Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi is megtesszük amit tudunk
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 13, 2024 12:25 am by Kira

» A menny és a pokol ura
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am by Alistar

» Egy óriási hiba
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 1:05 am by Othran

» Mi lesz most?
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 12:13 am by Lucifer

» Egy rossz megérzés
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

Top posters
Mia Cole
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy óriási hiba - Page 3 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 3 Voting_barEgy óriási hiba - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy óriási hiba

Go down 
+5
Othran
Oliver
Nate
Belzebub
Mia Cole
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:54 pm

-Mielőtt még törsz, zúzol.- fogom le egy pillanatra. - ezek nagyon nem csak mai sebek... egy része mai de amióta ott van azóta bántják és erőszakolják... ne mond h erre nem gondoltál... ne érje el a célját.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:55 pm

-Nem fogok zúzni. Pontosan tudom.-mondom halál nyugodtan. Nem mondom hogy a gyereket nem öltem meg vagy 1000 féle képpen a fejemben, de most nem idegeskedhetek.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:59 pm

Összerezzentem mikor letépte rólam a felsőt. Ugye nem akar teljesen levetkőztetni? Meg mást csinálni..?
Nem akarok ilyen tehetetlennek tűnni, Meg nyűgnek lenni...Legalább ha tudnék beszélni vagy valahogy jelt adni, vagy kommunikálni...
Baszki, tudok morzézni. az ujjamat tudom mozgatni és nem kell koppintanom, hogy látszódjon, valószínűleg arra nem is figyel Oliver.
Meg kell próbálnom...rosszabb már nem lehet.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:02 pm

Gyerünk kisegér, találj ki valamit..
Egy pillanatra elkalandozott a tekintetem és tökre megérte. Mármint nyilván van mit nézni, de most nem erről van szó. Üzen. ügyes kisegér. Úgy tűnik, nem tűnik fel a srácnak, eléggé sokat pofázik ami kicsit zavaró de próbálok Mia-ra koncentrálni.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:05 pm

-...szóval megérdemelte a kicsike. De hálás lehet nekem, valószínűleg a testvérem megölte volna egyből. Én adtam neki még egy esélyt. Remélem mire visszaszerzi a hangját már csak a könyörgés fogja elhagyni a száját.-vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:06 pm

Megköszörülöm a torkom miután lemorzéztam mindent.
-Szeretném...
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:06 pm

-Hm? Mit szeretnél kicsilány?-emelem a tekintetét rám.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:10 pm

-Szeretném...végig nézni, ahogy a lovasok szép lassan apró cafatokra szednek titeket miközben üvöltve sírtok és könyörögtök a halálért!-jelentem ki határozottan, habár a mondat végére újból elmegy a hangom.
Ez nem neki szól, ez a lovasoknak. A bizalmam bennük van, mind a nyolc lovasban és Benjaminban, Luciferben és a testvéreimben.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:11 pm

-Te kis!-vágom pofon úgy hogy földre esik.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:12 pm

Apró darabokra töröm a tévét. Ennyi elég lesz már.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:13 pm

-Halál nyugodt... na de ti mit beszéltetek közben? lemaradtam.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:17 pm

-Okos kislány, szinte mindent megtudott. Belzebub összerakott egy ezer fős démon sereget, illetve vagy 500 barbárfarkast. Belzebub most nicns otthon csak a három fia. Mennyi időbe telik összeszedni a démonokat és angyalokat?-nézk Luciferre és Benjaminra.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:20 pm

-2/3 óra.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:21 pm

-Akkor hajrá. Addig mi kitaláljuk a taktikát. A helyet én tudom. Amit Mia zsebébe raktam kártya adott helyadatot.
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm

-Hogy mi? Te másfél hete tudod hol van?
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm

-igen, de vakon nem ugorhattunk egyből oda. Öngyilkosság lett volna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy óriási hiba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy óriási hiba
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Egy kis kutakodás és egy apró hiba..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: