Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy rossz megérzés - Page 3 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 3 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy rossz megérzés

Go down 
+12
Mia Cole
Dylan
Belzebub
Luce Summer
Katherine
Benjamin
Lucifer
Bennett
Ryan
Kira
Tristan
Alistar
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:58 pm

Összenéztünk Allistarral.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 12:59 pm

-Tristan? Alistar?-mordulok rájuk. kicsit se látható a reakciójuk.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:00 pm

- Allistar megérezte hogy bajban vannak. És most te jössz.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:01 pm

-Ja aztán elmentünk értük és tadaaa. It's  a kind of magiiiiic.-
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:02 pm

-Szóval beigazolódott a megérzés mert Miat megtalálta Belzebub fia
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:03 pm

-És ti miért váltatok ketté? És hogy talált rátok? - mordulok a lányokra
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:06 pm

-Az én hibám volt. Anya hívott telefonon. Legalábbis az ő számáról hívott....biztosan innen tudta...Az amiért meg szétváltunk az a tervünk volt. Kitaláltunk valamit amin el is kezdtünk dolgozni, de kitaláltuk, hogy ha ránktalálnának Kiranak van esélye elfutni hiszen rá nem számítanak én meg ott maradtam időhúzásnak...
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:11 pm

-Eszetekbe nem jutott, hogy veled együtt egy nagyobb fegyverhez jutnak hozzá?... Ami lehet hogy fontosabb, mint a tervek? Ti ha jól értem küzdöttetek szóval Belzebub bizonyára tud is róla már ugye.?-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:15 pm

-Valószínűleg, de amíg itt van úgysem fogja megkaparintani.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:29 pm

-Igen innentől mindig valamelyikünkkel kell lenned. Arra meg ki kell találni valamit, hogy ha megtámadnak hová rakjuk...-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:31 pm

-Jó....
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:32 pm

-Hm, fucsa, semmi ellenkezés?
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:33 pm

-Nincs ellenvetésem...-lenne amúgy, de én már vesztettem egy harcot itt.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:34 pm

Sunyiba elértek egy perverz vigyort. Jó munkát végeztem.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:37 pm

Elismerően bólintottam Allistarnak.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:39 pm

Miára néztem kérdő tekintettel, de egy mosolyt én se tudtam elrejteni...sejtem, hogy nem volt rossz dolga. Órákat voltak el.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:40 pm

Elásnám magam szégyenemben. Rágondolni se akarok.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:42 pm

-Na de a tárgyra visszatérve. Jól sejtem, hogy mind eközben ti terv helyett veszekedtetek?-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:43 pm

-Hát mert ezzel nem lehet dolgozni, csak hátráltat...
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:44 pm

-Mert te ezzel a mondattal elölrébb vagy.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:47 pm

-Mintha te kúrvára tudnád. Útban van és kész, egyedül többre megyek.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:50 pm

-Menjél, jobb lesz nekem nélküled.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:51 pm

-Hát az biztos, hogy nekem is.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:55 pm

-Öm...Lehet tudnánk Kira-val segíteni. Nem okoskodni akarok, de a vadászokat megtanítják alkalmazkodni. Pláne az olyan esetben amikor hírtelen szorulsz segítségre és egy random társat kapsz. Lehet megérne egy próbát...
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 1:57 pm

-Persze...A kis vadászok akik magukat se tudják megvédeni majd segítenek. Hogyne....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy rossz megérzés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy rossz megérzés
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Rossz hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: