Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Az ünnepség Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Az ünnepség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Az ünnepség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Az ünnepség Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Az ünnepség Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Az ünnepség Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Az ünnepség Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Az ünnepség Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Luce Summer
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Rose Summer
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Daniel Cole
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
James Cole
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Edward Summer
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Noah Cole
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Andy Biersack
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Lucifer
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Jake Walker
Az ünnepség Vote_lcapAz ünnepség Voting_barAz ünnepség Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Az ünnepség

Go down 
+6
Oliver
Nate
Belzebub
Benjamin
Lucifer
Mia Cole
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 10:57 am

Eltelt a hét és mivel elígérkeztem erre a rendezvényre kénytelen vagyok elmenni.
Röviden annyi történt a héten, hogy amint kicsit jobban lettem elmentünk-igen elráncigáltam magammal Lucas-t-vásárolni, ugyanis nekem az életben nem volt még ruhám és azt hallottam, hog erre az eseményre illik így felöltözni. Részemről kicsit merész, de Lucas ragaszkodott hozzá. ÉÉéés igen, nem kell mondanom, hogy otthon neki is fel kellett hogy vegyem és stb.
Az ünnepség 417911492_1804741419988147_6973510665139471135_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=sbf84gvmiwwAX_7ETfg&_nc_oc=AQmRM9-zZ3ROoC9qBMrmMkXDOqy9ujqnZR7PEldVt-1rJkgUUK0ghQXT56K_kM0dpmHAuxvwTYsNGX7_66LzbvC-&_nc_ht=scontent-vie1-1
Na a lényeg, hogy ma péntek van. Már zuhanyoztam egyet, és már felöltöztem. Egyetlen problémám csak a nyakamon lévő seb. Szerencsére már nem olyan mély. De ha szabadon hagyom elég látványos. Hmmm, hát igazából amit kezdeni tudok vele az az, hogy leragasztom egy testszínű tapasszal és a hajamat is leengedve hagyom és ráterítem. Így még egész jó is. Nem tűnik nagyon feltűnőnek.
Hajammal sokat nem kezdtem csak belokniztam.
Amint kész is lettem elbúcsúztam Lucas-tól és hála neki elég hamar amerikába értem. Igen azt hiszem a privát gép nem is olyan rossz mint gondoltam.
Nem mondom, hogy nem feszengek, de csak túl kell esni ezen is.
Eljött az idő, belépek az óriási modern házba, ami egyből lényegében a terembe nyílik. Rengetegen vannak baszki, és amint beléptem elég sok tekintetet kaptam magamra ami még zavartabbá teszi a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:13 am

Volt egy olyan érzésem, hogy ma el kell jönnöm ide. Habár utálok díszmajomnak öltözni, de most ez van. Egyetlen jó dolog, hogy ihatok és nézhetek egy pár nőt. Akiket előbb vagy utóbb, de úgy is megbaszok. Meg hát a Lovasaim és Luce is elvan most más dologgal. uncsi egyedül.
Amint megérkeztem egyből a piás asztalhoz mentem és leemeltem egy üveg whiskey-t. Megtámaszkodom az egyik falnál és figyelek. Elszürcsölgetem a piámat szépen.
Jó helyen vagyok pont. Tökéletes kilátásom van Rose kicsi lányára. Hmmmm mutatós egy darab. Tetszik a merész kis ruhája.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:24 am

Kicsit késve, de én is megérkeztem. Most hogy valami nem oké, nem baj ha megjelenek ilyen helyen is... bár utálom. Az elegáns öltözetet meg méginkább.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:29 am

Eltelt az egy hét és habár senki sem hívott mi is ideértünk. Annyi különbséggel, hogy mi az emeleten vagyunk egy privát szobában. Direkt a jelenlétünket is elrejtettem, így még Benjamin meg Lucifer sem fog tudni arról, hogy itt vagyunk. 
Szép kis szoba, arany és vörös színekben pompázik az egész szoba. Középen van egy szép kis háromfős kanapé egy fotel és köztük egy dohányzó asztal. 
-Érezzétek magatokat kényelembe itt. Idehozom a kis besúgónkat
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2023. Dec. 28.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:31 am

-Meglesz.- Helyezem magam kényelembe.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:34 am

Le is megyek a többi ember közé. Elrejtem a jelenlétem és egyelőre láthatatlan maradok. Vadászni akarok egy kicsit. 
Hamar  kiszúrni a kis vadászomat. Hm. Úgy vélem így lesz a legmegfelelőbb a bemutatás a fiaimnak. Egyedül neki engedem, hogy megérezze a szagomat.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:38 am

Nem igazán törődtem a körülményekkel. Elvoltam a világomban és telefonozgattam. Aztán egy idő után megéreztem egy ismerős illatot. Előszőr nem is tudtam megmondani, honnan ismerős. Aztán hírtelen minden beugrott. Mármint úgy értem tényleg minden. HOgy mi történt egy hete. Baszki. Itt van akit kiengedtem. Beszélnem kell Benjaminnal. Elraktam a telefonom és egyből Benjmint kezdtem el keresni a szememmel. Megvan!
Elindultam felé olyan gyorsan amennyire tudtam.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:40 am

Hm. Megváltozott a hangulata és ahogy elnézem elég sietősen megindult Benjamin-hoz. Oh rossz kislány. Engem ki akar hagyni a buliból?
MIa előtt teremtem. Elég közel ugyanis egyből nekem jött.
-Látom fontos mondandód van. Én is kíváncsi vagyok rá.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:41 am

Eh. Na neki pont nem akartam szólni.
-Benjaminnal van dolgom...
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:41 am

-A nevemet hallottam.- lépek oda
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:42 am

-Nyelvbotlás volt.-mordulok rá.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:43 am

-Szerintem el akar valamit mondani...-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:44 am

-Hm.-nézem meg jobban Mia-t. Megfogom az állát és oldalra fordítom a fejét. Lesöpröm a másik kezemmel a haját és letépem a ragtapaszt. Ez a harapás nyom....ismerős.
-Mia.-leszek komoly.-Ezt honnan szerezted?
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:45 am

-Talán ezt akarná elmondani...-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:46 am

-Igen. Egy hete, elmentem futni mikor Oroszorszában voltam. ÉS aláltam egy...-hírtelen elfogy a hangom. Konkrétan el akartam volna mondani a dolgot de nem jön ki hang a számon. Megdermedtem.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:47 am

A lány mögött teremtem miután elnémítottam és magamhoz húztam. Ő most háttal van nekem.
-Ejnye. Elrontod a meglepimet kislány.-jelenik meg arcomon egy gonosz vigyor.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:48 am

-Ez ki?-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:49 am

-Egyelőre hagyom, hogy Lucifer meséljen neked. Nekem dolgom van a kislánnyal.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:51 am

Ez baj. Kúrva nagy baj...
-Mire kell neked a lány?-később lesz idő beszélgetni majd.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:53 am

-Csak beszélgetek vele. Megérdemel valami jutalmat, azért, hogy kiengedett. Ne aggódj. Amíg szófogadó lesz nem esik baja.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:55 am

Ennek hinni. Sosem lehet.
Talán az egyetlen szerencse, hogy MIa elég okos ahhoz mit tegyen.
-Játssz okosan Mia.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 11:56 am

-Nyugi visszahozom. Nem tágítom ki nagyon.-jelenik meg arcomon egy gonosz vigyor majd eltűnök vele.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 12:00 pm

Az utolsó mondata hallatán kicsit kiborultam és ropira törtem az üveg whiskyt a markomban.
-Kúrva nagy gáz van.-jelentem ki.-Ő Belzebub. Egy idióta tudós alkotta az én és az elődöd véréből. Röviden és tömören egy olyan szörnyeteg akihez ketten is kevesek leszünk.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 12:04 pm

-És innentől világos el, akar tüntetni téged is engem is és a világ ura akar lenni...Gondolom van egy kisebb hadserege. Hívjunk össze mindenkit.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 12:05 pm

-Igen. Értesítem a Lovasaimat. De addig el nem megyek amíg MIa-t nem engedi el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az ünnepség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az ünnepség
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: