Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Luce Summer
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Rose Summer
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Cole
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
James Cole
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Edward Summer
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Noah Cole
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Andy Biersack
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Lucifer
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Jake Walker
Bosszantó hírek  - Page 7 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 7 Voting_barBosszantó hírek  - Page 7 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Bosszantó hírek

Go down 
+4
Lucas
Adam
Aridam
Melui
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:31 am

-Csak ne öld meg. Úgy nem ér semmit.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:34 am

-Természetesen.-Kínzom tovább most már maximális erővel. Nagyon vicces nézni ahogy vergődik a földön mint egy hal a parton. Sőt ahogy nézem egy két helyen még vérezni is kezdett, a feje az orra...Nagyon élvezem.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:36 am

-majd pár óra múlva folytatjuk, mikor kicsit visszatér belé az élet. Vigyétek a szemem elől.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:37 am

-Egy kis nevelést még tehetünk felé?-hagyom abba a kínzást.-természetesen csak fizikailag.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:38 am

-Ha túléli...ha nem vele döglötök.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:39 am

-Ne aggódj, észben tartjuk.-fogom meg a torkánál fogva és elkezdem behúzni szépen a cellájában. Egy ideig még neveltük Lucas-sal aztán magára hagytuk.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:40 am

-Elmegyek virágot szedni.-állok fel a buli után.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:44 am

-Csak nem a beszéltető porra gondoltál?-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:47 am

-De, az biztos megtöri. Viszont az nincs közel így egy darabig távol leszek.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 12:54 am

-Várunk vissza.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 1:22 am

Egy idő után elsötétedett minden. MIkor magamhoz tértem egy cellában találtam magam egy székhez bilincselve. MIndenem sajog. Baszki.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 1:50 am

Daniel eltűnt és nincs túl jó előérzetem. Megnézem a gömbömben. Úgy is tartogatok tőle emlékeket hiszen a kedvenc játékszerem. 
A gömb egy sötét helyet mutat és Danielt aki kiláncolva ül. Ennyire szar állapotban még nem láttam. Viszont ez valami börtön, szóval a föld alatt lesz. 
Kell nekem egy vakond... -Egy gyors varázslat és jó kis szolga lesz belőled barátocskám. Ezt keresd.- Nyomom Daniel alsóját az orra alá. Egy óra után szagmintát fogott a barátom. Ha jól tippelem a peremváros alatt vagyunk valahol. Most már egyértelműen egy irány felé megyünk. 
-Hmm beton ...valami halk kéne. Olvasszunk olyat még úgy se csináltam.-  Egy kis idő után elkezdett olvadni a kezem alatt. Szerencsére teljesen zárt a hely így valószínűleg még csak szagunkat se érzik és Danielen kívül nem érzek más állatot, meg Turmókon kívül. Cuki ez a kis vakond megtartom. A szigeten is lesz mit túrnia. 
-Szia kedvesem.- Simítom végig egy kis erőt adva neki, majd farkassá változtatom. -Ügyes kutyus.- hámozom le róla a széttört láncot. -Gyere.- változtatom vissza és felkapom. egy kis ideig föld alatt megyünk és beomlasztom magunk mögött az alagutat majd ráültetem a seprűre megfogom Turmókot, eltüntetem a nyomainkat és elrepülünk. Otthon lefektetem az ágyra. -Igyál egy kicsit- támasztom fel a fejét.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 1:53 am

Belemarkoltam a ruhájába és közelebb húztam. 
-Tudtam, hogy értem jössz.-hajolok közelebb hozzá.-Szabad?-nyalom végig a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 1:58 am

-Igen.- borulok rá meztelen testére. Miközben kortyol belőlem végigsimítom lefelé. -Látom már van valamennyi erőd.- Simítok végig meztelen nemiszervén.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:03 am

Miközben ittam a vérét hallgattam szavait. Megbolondít ez a nő. A vér miatt hamar több erőm lett.
Megfogtam a kezét és az ágyra nyomtam miután elengedtem a nyakát. 
-Hálás vagyok.-Csókolom meg.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:08 am

-Nehéz ellenállni drágám?- teperem magam alá -csak hiányzott ez az életteli, perverz csillogás a szemedből.- Csókolom meg majd.- felállok 
-Egy darabig maradj fekve kérlek.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:09 am

-Csak ha itt maradsz akkor maradok fekve.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:11 am

-Maradok- fekszek mellé és ölelem át.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:13 am

Csak egy önelégült mosoly rajzolódik ki arcomra. KÖzel húztam magamhoz és egy idő után elaludtam így.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:15 am

Egy kis idő után és is elaludtam Daniel békés szuszogására.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:18 am

Gondoltam, hogy ránézek a kis madárkánkra. Hátha felkelt.
SZépen lesétáltam.
-Ébresztő csikerózsika.-RÚgom be az ajtót és igazából semmit sem láttam. PÁr összetört bilincsen kívül.
-Faszom.-felrohantam Aridam-hoz.-Eltűnt a kis madárkánk...
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:22 am

-Miafasz....- lerohantam. -Ezt kiolvasztották.- Megyek a falhoz. -Viszont üthetjük bottal a nyomukat. Az alagutat temették és minden esély megvan ré, hogy idővel nem is a földön közlekedtek, hogy ne lehessen nyomuk se. Ezt elbasztuk.- ütök bele a falba
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:23 am

-Tehát nekik is van egy mágusuk...-jegyzem meg.-Sajnálom, jobban kellett volna felügyelnem.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:26 am

-Valamikor neked is aludnod kell. Nem tudnánk éjjel nappal őrt állni. Meg faszom gondolta, hogy épp idetalálnak. Most már meg úgy is mindegy.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:27 am

-Igaz....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bosszantó hírek  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bosszantó hírek
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Rossz hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: