Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi is megtesszük amit tudunk
A menny és a pokol ura Icon_minitimePént. Szept. 13, 2024 12:25 am by Kira

» A menny és a pokol ura
A menny és a pokol ura Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am by Alistar

» Egy óriási hiba
A menny és a pokol ura Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm by Alistar

» Elrabolva...
A menny és a pokol ura Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 1:05 am by Othran

» Mi lesz most?
A menny és a pokol ura Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 12:13 am by Lucifer

» Egy rossz megérzés
A menny és a pokol ura Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A menny és a pokol ura Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A menny és a pokol ura Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A menny és a pokol ura Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

Top posters
Mia Cole
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Luce Summer
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Rose Summer
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Daniel Cole
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
James Cole
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Edward Summer
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Noah Cole
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Andy Biersack
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Lucifer
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Jake Walker
A menny és a pokol ura Vote_lcapA menny és a pokol ura Voting_barA menny és a pokol ura Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A menny és a pokol ura

Go down 
+5
Mia Cole
Benjamin
Bennett
Alistar
Kira
9 posters
SzerzőÜzenet
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2024 12:41 am

A hetek rengeteg gyakorlással, csapatépítéssel és egy háború képes sereg összeállításával teltek. Több mint 700 démont, 500 angyalt, és 1300 egyéb fajú lényt  sikerült összeszednünk, akik bármikor jönnének segíteni. A gyakorlás sikerrel zárult, ugyanis Benjamin és Lucifer legalább eljutottak odáig, hogy tudnak együtt küzdeni, ha muszáj. A terv az az hogy a házat a hegyekben különböző oldalakról kezdi el megtámadni az első fele a seregnek, mintha csak annyian lennénk. Valószínű, hogy nekik is több ezres seregük van (szerintem démonokból és gonosz, de irányítható vér állatokból, barbárfarkasokból. Valószínűleg ez egy erdős rész Belzebub gondoal arra, hogy hátbatámadjanak minket és erre az esetre van a sereg másik fele (ha annyival többen vannak, hogy még így is hátba tudnak támadni minket esélyünk sincs)
Mia kiszabadítása is egy kérdéses pont. Feltűnt, hogy hetek óta ólálkodik körülöttünk két démon, és egy vérfarkas. Benett segítségével egyenként kinyírtuk őket, mielőtt Benjamin és Lucifer összehívta volna a seregét. Szóval a 8as előretörnek a házban. Valószínű, tudják, hogy Halál kötődik Miához ezért Háború és Egészség megy érte. Kiviszik és átadják Benjaminnak, aki olyan helyre viszi, amit Belzebub csak akkor ér el, ha romokba dönti a mennyek országát. Eközben Lucifer és Benjamin a fél sereget az épület köré vezényli. Luce és Bölcsesség vár a másik fél seregel, hogy hátba támadják e az első sereget és csak a megfelelő pillanatban vezénylik oda a sereg második részét. Innentől meg eldől ki marad életben. Belzebubot nem tudjuk honnan várhatjuk. Ezt egy sárkánylovasunk fogja figyelni a fellegekből velem. Ő nem harcol, de a megfelelő pillanatban tudjuk leadni a jelet a fellegekben, hogy merről érkezik Belzebub. Akit Luce, Dylan, Lucifer és Benjamin vár majd. Valószínű, hogy addigra már folyni fohg a harc mire ő kiér. Ha sereget hoz magával akkor a sárkányunk egy tűzkört éget a fellegekbe és aki tud jön segíteni. De lehet nem hoz... valószínűleg elég magabiztos.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2024 12:50 am

El is indultunk a sok várakozás után. Másfél hétig a seggemen ülni túl sok idő volt már.
Szerencsére a kis telefon kártya nagyon pontosan mutatta a helyet. Az égből érkezve kirabbontottam a ház közepén egy elég nagy lyukat és azon keresztül leszálltunk a házban.
-Meglepetés!
Vissza az elejére Go down
Bennett

Bennett


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2023. Nov. 17.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2024 1:10 am

Halál és Nate kapásból megtalálák egymást, Katherine egyből beszállt a buliba. A két másik testvért lefoglalták a többiek. Miát hamar megtaláltuk ugyanis oda vezetett a legtöbb vérnyom. Félájultan aludt. Felkaptam és kirepültem vele az angyalunk fedezett minket, de szerintem jól végezték a dolgukat mert észre se vettek minket. A fellegekben átadtuk Benjaminnak majd mi visszamentünk harcolni. Lefele menet állapítottam meg, hogy már a seregek is harcbaszálltak egymással. Az erdőkben a sziklákon és mindenhol elkezdődött már a harc.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2021. Apr. 20.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2024 1:16 am

Miát felröpítettem...az országomba be nem vihetem, de van itt egy jó hely számára. Útközben gyógyítottam és adtam neki erőt, amitől kicsit felébredt. -Jó helyen vagy, aludj.- tettem le. Egy régi, megbízható csillagszellemet kértem meg rá, hogy el ne engedje, semmilyen körülmény között se. Ha baja esik és halál fülébe jut akkor a démonok és az angyalok nem fognak tudni egy oldalon harcolni.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2024 1:18 am

Sikerült.
-Benjamin...Rúgjátok szét a seggüket.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2021. Apr. 20.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2024 1:18 am

-Meglesz..-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 598
Join date : 2021. Sep. 07.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:07 pm

Elkezdődött...Benjamin is visszatért már. Most itt várunk mi még, figyeljük hogy alakulnak a dolgok.
-Valami nem stimmel...
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 233
Join date : 2021. Sep. 13.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:08 pm

-Hol van Belzebub?...
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 598
Join date : 2021. Sep. 07.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:09 pm

-és a barbár farkasok? Mia azt mondta vannak vagy 500n mégis csak démonokat látok
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 233
Join date : 2021. Sep. 13.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:16 pm

-Ez nagyon nyugtalanító...-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:31 pm

-Ejnye.-jelenek meg egy hegy tetején.-Kihagyni engem egy ilyen jó buliból.-varázsolok a kezembe egy nagy lándzsát.-Van egy fölösleges madárkánk.-repítem el a lándzsát, ami egyenesen a sárkány szívébe landol. Egy óriási üvöltés után a sárkány elkezdett zuhanni bele a csatatér közepére. Szép látvány.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 233
Join date : 2021. Sep. 13.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:37 pm

-Hát hatásos belépő pipa... meg akarom ölni... ezt a csórót idehívtuk meghalni-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 598
Join date : 2021. Sep. 07.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:38 pm

-Azt hiszem kivételesen egyetértünk.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 10:48 pm

Csak egy vigyort ejtek el majd eltűnök a hegytetőről. Egyenesen a csatamezőre. Van még egy személy akit jobb lesz minél előbb eltávolítani. Megjelentem Alistar előtt és tekintve, hogy nem rám figyelt, egy pillanatba sem telt, hogy benyúljak a mellkasába. Megragadtam a szívét.
-Félsz Alistar a haláltól?
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 233
Join date : 2021. Sep. 13.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:18 pm

-Ha jól sejtem sorrendet állított, hogy milyen sorrendben akar minket megölni... kapjuk el mielőtt eljut a másodikig... - igen sajnos Allistart már eselytelen megmentenünk.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:22 pm

-Viccelsz?-húzom vigyorra a számat amiből elkezd a vér folyni.-Szánalmas lenne, félnem attól ami vagyok.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:26 pm

-Helyes.-vigyorodom el.-MOst már úgy sem kelsz fel többet.-hajolok közel hozzá.-Nyugi, a kislányt már hozzák vissza hozzám.-tépem ki a szívét. Egyből eldől.
-Na ki a következő?-vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 324
Join date : 2021. Apr. 20.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:30 pm

-Te!-termek előtte és behúzok neki. Hú de fellbaszott.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 233
Join date : 2021. Sep. 13.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:32 pm

-Úgyse ölte meg ..- termek ott
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:34 pm

-Valóban.-vigyorodom el.- MI az Lucifer? Egyből elpattant a húr? Nem szoktál ehhez hozzá igaz?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 324
Join date : 2021. Apr. 20.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:35 pm

-Rohadj meg!-rántok kardot és támadok.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:46 pm

Arrébb teleportálok.
-Ez így még nem buli. Még nem vagy elég dühös.-vigyorodom el.-Mutatok valamit amitől majd remélhetőleg megerőlteted magad.-élesztem fel az összes démonomat és az összes angyalt, és démont amiket a szörnyeim megöltek. Lényegében most az én zombijaim. Teljes erejükből újra tudnak harcolni, az oldalamon. Sőt hogy még viccesebb legyen, még a sárkányt is felélesztettem.
-Jó szórakozást!-vigyorodom el. A sárkány egyből megindul feléjük pár démonnal, a maradék pedig megy a seregük ellen.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am

Egy kis idő után újra talpra álltam, az első dolog amit észrevettem az az elsüvítő motor volt. Egy pillanatra láttam csak a két utast de nem kellett több hogy tudjam kik azok.
MIt keresnek ezek itt?-teszem fel a kérdést. Rájuk kell hagynom a dolgokat.
Visszamentem Háborúhoz.
-Bocs a késésért. Csak aludtam egyet.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A menny és a pokol ura Empty
TémanyitásTárgy: Re: A menny és a pokol ura   A menny és a pokol ura Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A menny és a pokol ura
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: