Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Itthon annyi idő után Icon_minitimeMa 8:50 pm-kor by Othran

» Egy rossz megérzés
Itthon annyi idő után Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Itthon annyi idő után Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Itthon annyi idő után Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Itthon annyi idő után Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Itthon annyi idő után Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Itthon annyi idő után Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Itthon annyi idő után Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Luce Summer
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Rose Summer
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Daniel Cole
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
James Cole
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Edward Summer
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Noah Cole
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Andy Biersack
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Lucifer
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Jake Walker
Itthon annyi idő után Vote_lcapItthon annyi idő után Voting_barItthon annyi idő után Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Mia Cole, Othran

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Itthon annyi idő után

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:18 am

Valami készülődik..Nem tudom micsoda, de az Angyalokkal van valami...Mintha mozgolódnának. Úgy vélem ideje meglátogatnom teremtőmet. Jó pár évszázada nem látogattam már meg. Ahogy ismerem örülni fog  nekem. MIndig örömmel fogad.
El is indultam vagyis pontosabban egy pillanat alatt odateremtem. Az egyik kedvenc kis fotelembe az Alvilág palotájában.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:19 am

-Üdv itthon, kis pusztító drágaságom.-sétálok elé.-Végre meglátogattad teremtődet? Ennyire hiányzott?-jelenik meg arcomon egy önelégült mosoly.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:21 am

-Semmit sem változtál.-állok fel.-Öröm újra köreidben lenni.-sétálok közel hozzá.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:24 am

-Tudom drágám. Had üdvözöljelek megfelelően.-rántom magamhoz és megcsókolom.-Minek köszönhetem látogatásod kis vörösöm.-hajolok közben a nyakához s lassan végig nyalom a nyakát. Ide érzem az ereiben folyó édes vért.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:26 am

-Szerintem sejted teremtőm. Ahol én megjelenek...
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:27 am

-..ott háború lesz.-fejezem be a mondatát.- Tudom. De ez most más lesz mint a többi.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:30 am

-Igen. Benjamin foghatja majd a fejét. Tudni fogja, hogy hozzád jöttem. A démonok erőre kapnak ha a közelben vagyok. Tud rólam.-emelem magamra Lucifer tekintetét.-Hol az új teremtményed? Látni szeretném.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:31 am

-Érdekel mi?-kuncogok.-Ne aggódj, idővel megismered. Egyelőre maradj és érezd itthon magad. Várunk még. Kíváncsi vagyok mit fognak lépni. De ne aggódj gondoskodom róla, hogy ne unatkozz.-kezdem szép lassan eltépni a ruháját.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:32 am

-Kérlek...szórakoztass el gazdám.-súgom a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:35 am

Önelégült perverz mosoly rajzolódik az arcomra.
-Lásd milyen nagylelkű vagyok, teljesítem kérésed.-A beszédnek ezzel vége szakadt, és egy igazán vad és durva napnak néztünk elébe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itthon annyi idő után Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon annyi idő után   Itthon annyi idő után Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Itthon annyi idő után
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Itthon újra...két év után..
» 1000 év után újra
» Itthon......
» Itthon....
» Újra itthon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: