Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy rossz megérzés - Page 2 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 2 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy rossz megérzés

Go down 
+12
Mia Cole
Dylan
Belzebub
Luce Summer
Katherine
Benjamin
Lucifer
Bennett
Ryan
Kira
Tristan
Alistar
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:36 am

Reméltem elfelejti a megszólalásomat a bunkerben.
-sajnálom...
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:45 am

Kiül arcomra egy gonosz vigyor.
-Késő drága.-A bal kezemmel magamhoz húzom és ezzel a kezeit is lefogom. A jobb kezemmel közben kicsatolom a farmerjét és belenyúlok és izgatni kezdem.-Meg kell tanulnod a leckét.-direkt húztam, Amikor közeljárt direkt abbahagytam. És ezzel szórakoztam jó ideig.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:48 am

-Ne...-nyögöm ki két nyögés között.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:49 am

-Mit ne?-súgok a fülébe.-Ne csináljam vagy ne hagyjam abba?
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:52 am

Igazából magam sem tudom a választ. Mindenkettőt.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:53 am

-Jó leszel? Akkor befejezem.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:54 am

-I-igen...
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:55 am

-Jó kislány.-gyorsítok a tempón.-Sikítsd a nevem kisegér!
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 11:56 am

Nem volt nagyon más választásom, így tényleg úgy mentem el, hogy a nevét sikítottam. Kimerültem, nagyon.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:00 pm

Önelégült mosoly ül ki az arcomra.
-Ügyes.-engedem el.-Remélem tanultál belőle.-összeszedtük magunkat aztán kimentünk. Én helyetfoglaltam a kanapén, a kisegér meg a legmesszibb pontba tőlem.
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:02 pm

-Mi történt? -érkezem meg, a két lány itt és Alistar sebe mesél arról hogy valami történt.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:13 pm

-Erről mi is elég szűk választ kaptunk...-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:16 pm

-Röviden elmentünk a csajokért mert infót kaptam róla, hogy megtalálták őket. Tristan ment a szösziért én meg a kisegérért. Megtaláltam és összefutottunk Belzebub fiával. Volt egy kis harc köztünk. Aztán leléptünk.
Vissza az elejére Go down
Bennett

Bennett


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:35 pm

-Hogy úsztad meg?-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:37 pm

-Leléptünk. Volt egy pillanat amit ki tudtam használni így elteleportáltunk. Megtettem volna egyből de nem tudtam....erős az a barom-morcogok.
Vissza az elejére Go down
Bennett

Bennett


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:40 pm

-Ne magadat edd érte a lényeg, hogy megúsztátok...az is csoda. Ezek a lények a világ legerősebb lényei, bármennyire is szar ezt kimondani.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:41 pm

-Nem számít, egy heggel több vagy kevesebb. Lucifer és Benjamin, hogy áll?
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:42 pm

Sóhajtok.
-Veszett ügy..nem tudnak együtt dolgozni
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:46 pm

-Ez várható volt....
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:48 pm

-A faszomat kell mindig az utamba állnod.-igen faszom ki van már ebből.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:49 pm

-Ezzel az öntelt fasszal nem lehet együtt dolgozni ... talán ha nem csak saját magad érdekelne nem lennék útban.-
Vissza az elejére Go down
Katherine

Katherine


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2023. Dec. 18.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:52 pm

-így érthető hogy nem megy
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:53 pm

-Ja mintha Benjamin nem lenne egy fasz ezt úgy mondod drága..
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:56 pm

-Na elég legyen.- csattanok és lépek közéjük. -Szerintem ennél fontosabb dolgunk van hogy azt méregessétek, hogy kinek , hova mekkora...-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:57 pm

-Ők mit keresnek itt?-vágom a kérdést a lovasaimhoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy rossz megérzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy rossz megérzés
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Rossz hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: