Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi is megtesszük amit tudunk
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 13, 2024 12:25 am by Kira

» A menny és a pokol ura
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am by Alistar

» Egy óriási hiba
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 1:05 am by Othran

» Mi lesz most?
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 12:13 am by Lucifer

» Egy rossz megérzés
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

Top posters
Mia Cole
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy óriási hiba - Page 2 Vote_lcapEgy óriási hiba - Page 2 Voting_barEgy óriási hiba - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy óriási hiba

Go down 
+5
Othran
Oliver
Nate
Belzebub
Mia Cole
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:49 pm

-Erre én is kíváncsi leszek.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:53 pm

-Ezt a kis kurvát meg jól elhagyták.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:55 pm

Elvigyorodom.
-Egyszerű volt megszereznünk.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 9:57 pm

-Mert egy tipikus áldozat... magától fut a szörny kezébe.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:00 pm

-igen. A lényeg, ha esetleg véletlenül a közeledbe jön, azért ne öld meg. Nem bánom ha ráijesztesz, de még kell nekem. Nem valószínű, hogy nagyon háborgatna.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:02 pm

-Csak ne legyen útban... tudod hogy nem erősségem az értelmetlen türelem. És akit ennyire elengedtek azt nem hiszem, hogy fel tudod használni ellenük.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:03 pm

-Azért megnézném Luce mit rendezett le, miután megtudta hogy Alistar elengedte. Luce elég instabil érzelmeket nézve. Azon se lepődnék meg ha ellátta volna a baját valamelyiknek dühében.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:08 pm

-Ha annyira akarná már megtalálta volna.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:10 pm

-Nem tudják. Gondoskodom róla, hogy ne találjanak ránk.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:10 pm

-Figyeltetem őket...meg se próbálták. Legalábbis mozgás nem volt.-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:13 pm

-Jól van. Én most egy ideig elmegyek. Rád bízom a dolgokat.-indulok ki.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:14 pm

-Megölöm őket ha hülyék...-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:15 pm

-Csak csapd le őket.-azzal távozom.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:21 pm

Jól megkapta a kiscsaj. Pláne, hogy jól felbaszott minket. nehogy már miatta nézzen le minket a fater geci. Addig kínoztuk amíg már nem volt mindenhol kékeszöld, vagy seb. Aztán persze gondoskodtunk róla, hogy a hangja is elmenjen és ne legyen sok ereje felkelni. De én még nem fejeztem be.
-Ha nem bánod...-kapom fel a csajt és Othranra nézek.-...van egy kis dolgom vele.
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:22 pm

-Felőlem... vonok vállat majd otthagyom-
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:25 pm

Elviszem egy kis zárt szobába. Ledobom a földre.
-Kellj fel!-lépek el mellőle. hergelni akarom kicsit azokat a marhákat. Pláne most már tudom, hogy ki adta neki ezt a kúrva kártyát.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:25 pm

Megpróbáltam feltápászkodni de a térdeim egyből felmondták a szolgálatot és visszacsuklottam a földre.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:30 pm

-Ch.-mögé lépek majd a hajába markolok és felráncigálom.-Azt mondtam felállsz!-varázsolok rá közben fehérneműt és egyetlen egy hosszúujjas pólót.-Maradj így szépen.-lépek el és előveszek szépen egy laptopot. Értek hozzájuk szóval pár lépés alatt elrejtem az azonosságát a gépnek és kikeresem a drága lovasai kis lakását amiben jelenleg vannak. Oh tökéletes. Rácsatlakozom a tv-re és elindítok egy élő videó felvételt. A képet egyelőre úgy állítom be, hogy a kicsi lány álljon középen, de úgy hogy a sérülései ne látszódjanak.
-Nézd drága. Köszönj szépen a drága lovasaidnak.-vigyorodom el, pláne a tekintetén. Fél. És fogalma sincs mit fogok tenni.
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:33 pm

Nyugiban ücsörögtem a nappaliba mikor egyszercsak felvillant a tévé. A képernyőn Mia volt és valszeg Belzebub egyik fia.
-Mi a..?-állok fel.-Hé!-ordítok fel a többieknek.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:37 pm

-Mi van?- indulok le
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:39 pm

Mindenki lejött.
-Úgy vélem üzenetet kapunk.-biccentek a tévére.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:41 pm

-provokálás... mit akar?-
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:44 pm

-Most már biztosan megérkezett mindenki.-jelenik meg arcomon egy vigyor.-A kicsilány nagyon rossz volt ma.-veszem elő a telefont amit apám elvett tőle.-Ez volt ma nála. valahonnan szerzett hozzá egy kártyát is. Kicsit átnéztem a telefont és kiderült, hogy csak egy szám van benne. Van ötletem kié lehet, de gondoltam nézzük meg.-indítom el a hívást a telefonban.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 115
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:46 pm

Falnak támaszkodva helyezkedtem el. kíváncsi mi sül ki ebből...
Amint megnyomta a hívást nem telt el fél perc, hogy megszólaljon a telefonom. Nem foglalkozom a csörgéssel. nem ez amire kíváncsi vagyok most.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 10:50 pm

-Ha jól sejtem Alistar telefonja csöng. Kíváncsi lennék a kicsilány mit akart volna neked mondani. elárulod nekem drágám?-nézek a lányra. Persze tudom, hogy nem fogja, nem igazán tud beszélni.
-Ja persze, bocs elfejeltettem, hogy semmi hangod nem maradt.-állok fel.-Viszont bármit is akart, nem lett volna jó dolog számunkra. Ezért kapott egy kis büntetést.-sétálok a lány mögé majd megfogom a felsőjét és letépem róla teljesen, azért még a fehérneműt rajta hagyom, had húzzam kicsit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy óriási hiba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy óriási hiba   Egy óriási hiba - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy óriási hiba
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Egy kis kutakodás és egy apró hiba..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: