Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Hívatlan látogatók Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Hívatlan látogatók Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Hívatlan látogatók Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Hívatlan látogatók Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Hívatlan látogatók Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Hívatlan látogatók Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Luce Summer
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Rose Summer
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Daniel Cole
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
James Cole
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Edward Summer
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Noah Cole
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Andy Biersack
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Lucifer
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Jake Walker
Hívatlan látogatók Vote_lcapHívatlan látogatók Voting_barHívatlan látogatók Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Hívatlan látogatók

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:03 pm

Eltelt pár nap, elolvadt a hó is, és habár Jake nem lakhat velünk elég gyakran meglátogatom, vagy ő engem. Úgy néz ki apáék beletörődtek ebbe.
Újra van suli is. Ma én kicsit tovább maradtam most pedig megyek Jake-hez. Alig várom már, hogy újra lássam.
Út közben megéreztem, hogy követ valaki. Eléggé ki van halva a város is.
Megállok.
-Nem szeretem, ha sunyulnak mögöttem.-jegyzem meg és megfordulok.
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:05 pm

-Nem hittem, hogy észreveszel kedveském, de ezek szerint többet tudsz mint vártam.-sétálok elő.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:07 pm

-Minek köszönhetem a látogatásod Conor?-igen, Lucifer bemutatott nekem pár angyalt és csillagszellemet. Ránézésre is tudom, hogy kivel milyen viszonyban áll. Vagyis ,hogy hogy állunk mi.
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:08 pm

-Ajaj.-vakarom a fejem.-Túlképzett vagy, és sokat is tudsz. Ez kár. Így tényleg kénytelen leszek végezni veled. Sajnos nem hagyhatom, hogy egy ilyen "démon" fenyegesse a békénket.-jelenik meg a két kardom kezeimben.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:09 pm

-Félnek az angyalkák tőlem?-jelenik meg arcomon egy önelégült mosoly. Már értem mit élvez ebben Lucifer.-De nem épp te töröd meg a békét?
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:11 pm

-Én csak megelőzök valamit. Egy olyan mint te előbb utóbb rossz útra megy. Nem hagyhatom, hogy egy ekkora erejű lény mint te elkezdjen "szórakozni".
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:14 pm

Fölösleges beszélni vele.
-Hát legyen.-dobom le a táskám. Ez nem lesz egyszerű, de jó gyakorlás lesz. Felveszem démoni alakomat és egy kardot is varázsolok magamnak.
-Lássuk ki a jobb.
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:18 pm

Vettem egy nagy lendületet és rátámadtam, mi kell mondjak. Meglepően erős. Úgy tűnik elbíztam magam és ez nem lesz ilyen egyszerű. Sőt eléggé nehézkes dolgom van.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 11:23 pm

A harc kezdetét vette. Jó nagy pusztítást tettünk és teszünk. MInden csapásunkkal egy házat vágunk ketté igazából. De úgy néz ki, hogy nyerésre állok habár nem akarom elkiabálni.
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeKedd Márc. 08, 2022 11:55 pm

Oh erősebb mint gondoltam..Meggyűlik vele a bajom az már most látszik.
-Oh lenyűgöző. MIlyen kár, hogy egy ilyen tehetséget  meg kell ölnöm.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeKedd Márc. 08, 2022 11:56 pm

-Megölni? Vesztésre állsz, ahogy elnézem. Nem inkább tőled kell búcsúznunk?-jelenik meg arcomon egy vigyor.
Vissza az elejére Go down
Jay

Jay


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeKedd Márc. 08, 2022 11:58 pm

-Nem bírsz vele?-jelenek meg Conor mellett.
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeKedd Márc. 08, 2022 11:58 pm

-Ch...-igaza van sajnos. Több sérülésem van mint amit akartam. Közben pedig még Jay is megérkezett.
-Erősebb mint hittük volna....-jegyzem meg.
Vissza az elejére Go down
Jay

Jay


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:04 am

-Nem számít. Már én is itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:08 am

Ketten már neccesek lesznek. Eggyel még egyszerűen elbánok kettő már nehéz lesz. Pláne, hogy figyelnem kel Capricorn erős fizikummal rendelkezik.
-Gyertek csak.-jelenik meg másik kezemben egy pajzs. JÓ lehet Jay erejét felfogni.
Vissza az elejére Go down
Jay

Jay


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:11 am

-Nyugi. Lucifer megkapja a fejed.-jelenik meg egy mosoly az arcomon majd támadunk. Eléggé háttérbe szorítottuk ketten a kishölgyet. Jó pár csapást bekapott.
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:43 am

-Nem mész sehova cicám.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:44 am

-Majd meglátjuk.-jelenek meg Luce mellett.-Késtél a randiről drágám.-nézek rá. Eléggé felhúztam magam a sebeit látva.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:44 am

Lucifer...érzem, hogy harcol. Nem jó...Meg kell néznem mi van vele. De valahogy el kéne szakadnom. Fenébe. Van pár sérülésem de ez most nem számít. Akárhányszor próbálok meglépni nem sikerül. Ketten feltartanak.
-Sajnálom, feltartottak...
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:46 am

-Menj. Bízd rám őket.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:48 am

-Menj! Most ne törődj velem.  Fontosabb dolgod van.-megyek oda hozzá.-Menj de meg ne halj nekem.-csókolom meg.-Ne aggódj kemény fából faragtak.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 12:49 am

-Jacke....sajnálom hogy ezt mondom de ez neked lehetetlen lesz...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hívatlan látogatók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hívatlan látogatók   Hívatlan látogatók Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hívatlan látogatók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Gimnázium-
Ugrás: