Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Az ünnepség - Page 3 Vote_lcapAz ünnepség - Page 3 Voting_barAz ünnepség - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Az ünnepség

Go down 
+6
Oliver
Nate
Belzebub
Benjamin
Lucifer
Mia Cole
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2023. Dec. 23.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 12:54 pm

Elröhögöm magam.
-Örömmel most, hogy már letérdeltél.-azzal mi távozunk is.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 12:57 pm

5 percre rá hogy eltűntek, megjelentek a többiek.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 12:58 pm

Szitkazódom magamban.
KÖzben már leraktam Mia-t egy kanapéra. Kipiheni majd ahogy elnéztem.
-Annak a mocsoknak nem szabadna kint lennie. Hogy a faszomba szabadult ki?!-morgok.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:18 pm

-Mia szabadította ki tudta nélkül.-
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:19 pm

-Látom valaki végezte a munkáját. Mit tudsz még?-
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:41 pm

-Ismerem az őrült tudóst, aki létrehozta. A laborjában talált forrásokból, feljegyzésekből minden kiderült. Tudósunk a vérrel kísérletezett akkoriban. Igazából magát akarta fejleszteni, mert egy ember csak, akinek mindenkijét lények nyírták ki. Azonban egy rakat kísérleti alany meghalt. Kb 1500 éve talált egy félhalott tisztavérű lényt, aki nem hogy csak életben maradt a vér módosításától, hanem a legerősebb lény lett miután tudósunk megszerezte a mennyek és a pokol urának vérét. Ugye emberünket bezárták egy hegybe, melyet gondosan csak egy egy érintés oldhat csak fel, amit valaki ügyesen kijátszott és elég volt, hogy egy random valaki hozzáérjen pont ott.  És itt jön Mia a képbe, aki rosszkor volt rossz helyen. Miután kiszabadította Belzebubot, ő kiszívta vérét ezzel információhoz jutott. És itt vagyunk. Apró érdekesség, a műhelyben szagok alapján Belzebub nem egyedül járt, hanem valószínűleg megörökítette vérét. Drake gyakorlatilag halhatatlan, de nem jelent veszélyt, mert kísérletei alatt megölte a lelkét, így már csak a tudományért él.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2023. Nov. 17.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:44 pm

-Remek. De azt legalább tudjuk, hogy elzárni ellehet. Ha nem is tudnánk megölni-amit azért kétlek.- akkor zárjuk csak újra el nem?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:48 pm

-Ez nem ilyen egyszerű. 1000 évvel ezelőtt sem volt egyszerű. Nem véletlenül utána született Benjamin. Ahhoz hogy elzárjuk az akkori vezetővel az erőnk végkimerüléséig kellett mennünk. Évszázadok kellettek nekem a felépüléshez. Neki pedig nem sikerült.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:51 pm

-Meg kell ölni. Ha egyszer kijátszottak ilyen erőket, még egyszer ki fogják.-
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:54 pm

-Illetve most már konkrét célja és terve van, teljes mértékben tisztában van hatalmával és képességeivel, amelyet még tovább is adott, ha egyedül nem jelentene elég nagy veszélyt... Anno forrásokból ítélve, még csak ismerkedett az erejével mikor bezártátok- nézek Luciferre megerősítésért
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 1:55 pm

-Valóban.-jegyzem meg. Odasétálok a kis kékséghez és felemelem.-Kíváncsi lennék még pár dologra. Szóval remélem ő megadja a válaszokat nekem.-harapok bele a nyakába a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:03 pm

-Hé!-mennék neki Lucifernek
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2023. Nov. 17.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:04 pm

-Hagyd.-fogom le a kis őzikét.-Egyrészt. Nem a legjobb alkalom, hogy dühöngj. Másrészt, nem bántja. Gondolom kíváncsi rá, hogy mit beszéltek.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:06 pm

-Bár valószínűleg eltűntették nyomaikat. Lucifer nem bántaná Miát.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:08 pm

-Igen.-fektetem vissza.-Biztos voltam benne. Ezzel már csak az a gond, hogy ő túl sebezhető. És általa mi is...
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:10 pm

Amint magamhoz tértem előrántottam a tőrömet a szoknyám alól és egyből a felettem lévő illető nyakához tartottam.
Nagyon kótyagos vagyok. Alig látok tisztán.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:11 pm

-Hú nagyon megijedtem, de azt hiszem ezzel már elkéstél.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:14 pm

-A fenébe.-nézek körbe.Oooh bazd. Itt valami nagy gáz van.-Már meghaltam?-ülök fel, és rakom el a tőrömet.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:15 pm

-Nem.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:16 pm

-Oh bárcsak. Ekkora a gáz?-nézek körbe.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 12, 2024 2:16 pm

-Igen.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 13, 2024 12:52 pm

Bűntudatom van. Nem kellett volna még véletlenül sem kiengednem ezt az őrültet. Habár nem tudhattam.
-Akkor most mi lesz?
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Nov. 17.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 13, 2024 12:54 pm

-az első kérdés mit kezdjünk veled?
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 6:35 pm

-Kéne egy hely, ahol senki nem keresi. A pokolban tuti keresnék, a mennybe biztos nem jöhet.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 6:36 pm

-Hmmm. Hát a vadászoknak van több titkos bázisuk is. Már nyilván nem használják őket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az ünnepség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ünnepség   Az ünnepség - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az ünnepség
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: