Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi is megtesszük amit tudunk
Egy óriási hiba Icon_minitimePént. Szept. 13, 2024 12:25 am by Kira

» A menny és a pokol ura
Egy óriási hiba Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am by Alistar

» Egy óriási hiba
Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy óriási hiba Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 1:05 am by Othran

» Mi lesz most?
Egy óriási hiba Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 12:13 am by Lucifer

» Egy rossz megérzés
Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy óriási hiba Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy óriási hiba Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

Top posters
Mia Cole
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Luce Summer
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Rose Summer
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
James Cole
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Edward Summer
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Noah Cole
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Lucifer
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Jake Walker
Egy óriási hiba Vote_lcapEgy óriási hiba Voting_barEgy óriási hiba Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy óriási hiba

Go down 
+5
Othran
Oliver
Nate
Belzebub
Mia Cole
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 7:01 pm

Eltelt másfél hét már....nem kell mondanom, hogy minden napom úgy telt mint az első. Fizikailag már teljesen kivagyok, és nem mondom azt hogy lelkileg nem kezdek elfáradni. Nem tudom meddig bírom még...
A mai nap elég fura...már egy óra van és meg egyik se jött be. Túl nagy a csend ma..
Csinálnom kéne valamit, valahogy elérni Luciferéket vagy nem tudom. Borzaszó a várakozás és ez a semmit tevés. A tehetetlenség...
Megkordult a gyomrom. Tényleg nem ettem semmit amióta itt vagyok... Na jó.
Felöltözöm. Kivételesen a farmeromat veszem fel ami megmenekült meg egy felsőt. Ahogy igazítom a nadrágom megérzek valamit a zsebében. Valami picit ami szúr.
Beletúrok a zsebembe és kiveszem. Egy telefon kártya. Nem tudom, hogy hogyan és miért került bele de ez azt hiszem hasznomra lehet majd. Viszont a telefonomat elvették...meg kell keresnem..
Na jó...odalépek az ajtóhoz és nagy lélegzetvétel után lassan kinyitom, és körbe kukucskálok. Sehol senki. Finoman elindulok, halkan kis léptekkel. (Nem mintha menne gyorsabban, ugye bár nem kíméltek).
Szag után menve elértem egy szobához. Belzebub szaga árad belőle. Nem túl töményen és mozgást sem hallok így valószínűleg nincs itt. Az ajtó be van zárva de fél perc alatt feltöröm és beosonok magam után becsukva az ajtót. Egy óriási szobába érek. Egy óriási íróasztal van a szoba közepén, egyik oldalt egy kanapé egy kis nappaliként szolgálva, a másik oldalon pedig egy háló és egy ajtó, ami gondolom a fürdőt rejti.
-Na hajrá.-állok neki kutakodni. Nem kellett sokat turkálnom ahhoz, hogy az asztalban találjak egy zárt fiókot. Egyből feltörtem és megtaláltam a telefonom. Remek. Gyorsan szétkaptam és beleraktam a kártyát.
Csak kapcsolj be. Kapcsolj már be...faszom. biztos lemerült.
Elkezdtem kutatni egy töltőt és szerencsére találtam is. Feldugtam töltőre és most várok, közben egyfolytában próbálom bekapcsolni.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 8:53 pm

Épp csak hazaértünk és amint beléptünk érezhető volt, hogy valami nem stimmel. Ejnye, ez a lány sosem tanulja meg a leckét. Úgy tűnik Othran és Oliver nem elég hatékonyak a nevelésében.
A szobámba megyek és megláttom a kislányt a szoba sarkában, kezében a telefonjával. Háttal áll nekem.
-Ejnye. Ezzel hálálod meg a szeretetteljes vendéglátást kicsilány?
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 8:55 pm

Amint meghallottam a hangját lefagytam. Kirázott a hideg. Ebből jó nem sülhet ki.
Nyeltem egy nagyot.
-Én csak.....-nem hiszem hogy érdemes bármit mondanom.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 8:58 pm

-Te csak? Kíváncsi vagyok mivel akarsz álltatni.-sétálok oda egy vigyorral a számon.-Ezt most elveszem.-veszem ki a kezéből a telefont.-És most..-fordítom magam felé.-..fuss! Rohanj és ha megtalálnak azt ajánlom nagyon könyörögj nekik. Úgy is nagyon éhesek.-vágom meg egy kicsit a nyakát, csak hogy vérezzen.-Futás kicsilány.-vigyorodom el. othran és Olivér úgy hiszem élvezni fogja a fogócskát. Nate nem fog becsatlakozni, de ha véletlen belefut, nem adok sok esélyt a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:00 pm

-Nem játszom a kedvedért...
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:01 pm

Elröhögöm magam.
-De fogsz, én tízszer rosszabb dolgokat fogod tenni veled ha nem fogadsz szót.-eresztem egy kicsit ki az erőmet. Beleremeg a föld, arcom pedig szörnyé alakul.-Fuss kicsilány!-mordulok rá eltorzult hangon.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:02 pm

Nyelek egyet és inkább futni kezdek, már amennyire megy. nem mintha lenne hová futnom, pláne, hogy szerintem a szobámig nem nagyon találnék vissza.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:11 pm

-A krva életbe is....- morgok, mikor belémrohan a barmok játékszere. -Ha életben akarsz maradni messziről kerülj meg.- Lököm el magamtól úgy, hogy métereket repül, földet ér és vér folyik a fejéből.
-Ha nem akarjátok, hogy kinyírjam a játszóteretekből hagyjatok ki.- morgok a belépő testvéreimre
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:13 pm

-Senki nem kérte, hogy szállj be.-morgok rá.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:14 pm

Fenébe..megszédültem.
Amíg egymást marják talpra tápászkodom és habár forog a világ megpróbálok elosonni.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:15 pm

-Ne aggódj eszembe sincsen a tiétekkel egy helyre rakni...- fintorodom el
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:17 pm

-Még jó.-ragadom meg a csaj karját mielőtt ellógna.-Valószínűleg tőled amúgy sem sikítozna.-vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:21 pm

-Egyáltalán nem bánom ha inkább kussol... alacsony minőségű kurva hangja nem cseng.-
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:25 pm

-Engem nem érdekel a minőség csak az, hogy még mindig nem vagyok benne.- fogom meg a haját és rángatom el
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:26 pm

-Jogos.-megyek utánuk.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:27 pm

-3 napot kaptok még. Ha nem nevelitek meg utána én fogom.-megyek le már az az eredeti arcomban. Ők pedig távoztak is.
-Meg kell mondanom, nem csalódtam.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:29 pm

-Miben?-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:30 pm

-A lányban. Van mersze és valójában meglepődtem hogy eddig bírja még.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:31 pm

Csak elfintorodtam
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:32 pm

-Tudom, tudom, nem kedvedre való. De terveim vannak vele, szóval ideje lenne már ha betörnék. Ha nem sikerül marad az agymosás.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:37 pm

-Nem lesznek rá képesek. Az ilyeneket a fizikai bántalmazás nem viszi el. Ezek meg hülyék, ahhoz, hogy erre rájöjjenek.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:41 pm

-Van akit meg lehet törni így is. És nem állítanám azt, hogy nem kezd valamennyit hatni. Habár néha a kisugárzás többet ér. Tőled például kimondottan retteg.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:44 pm

-Olyantól fél, akinek esze van, mert a többi nem használ... azért Luciferékkel edződött. Bármennyire is lebecsülöd őket.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:47 pm

-Volt már dolgom velük így van mire fel. És akkor olyan voltam mint a testvéreid. Nem igazán érdekelt a logikai része a dolgoknak. Erővel oldottam meg mindent. Ezt hozta a vesztemet is. De most már több tervem is van. Volt pár éven ezen azon agyalni míg elvoltam zárva.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:48 pm

-Vajon ők mennyit erősödtek?-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy óriási hiba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy óriási hiba
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Egy kis kutakodás és egy apró hiba..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: