Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
A kard.................. - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
A kard.................. - Page 3 Vote_lcapA kard.................. - Page 3 Voting_barA kard.................. - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A kard..................

Go down 
+2
Dylan
Lucas
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2023. Nov. 17.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:01 pm

-Megyek veled. Ha a kishölgy akar valamit, úgy is látjuk még egymást.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:10 pm

Elűntek, én reszketve lecsúsztam a földre felhúzott térdekkel.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:12 pm

Odacsüccsenek mellé két zacsi nasival -Mesélned kell.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:18 pm

-Igen tudom...-veszek egy nagy levegőt.-MIután elmentünk a tesómékat megmenteni, ugye én átkerültem vissza Oroszországba. A két srác úgy engedett el minke bántódás nélkül, hogy cserébe odaadtam nekik a szűzességem. MIután lefolyt a harc el is vittek. És hát...igen. nem nagyon volt más választásom, és azt hittem, hogy nagyon rossz lesz.... és ott maradok...megkínoznak....de Lucas nem bántott, sőt tett róla, hogy Adam se erőszakoskodjon. Aztán egyszer meg is védett tőle...és hát egyszer visszamentem hozzá a kardomért, amiért szintén ilyesmivel fizettem aztán bevallottam, hogy megkedveltem, majd ő is...és azóta igazából együtt lakunk...de amióta ez megtörtént valahogy...megfélemlít más srác jelenléte...
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:24 pm

-Nem mondom, hogy jó benyomást keltett az illető eddig, de úgy hallom megváltozott és a lényeg, hogy boldog vagy vele. Az meg tényleg nem baj, ha kicsit kevésbé nagy a szád, mert a legtöbb hasonló srác figyelmeztetés nélkül büntet, meg ezzel csak magadnak csinálsz bajt.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:25 pm

-Igen, tudom...nem tudom miért lettem ilyen mostanság...
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:26 pm

-A kapcsolat önbizalmat ad. Mi történt még és mi ez a felhajtás pontosan?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:29 pm

-Hááát miután elvonultunk, hogy egyikőnk se jöjjön ki belőle rosszul én egyik reggel elmentem szokni mint ahogy szoktam. Aztán a hegyek között találtam egy óriási kaput, és hozzányúltam. És kiengedtem egy csávót, akiről kiderült, hogy egymaga megtudná ölni Benjamint és Lucifert, és ha ez még nem lenne elég...van három fia. Ma amikor az ünnepség" volt elvitt valahova a csávó akit kiengedtem de nem emlékszem semmire...
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:31 pm

-hujjuj. Hát ha segíteni is akarnánk akkor se tudnánk...
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:35 pm

-Bánt hogy elbasztam...én nem akartam ezt...-kezdenek el folyni a könnyeim.-...mi van ha a pusztulást hoztam el?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:39 pm

-Ez egyáltalán nem a te hibád...és igen Lucifert és Benjamint elég nehéz elképzelni együtt dolgozni, de hidd el hogy ha ők összefognak nem marad senki velük szemben aki megállna a lábán. És még mellettük van Luce és Dylan is páratlan képességgel meg a 4-4 lovas. Minden rendben lesz.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:40 pm

-És ha nem?  MI lesz akkor ha kevesen lesznek így is?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:40 pm

-Nem lesznek...-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:41 pm

-Valahogy...valamivel....Jóvá kell tennem...Ki kell találnom valamit..
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:43 pm

-De most maradsz a popsidon... lesz még idő, amikor a vadászok kapnak szerepet. De ez most nagyobbak harca és senki nem okol téged.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:44 pm

-Pedig én magamat okolom....
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:44 pm

-Feleslegesen-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:45 pm

Nekidöntöttem a vállának a fejem.
-Te haragszol rám?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:48 pm

-Semmi okom te hülye.- bököm oldalba
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:49 pm

-Féltem, hogy elítélnél amirt ilyen emberrel vagyok együtt....sajnálom, hogy eddig nem mondtam el...
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:51 pm

-Ugyan, amíg nem bánt életben maradhat.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:51 pm

-Azt gondoltam.-jelenik meg arcomon egy kis mosoly.- Biztos cafatokra tépnéd ha bántana.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:53 pm

-Ez nem is kérdés, de ha még egyszer bajba kerülsz és nem szólsz...-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 9:53 pm

-Akkor én is seggbe leszek rúgva tudom, tudom-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 10:53 pm

-Na egyél te is - nyomom a zacskót az orra alá
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kard.................. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kard..................
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: