Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
A kezdődő problémák... - Page 2 Vote_lcapA kezdődő problémák... - Page 2 Voting_barA kezdődő problémák... - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 A kezdődő problémák...

Go down 
+3
Adam
Melui
Mia Cole
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:22 am

Ideje kicsit feljebb lépnem és jókor vagyok jó helyen.
Amint megpillanatom a kis lila boszit egyszerűen mögötte termek és elkábítom.
-Köszi az álcát.-kötözöm meg majd felveszem az alakját. Eldugom egy jó kis helyre majd útnak indulok. Rossz megérzésem van.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 12:24 am

szép fogadtatás.
-A szokásos. A főnök lusta ezért mással végezteti el a piszkos munkát.-jelentem ki. Lehet jobban tenném ha a szökésen gondolkoznék.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 1:54 am

-nos, akkor játszunk?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 1:55 am

-Csak akkor megy ha láncon vagyok? Hát ez szégyen.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 1:56 am

-Nekem tökéletes.- vigyorgok
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 1:58 am

-Tipikus...-jegyzem meg halkan.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 2:00 am

-Ahogy elnézem, úgy is újdonságot mutatunk majd. Hmmm beidomítunk szépen.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:24 pm

Elkezdtem letépni róla a ruhát. -ezek nem fognak kelleni-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:30 pm

Szerencsére jókor voltam jó helyen. Amint benyitottam Melui alakjában az első az volt hogy a két srácot a falhoz nyomtam.
-Bocs, de most nem most.-töröm szét a bilincset és varázsolok rá új ruhákat.-gyere.-indulunk meg kifelé.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:36 pm

-Na jó én megölöm...-próbálok közben lemászni a falról. Sok siker nincs benne
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:38 pm

-Köszönöm. De még nem mehetek el. Találkoznom kel Luce-el.-torpanok meg.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:40 pm

-Megértem, én is ezért vagyok itt.-veszem fel eredeti alakom.-De már lebuktál én még kimagyarázhatom magam. Te nem. És ők nem fogják magukat visszafogni. Menj el amíg tudsz.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:41 pm

-Hm. Majd meglátom.-indulok tovább.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:43 pm

-Jól van. Te tudod.-Veszem vissza a kiscsaj alakját. Vigyáznom kell majd, az előbbi átváltozásommal megszűnt a varázslat is így már a két srác valószínűleg utánunk jönnek.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:45 pm

Egy 10-15 perc után megszűnt a varázslat. Szabadság végre.
-úgy tünik vadásznunk kell. Melyiket akarod?
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:50 pm

Nekem a kék jobban tetszik.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 9:51 pm

-Akkor hajrá.-indulunk meg.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:04 pm

Szaga alapján elkezdem követni a kiscsajt. -Úgy is megtalállak.- mondom mézes hangon, mikor meglátom a folyosó végén futni. Kapásból letépem róla ruháját és bezárom az ajtót előtte. -Sarokba szorultál kislány- vigyorgok
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:10 pm

Perverz fasz.
-Elszámolad magad egy pöppet.-rugom be az ajtót. Apró darabokra szakadva el is repült. Az ajtó egy hosszú fojosóra nyílt. De szerencse , hogy nem üres a folyosó. A folyosó végén áll egy srác. Köpenyben. Hm nagyszerű. Pilanaok alatt levágtam a csávó fejét és lekaptam róla a köpenyt. Mázli.
Megfordultam, hogy tovább menjek de pechemre telibe nekifutottam a srácnak. Hm gyorsabb mint hittem.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:16 pm

-Most megvagy.- kötözöm meg egy pillanat alatt és nyomom rá a bilincset
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:17 pm

-Azért időhúzásnak jó volt.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:17 pm

-Nekem megérte a látványért.- fogdosom meg
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:18 pm

-Úgy csinálsz mintha nem láttál volna még nőt.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:21 pm

-Csak kihasználom az élet szépségeit.- nyomom bele a farkam
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2023 10:25 pm

Ez a lány komolyan...nem is Luce ismerőse lenne.
Amint beértem a folyosóra olyat láttam amit tetszett is meg nem is. Már nem hívem az erőszak, de azért a lány tényleg nem rossz. Na mindegy.
-Elég.-repítem el a srácot.-Jól vagy?-futok oda a lányhoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kezdődő problémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kezdődő problémák...   A kezdődő problémák... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kezdődő problémák...
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: