy teljesen kihalt részre értem őt pedig elvesztettem.
Majd holnap.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:59 pm

-Egy vadásznak nem kéne csak így egyedül idejönnie. Nem szép dolog.-jelenek meg egy kupac rom tetején.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:59 pm

-Hamar lebuktam.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:00 pm

-Nem meglepő. A kardod kilóg a köpeny alól. De na aggódj..-jelenik meg az arcomon egy gonosz vigyor.-...visszafelé már úgysem mész. Így nem lesz gondod a rejtőzzéssel.-kacagok.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:01 pm

-Lebecsülsz. Nagy hiba.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:07 pm

-Nem akkora mint amit te vétettél, még pedig az hogy idejöttél.-zárom körbe egy tűzgyűrűvel.-Dögölj meg!-azzal berobbantottam az egész kört. A tűz olyan hatalmas és forró mintha csak felrobbant volna egy nagy tartáj.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:13 pm

Örülök, hogy elhitte, hogy ezzel megölhet. Elég nagy előnyöm lett így. Ledobtam magamról a köpenyt, hogy véletlenül se akadályozzon.
Egy pillanat alatt mögötte teremtem és a tarkójánál fogva a földre nyomtam. Kissé nagy lendülettel, mivel a fejéből enyhén elkezdett folyni a vér.
-Megmondtam.-húzom hátra a kezeit és bilincselem meg.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:18 pm

Munka közben ismerős vér szagra lettem figyelmes. Melui-é. Ahogy érzem eléggé közel van. Kíváncsi vagyok most mit alkot.
Megindultam a vér szag irányába. Pár perc alatt odaértem és csúnya meglepetés várt. Malui a földön és egy drága kis vadász.
Jó móka lesz. Előveszek egy tört és leugrom az épületről. a tört egyenesen a kis vadász hátába mérve.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:20 pm

Szerencsére időben reagáltam. Az utolsó pillanatban sikerült hátrébb ugranom, viszont így elvesztettem a boszit. Ráadásul nem lesz jó vége ha túl sokan bukkannak fel.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:21 pm

-Szép ugrás.-segítem fel közben Maluit és eltöröm a bilincsét.-Az ilyen mozgékonyságnak lenne haszna máshol is. Miért nem játszunk egy kicsit?-jelenik meg arcomon egy perverz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:22 pm

-Nincs kedvem szórakozni.-húzom ki a kardom.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 10:23 pm

-Pedig mi szívesen eljátszanánk veled, igaz Lucas?-igen ahogy elnézem ő is jókor érkezett meg.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 01, 2023 11:37 pm

-Még jó. Szép lányokkal bármikor.- vigyorgok
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 01, 2023 11:48 pm

-Fúj.-pörgetem meg a kardom. Kezdenek sokan lenni.-Csak nézelődünk vagy csinálunk is valamit?
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:04 am

Adam meg én könnyedén közrezártuk a csajszit. -Na most már ártatlan vagy. De mi lehetünk rád ártással- vigyorgok rá pervezül.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:05 am

-Hajrá, de előbb Luce véleményét is meghallgatnám ezzel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:11 am

-Sajnos őt nem hallgathatod, pont nincs a környéken. De ha ennyire érdekelt vagy lehet egy ember meg érdekelne.-azzal elvezetjük Aridamhoz.-csücs.-lököm be az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:12 am

-Ő ki?- vonom fel a szemöldököm.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:15 am

-Egy vadász, Lucet keresi. Gondolom mivel nincs itt rád bízom mi legyen vele.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:16 am

-Nem tudok vele mit kezdeni.- tiétek
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:19 am

Levittük a kis rabot a ketrecébe.
-Jó szórakozást. Én nem akarom nézni.- indulok ki. Nem érdekel a kis kínzásuk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kezdődő problémák... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kezdődő problémák...
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: